Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
14.122
Cevap
184
Favori
734.556
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nobell

RY436911367CN,

RP112289052CN,

RY400684204CN,

RY463575568CN.

Bunlar da ayni zamanlarda cikan kargolar forumdan arkadaslarin takip nolari hepsini her gun kontrol ediyorum hepsi ayni beklemede edi-received yani cervinf dedigi gibi ocak ortasi muhtemel
    RN844449449CN

Beni de ekle dostum listeye.

Bu arada ayın 14 ünde yola çıkan e paket (Chima ems) kargomda Türkiye'ye giriş yapmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdqwezxc -- 26 Aralık 2018; 1:43:32 >

Dell Streak 5

• Yüzbaşı
    806 Mesaj
    RP088433383CN

Bir 11.11 siparişi de benden hala bir hareket yok son hareketin üzerinden 1 aydan fazla süre geçti bakalım bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bir ürünüm Poste Lao ile geldi takip edilemiyor ülke sınırdışına çıktıktan sonra!
    |
    |
    Keisaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

RP088433383CN

Bir 11.11 siparişi de benden hala bir hareket yok son hareketin üzerinden 1 aydan fazla süre geçti bakalım bekliyoruz.
    Dostum senin kargoda sıkıntı olabilir. Sadece kargonun satıcıdan alındı bilgisi var, sonraki aşamada ürün satıcıdan alınan yerde unutulmuş olabilir yani kargo şirketinde, satıcı ile iletişime geçip durumu anlat birde resim at ptt kargo takipten.. Büyük ihtimal ya para iadesi alırsın..

Dell Streak 5

• Çavuş
    48 Mesaj

Tabii ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    asdqwezxc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

UN488392543CN

UN488868307CN

UN481682603CN

UN459956715CN

UN koduyla çıkan ürünü olupta eline ulaşan oldu mu arkadaşlar? Bu kadar uzun süre gelmemesi normal midir? :(

Orijinalden alıntı: HübeyitBey

Arkadaşlar en kral mağdurlardan biri olmaya adayım sanırım.. 11.11.18 (bir daha da tövbe indirim olsa içim yanmayacak şimdi bakıyorum aynı fiyat) tarihli verdiğim 4 sipariş ortada yok hala..

UN488392543CN

UN488868307CN

UN481682603CN

UN459956715CN

UN koduyla çıkan ürünü olupta eline ulaşan oldu mu arkadaşlar? Bu kadar uzun süre gelmemesi normal midir? :(
    Dostum takipli kargolar 1 aydan beri ülkeye giriş yapmadı ben sanmıyorum ki takipsiz kargolar gelsin bu süre zarfında 3 aydan önce gelmez yada hiç gelmez.. Dispute açmaya hazırlanın bence...

Dell Streak 5

• Çavuş
    62 Mesaj

gönderiler ChinaPost ile gönderildi.. Takipsiz mi oluyor bunlar? Peki takipli kargo takipsiz kargo hangileri oluyor? Ona dikkat edelim bir dahakine..
    |
    |

Teşekkür ederim, ama ptt kapıya bırakıp gitmiyor değil mi? Çünkü özellikle takipli diye almıştım

|
    |
    erhancho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum

"Göderim: Ücretsiz Gönderi e/a Turkey aracılığıyla China Post Registered Air Mail"

şeklinde yazar...

Yada burada olduğu gibi takipsiz kargo seçeneğinden takipliye geçebilirsin tabiki belirli bir ücret karşılığında...

|
    |
    HübeyitBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dell Streak 5

• Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

5'inde edi-received olan e-packet bugun PİM'e girmiş. Bekleyen arkadaşlar için bir fikir verir belki.
    Dostum ayın 14 ünde edi-received olan paketim var yurt dışına çıktı, bende ha geldi ha gelecek diyorum, desene daha 1 haftadan fazla var gelmesine ..
    |
    |

Dell Streak 5

• Çavuş
    62 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asdqwezxc

Dostum

"Göderim: Ücretsiz Gönderi e/a Turkey aracılığıyla China Post Registered Air Mail"

şeklinde yazar...

Yada burada olduğu gibi takipsiz kargo seçeneğinden takipliye geçebilirsin tabiki belirli bir ücret karşılığında...

Alıntıları Göster
    süpersin.. bilgilendirme için teşekkür ederim.. benim gibi bilmeyenler de faydalanırlar.. ben de şimdi satıcılara mail attım.. uzun bi mail döşedim.. dispute açacam haberiniz olsun demeye getirdim.. bakalım bişey değişecek mi..
    |
    |

Bizim 30unda edi oldu hala hareket yok
    |
    |
    DreamGod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İletişim kurmuştum satıcıyla, sanırım kargo şirketiyle iletişim kurmuş bir problem olmadığını ürünlerin yolda olduğunu söylemişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Opel İnsignia 1.6 Edition Elegance 180 ps 2010 Beyaz
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Evet beyler gumruge girme olasiligi yuksek siparislerimizden 5-6 aralik edi received olanlarda bugun de ulke giris kaydi yok , hayirlisi olsun :)

|
    |
    Ben de bulutut kulaklık için gittim bugün ukim e.5 kulaklık aldım akıllı! satıcı aynı paket yapıp yolladı.toplami 650 TL iken 300 TL vergi çıkardı memur.iade edin dedim.tek tek alırım bende o vergiyi size yedirmem! Kulak arkası kaldı 👂...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj
    Arkadaşlar benimde 3-4 tane takipsiz kargo var. Kasım sonu sipariş etmiştim. Burdurdayım buradaki ptt aslında yamuk yapmıyor gelince geçte olsa getiriyor. Aklıma takılan şu. Aynı tarihte çıkan aynı kargo şirketiyle gelen takipsiz kargolardan 1 tanesi geldi diğerleri henüz yok. 2-3 dolarlık ürünler. kimsenin üzerine yatacağını sanmıyorum işlerine yaramaz zaten. Bu ara baya bekleyeceğiz galiba istanbuldan gelmesini. Bi tanesi sunyou firmasıyla geliyor. Ülkeye giriş yapmış 19 unda. Burdur ptt yi aradım burda bekleyen yok dedi. Süresinin bitmesine de az kaldı. 1 hafta falan daha bekleyip dispute açıcam olmazsa. fikir verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewket10 -- 26 Aralık 2018; 14:19:22 >
    |
    |
    Bulunduğum yer 400 dairelik bir site son 3 4 haftaya kadar paket gelmemesi vb. Hiç bir sorun yaşamazken kasım başında ali den berdiğim siparişler hala ortada yok sadece iki paket geldi gelenlerde kasım ortası veriğim siparişlr idi,

Bina altında resepsiyon var ve orda kime ürün geliyorsa aliexpresden masanın kenarında durur ürün bekleyen ordan alırdı,desiğim gibi son 3 4 haftadır ne bana ürün geliyor nede her iki binaya tek bir aliexpres paketi geldi,

Geçen gün binaya posta getiren postacıyla konuştum nedir bu durum dedim neden ürün gelmiyor,söylediği şu çinden gelen paketler önce almanya sonra türkiyeye geliyormuş,alman postacılar ciddi grev yapmış yada hala grevdeler mil güyya ondan dolayı postalarda sıkıntı varmış,

Şuan aliexpresden ürün ne alıyorum nede binadaki 400 daireye çinden paket geliyor,

Ekstara bilgi ve duyumu olan varsa paylaşsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.