Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (610. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ataturk le şuan konu çok farkli oralara girmeyelim bu is uzar gider tesekkurler 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bi gelişme varmı yakında kargosu teslim edilen.cok buyuk magduriyet yasıyorum.
  • Bende yok hocam mayisin ortasi verdigim siparisleri hala bekliyorum. Cimerden de bir cacik cikmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 1 Temmuz 2019; 13:24:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoevi

Bende yok hocam mayisin ortasi verdigim siparisleri hala bekliyorum. Cimerden de bir cacik cikmadi.
    bahcemizde bulunan uzum bağları icin arı ve kuşlar yemesin diye tüller almıştım. olgunlaşmasına 1 ay kaldı.egerki yetmişmezse kimin sucu varsa hakkımı helal etmiyorum.columun cocugumun rıskı var.ayrıca milli servet bereket.bircok insan faydalanıyordu.allah bin belalarını versin boyle işin.cocuklarından cocuklarından cıksın.
  • Şiparişi verdiğim firma ben gönderdim ürün şu anda sizin post office te diyor ama ptt takip sayfasında hala edi-received görünüyor ne sinir bozucu.
    RP567659853CN
    RP565227696CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 1 Temmuz 2019; 14:10:0 >
  • Bugün gelmiş benimki bilginize

26/05/2019 23:22:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - Singapore (Yurt Disi)
    2 27/05/2019 10:25:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) Singapore (Yurt Disi)
    3 27/06/2019 17:32:57 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) -- Turkey
    4 01/07/2019 06:12:45 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb)
    -- Turkey
    5 01/07/2019 08:39:06 Gonderi gumrukten çıktı (Gelen) Return item from customs (Inb) -
    - Turkey
    6 01/07/2019 09:12:43 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    İST.ULUSLARARASI PİM
    İST.ULUSLARARASI PİM
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 01/07/2019 11:39:06 Gümrükten Çıktı
    İST.ULUSLARARASI PİM
    İST.ULUSLARARASI PİM
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 01/07/2019 11:41:19 Torba Kapandı
    İST.ULUSLARARASI PİM
    İST.ULUSLARARASI PİM
    BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

• Gümrükten önce aldığım ürünler gümrük yasasından sonra geldi. Paket başı 7.5 liradan aşağı ödemiyorum bu normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gümrüğe girerse üstünde yazan fiyata bakmaksızın kalemle 20usd yazılıyor ve ona göre vergi alınıyor.ama gümrüğe girmeden gelirse üstünde yazan fiyattan vergi çıkar ,o da 7-8tl e denk gelir.
  • pioneermusic P kullanıcısına yanıt
    takipsiz şans işi hocam gelmeme ihtimali gelme ihtimaline göre daha yüksek. istanbul'a bir şekilde geliyordur ama ne oluyorsa burada hokus pokus oluyorlar.. günahı boyunlarına..
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Hocam senin kargolari gorunce bana moral oldu seninki 10 gun daha eski. Zugurt tesellisi
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam birileri arakliyor eminim 2018 de 25 kargonu 24 hic bir sikinti olamdan geldi hemde takipsiz ama ne oldutsa ocaktan sonra oldu gelmiyor hic biri 2019 da yaklasik 8 veya 9 kargo gelmedi 3 defa sigortayi tekrar tekrar siparia etdim gelmedi cimerden yazdim ama bakalim ne olacak ekran ek takio numarasi ile birlikte atdim

takipsiz alma hocam bildiğin çalıyor ırzına ittirdiklerim..talısu müslümanları..

1-2 dolar fazla ver takipli söyle yapacak birşey yok
    Öylede ben pahali birsey almiyorum hocam 20 liralik urun alip 10 lira kargo 7 lira da vergi verince anlami kalmiyor malesef

• Kipırs Çipırs kullanıcısına yanıt
    Normal, giriş tarihi geçerli olduğu için vergilendiriliyor artık.
    takipsiz alınca da böyle oluyor işte iki ucu b değnek..
  • ustatlar kargo takiplerini en saglıklı hangi siteden yapiyorsunuz? en dogru bilgiyi neresi veriyor.
    Aynen hocam malesef durduk yere isleyen tekere comak soktular para alcaz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 1 Temmuz 2019; 17:12:52 >
  • 5. ayın 24'ünde ve 27'sinde Türkiye'ye giriş yapan iki paketten ses seda yok. Ben cimer şikayetinde bulundum. Cumhurbaşkanlığının bilgisi olsun diye Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığını seçtim onlar ulaştırma bakanlığına sevk etmiş. Sizde şikayet edin şikayetler artınca bir çare bulurlar diye umut ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtdışından çıkana kadar global.cainiao, sonrasında ptt ne derse o, maalesef.
  • dangermurat kullanıcısına yanıt
    Hocam 29 mayısta geleni bugün giriş yapmışlar. Sizinkiler de bu hafta içi gelir umarım.
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.