Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (458. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 Aralık 2018 aynı firmaya 2 ayrı sipariş verdim.

UN590038592CN

UN569834201CN

ilkine bakınca havada görülüyor. bunu ertesi gün kargoya vermişler.

ikinci ise daha geç kargoya verildi
    lakin
    [Guangdong Dongguan Alma ve Alma Merkezi] mühürlendi yazıyor.
    başka bir yerde"ödeme bekleniyor" yazıyor.

bir başka tuhaflık ta,
    siparişi 23 ARALIKta vermeme rağmen
    sipariş sayfamda 23 EKİM yazıyor

lütfen ilgilenebilirmi bir bilen.
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Yeni takip numaranız; RP106184075CN

Açmanıza gerek yok bence sonuçta Çin Postası'na teslim ediliyor.
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Yeni takip numaranız; RH096218506TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizlahmacun

Yeni takip numaranız; RH096218506TR
    teşekkürler
  • yurtdışı geliş kaydı yapıldı diyor 3 gündür hareket yok ptt yoğunlukmu var acaba
  • NIGHTWISH37 N kullanıcısına yanıt
    3 adet saat aldım ukime gelmem gerektiğini söylediler toplam 28.2 dolar ödemiştim sipariş listesini kredi kartı extresini ve kimlik fotokopisini önceden mail ile ilettim sordum oradakilere de mailin bize ulaşması 4-5 gün sürebiliyor dediler. Ürünler için mail atın dediğim ekleri yaparak. Yakinsaniz gidip ukimden alın 5 dakikada aldım ben gümrük limitini aştığı için 30 TL gümrük vergisi ve 5 TL sunum ücreti ödedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler. Aliexpress’te bir satıcıdan 80 TL’lik bir kumanda sipariş etmiştim. Singapur Post yoluyla Kasımın 26’sında ürün Türkiye’ye ulaşmış. O tarihten beri gönderi yerel gönderim şirketinde görünüyor. Ptt’nin kendi sitesine geliş kaydını işlememişler. Orda sadece yurtdışından Kasımın 22’sinde yollandığı bilgisi var. Şu durumda ne yapmam gerekiyor. Ukimi mi aramam gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaltuntas kullanıcısına yanıt
    Benim saatim gümrükten geçti 5.1 tl sunum ücreti ödeyeceğim bana doğru geliyor şuan. Pazartesi Salı elimde olur
  • dr.hulk D kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye girmiştir ancak kaydının yapılmasını bekliyordur. Hiçbir yeri aramana gerek yok. Kaydı yapılmadığı sürece gelip gelmediğini müşteri hizmetleri bilemez, ararsan henüz Türkiye'ye gelmedi diyeceklerdir. PTT üzerinden takip etmeye devam et, yakında giriş kaydı yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black100

yurtdışı geliş kaydı yapıldı diyor 3 gündür hareket yok ptt yoğunlukmu var acaba
    en sonunda güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: black100

en sonunda güncellendi

Alıntıları Göster
    Darısı başımıza

Ben 17 ve 19 kasımda birer sipariş verdim İkisi de Çin'den çıktı olarak görünüyor sonrası yok Biri 27'si diğeri 29'unda uçağa verilmiş.

Gerçi 27'sindeki takipsiz kargo ama diğerinde de bi ses yok

RY424812659CN
    UN555569268CN
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

Darısı başımıza

Ben 17 ve 19 kasımda birer sipariş verdim İkisi de Çin'den çıktı olarak görünüyor sonrası yok Biri 27'si diğeri 29'unda uçağa verilmiş.

Gerçi 27'sindeki takipsiz kargo ama diğerinde de bi ses yok

RY424812659CN
    UN555569268CN

Alıntıları Göster
    güncellendi ama ukime gitmiş 10nç monitör küçük bakalım ordan geçermi kaç gün tutarlar aldığıma pişman oldum amazondan almadığıma biraz daha fark verip

• quote:

Orijinalden alıntı: xcoll1

Ben anlasmazlogi iptal ettim.. yine hakkim gitti acaba saticida msj atti anlasmazligi kapatin diye kapattim tamamen 60gun bekleyecegiz gelmese bittimi hakkim

Alıntıları Göster
    gecmis olsun hocam hakkınız gitti tekrar dispute acamassiniz urun gelmesse para iadesi alamassiniz..
  • Türkiye'ye varmış. 7-10 gün içinde elinizde olur.
  • bayram kadir B kullanıcısına yanıt
    Maalesef yetişememiş, daha 1-2 haftaya anca gelir gibi duruyor.
  • slim73 kullanıcısına yanıt
    Evet, 26'sında Türkiye'ye varmış ancak PTT hala işleme koymamış.
  • Takipsiz siparişlerim şimdiye kadar hep geldi yalnız son 3 ayda yaptığım siparişler gelmiyor. 2 dolarlık sipariş için de 2.5 dolar takipli kargoyu seçmiyorum. Sanırım artık mahalle postacımız takipsiz malları cepliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle oldu artık ezberledik. Valla bizi şu PTT'nin şikayet bölümüne alsalar şikayetleri normal elemanlardan daha hızlı çözüp memnuniyeti daha arttırırız gibi duruyor. PTT'ye duyrulur.
  • HaciHas kullanıcısına yanıt
    PTT getiriyor.
  • söny kullanıcısına yanıt
    Ürünü dün yollamışlar, dispute açmana gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.