Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (492. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    takipsiz kargoları ülkeye girdikten sonra takip edemezsiniz iki kodda şuan ülkeye giriş yapmış heralde takipsizse beklemekten başka çare yok maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Döngü10 kullanıcısına yanıt
    aslında aksiyon eğlence oluyorda böyle takılması can sıkıcı ne zaman hareket edecek ya da ne oldu belirsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maleguard

aslında aksiyon eğlence oluyorda böyle takılması can sıkıcı ne zaman hareket edecek ya da ne oldu belirsiz
    Ben ilk defa yapıyorum alışveriş. Evdeyim sürekli takip ettiğim için. Kasıyor. Çalışan birisi için daha zevkli olabilir. Hergün bakıp aynısını görmek can sıkıyor

• Beyler sözde bunlar takipli şuna bak kaç gündür tık yok ya deli olacam
  • berci B kullanıcısına yanıt
    Haklısın bekleyeceğim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncali1

ePacket kargo seçeneğiyle çinden 70 dolar ödeyerek kargo Xiaomi AirDots aldım 2 adet ancak ürün 30 gün önce kargoya verilmesine rağmen halen çinden çıkamadı satıcıya mesaj atıyorum kargonuz normal gözüküyor diyor, ne yapmam gerek yardımcı olabilecek biri var mı?

Kargo Kodu; LM330144562CN
    Bilgi sahibi olan biri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: uncali1

Bilgi sahibi olan biri var mı?

Alıntıları Göster
    Bende dahil olmak üzere çoğu kişi aynı durumdayız. Çinde bilmediğimiz kargo süreçleri var demek ki. Benimde en son 14 aralıkta hareket eden kargom var malesef allah bize sabır versin

• Arkadaşlar AliExpress'ten takipli kargo ile ürün aldım, PTT dağıtıma çıktı ama Hilal diye tanımadığım birine teslim etmişler, aynı şehirde ama benle alakası olmayan birine teslim etmişler. Şu an ptt yi aradım kayıt oluşturdular. Durum ne olur sizce, ne saçma sapan işler ya, AliExpress'te teslim edildi gözüküyor, şimdi tartışma açsam durum ne olur oda muallak, hatta anlatamam bile. Çünkü ürün teslim edildi. Takipli kargo ile rezillik!

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Bence o sizin kargonuz değildir takip numaraları karışmıştır burda birinin başına gelmişti diye hatırlıyorum satıcıyla iletişime geçip takip numarasını teyit edin

• Aliexpress'ten yeni alış-veriş yapmaya başladım. Tabi kargo sorunlarından bihaberim:/

LP00119929889020

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Son durum nedir acaba acemiyim bu konuda

• thewickerman T kullanıcısına yanıt
    ürünün ne olduğunu söylersen hakkında bilgi verilebilir. PİM'e gelmiş gördüğün gibi şu an son durum bu.
  • cervinff kullanıcısına yanıt
    Ürün bisiklet kilometre saati gümrükte takılma gibi bir durum falan varmı acaba dün akşam torbaya eklendi falan yazıyordu bir ara.
  • berci B kullanıcısına yanıt
    Takip numarasının yine aynı şehirden biriyle karışması tuhaf değil mi? Ben Konya dayım, kargo yine Konya daki başka birine teslim ediliyor. Pazartesi olsun dağıtım yapan şubeyi de arayacağım.

Bir de site güvenliğine sorayım, normalde teslim edilmez, teslim de almazlar ama bakalım kapıdaki güvenlik olabilir mi?

3 ay önce bende kilometre sayacı aldım, 4-5 dolarlık küçük bir üründü sorunsuzca elime ulaşmıştı.

Ptt böyle bir hata yapmaz diye düşünüyorum satıcı konyadan iki sipariş gelince karıştırmış olabilir kesin diyemeyiz ama ihtimal yani. Geçmiş olsun bu arada umarım en kısa sürede halledersiniz işinizi. Sonucuda yazın buraya insanlara tecrübe olur

benim biraz daha pahalı fakat arkadaşımla aynı gün sipariş verdik onda hiçbir sıkıntı olmadı bulunduğumuz ile geldi gözüküyor bende istanbul pim de gözüküyor anlamadım gerçekten.
    Yoğunluktan gecikmiştir. Yarın anlarsınız gümrüğe takılıp takılmadığını.
  • Arkadaşlar Aralık 16'ten beri güncelleme almayan siparişim sonunda İstanbul'a ulaştı darısı başınıza
    https://i.hizliresim.com/LlAmpz.png
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.