Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (679. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SORGUMEMURU

Normal süreç gelmesi 7 10 gün alır
    Cevabınız için teşekürler ama ürün gümrükten geri döndü...
    satıcıdan birdaha göndereyim dedi ben de ok dim yanlız koruma süresinin bitimine 10 kaldı süre uzatma isticem bakalım
  • SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    Yanwen alma 150 gündür hiç bir yanwen gelmedi.sun you economic aylar sonra 1 tane geldi ikisinide tavsiye etmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • otuztemmuz kullanıcısına yanıt
    Takipli de ekstra 3 usd pahalı vallahi vergisi postası 5 tllik parça alacağım 45e geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya almaktan vazgeç yada takipli al derim yanwen 6-7 tane gelmeyen kargom var 5 ay oldu

• 88 gün önce aldığım ürün halen ptt takiptw görünmüyor. Aliexpress de sipariş tamamlandı gözüküyor? Sizce daha bekleyeyim mi?
    AS91465****CN

• GeoMatrix kullanıcısına yanıt
    Koruma süresi dolmadıysa ya uzatma isteyin ya da dispute açın.

• benim yanwen takipsiz kargolar 95 gün sonra gelmeye başladı.

• takip kodu U ile başlayan small packet.... ürünüm pttde göründü vergisi 11 küsür tl bakalım eve kaç günde gelir.. ama diğer rakamla başlayan ürünlerim 4 ay olacak gelmedi
  • flypoint F kullanıcısına yanıt
    gümrükten çıktı - torba kapandı diye değişti benim kargo bugün
  • uruh kullanıcısına yanıt
    gümrük ücreti belirlenmiş mi?

birde ayın kaçında gelmişti hocam, benimde eylül 16 da gelip hala gümrüğe gidememiş kargo var.
  • 11.52 ama 12 tl istedi postacı ve fatura vermedi ne işse bu gün ulaştu elime diğer kargolar 4 ay olmuş bundan sonra takipli alacağım
  • murderyamf kullanıcısına yanıt
    evet gümrüğe yönlendirildi dediği zaman zaten görünüyordu. daha önce eklediğim resimde de görünüyor. gümrük vergisi 9tl damga vergisi 0.7tl gümrük sunum ücreti 5.2 tl olarak girilmişti. 26 eylülde giriş yapılmştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruh -- 4 Ekim 2019; 13:48:53 >
  • uruh kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdiğiniz için çok teşekür ederim hocam. Ben de her gün kontrol ediyorum bir gelişme var mı diye. Umarım kargonuz sağ sağlim size ulaşır.
  • benim kargo 12 gün bekledikten sonra işleme alındı. 28.42 TL vergi çıkartılmış. fakat 4 gündür gümrüğe sevk edildi diyor. Ukim'e varınca tekrar aldığım ürüne vergi hesaplanacak mı bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omrak -- 5 Ekim 2019; 5:44:30 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Sistemde hata oldu hocam size yazdigim gunun ertesi gunuy dü sanirim teslim aldim paketimi ama gene anlaşmazlik sorunu yasiyorum 11 ekim de 90 gun olacak suresi 19 eylulde son bulmasi lazimdi anlasmazlim sanirim artik anlasmazlik olayida baya sorun olacak anlasilan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 5 Ekim 2019; 10:50:8 >

• pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    ulaşan ürün bu mu? eğer öyle ise adam açıklamaya ürün ülkenize varış yapmış o yüzden bekleyin demiş.

ptt'den takip kodu ile baktığınızda ne çıkıyor?
    Hayir hocam size guncelleme ptt gozukmuyor ama 17trackdan gozukuyor dedigim urun teslim edildi bu konu ise anlasmazlik actigim baska bir urun den bahsetdim

• pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    ürün ülkeye ulaştı olarak görünüyor diyor bu şekilde zaten iade yapmazlar. biraz daha bekleyin ona göre duruma bakarsınız
    Ekim 11 de 90 gün olucak ama sorun şu yawnew ile gonderilmiş yani S kodu ile basliyo hiç gelmiyecek kargoyu bekliyecegiz

• banada gelmeyen bütün kargolar S ile başlıyor S ile başlayıpta kargosu gelen oldumu?
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.