Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben en iyisi sizin dediğiniz gibi yarın pttye gideyim bir kontrol edeyim belki gelmiştir ama gelse kurye şimdiye getirirdi herhalde.peki takipli takipsiz olduğunu nasıl anlıyoruz bundan sonraki siparişlerde dikkat edelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    Öyle takip kodu bana hic denk gelmedi. Sipariş koduda olabilir o dikkatli bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Ben en iyisi sizin dediğiniz gibi yarın pttye gideyim bir kontrol edeyim belki gelmiştir ama gelse kurye şimdiye getirirdi herhalde.peki takipli takipsiz olduğunu nasıl anlıyoruz bundan sonraki siparişlerde dikkat edelim

Sipariş verirken kargo seçeneklerinde tıklayın sağ kısımda available yazamlar (Aliexpress Standart SDhipping, China Air Mail, Ems vd.) takipli kargodur; noavailable yazanlar (Small packet plus vd.) takipsizdir.
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    150. Yıl Aypim torba geliş kaydı yapıldı diyor şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 25 Eylül 2017; 23:42:57 >
  • son 2 aydır takipsiz kargolarımdan 8 tanesinden biri geldi sadece, bu sıkıntı bi benim postalarda mı var? kayıtlı olanlar bi şekilde geliyor da kayıtsızlardan haber yok... buradaki dağıtım merkezi sallamıyor mu acaba
  • braveyours kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• arkadaşlar kargom istanbulda gümrükten geçip denizliye gitmiş. denizli PTT'de de dağıtıma çıkmış ve S... E.... diye birine teslim edilmiş. İşin komik tarafı benim denizliyle alakam yok ben manisadayım :D
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Ne yapmalıyım arkadaşlar tecrübeli biri var mı? Yalan mı oldu benim kargom?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

7 Eylül’de siparişini verdiğim ayna kapakları gümrükten geçti bugün. 55 Dolar’a almıştım. Arkadaş benden 2 gün önce aldı onunki de bugün geçmiş yalnız o Perşembe günü yurt dışına gidecek Perşembe gününe kadar teslim edilir mi sizce?

Bugün 11.40’ta teslim aldım 19 günde gelmiş oldu.

Hocam istanbuldamı ikamet ediyorsunuz benimde kargo bilgilerim bu şekilde girildi bugün ,yarın alırmıyımki acaba ankaradayım bende.perşembe bile alsam olur

• Musbab kullanıcısına yanıt
    Evet İstanbul’dayım cumartesiye kadar gelebilir size de bu aşamadan sonra yoğunluk yoksa hızlı ilerliyor.

Teşekkürler hocam geri sayım başladı artık

• madem takipsiz neden takip no yazmışlar?
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    ülkeden cıkana kadar edersın sonrası edılmıyor
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Ürün istanbula geldi pttde şu an gümrükten fln herşeyden geçti.Ücretler kısmında 0 yazıyor.Bu vergi ödemeyeceğim anlamına mı geliyor ? Vergi olunca orada cıkıyor mu yoksa kapıda süpriz olabilir mi? 35 dolardı benim aldığım şey ufak yaz dedim satıcıya yaZdımı yazmadımı bilmiyorum.

• takipsiz 3 kargom var

China Post Ordinary Small Packet Plus >
    2017.09.26 08:56 (GMT-7): Gönderi, havayolu tarafından kabul edildi

Yanwen Economic Air Mail >
    2017.09.26 14:30 (GMT-7): Menşe ülkesinden yola çıktı

4PX Singapore Post OM Pro >

2017.09.27 11:55 (GMT-7): Gönderi, havayolu tarafından kabul edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 27 Eylül 2017; 14:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musbab

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Ürün istanbula geldi pttde şu an gümrükten fln herşeyden geçti.Ücretler kısmında 0 yazıyor.Bu vergi ödemeyeceğim anlamına mı geliyor ? Vergi olunca orada cıkıyor mu yoksa kapıda süpriz olabilir mi? 35 dolardı benim aldığım şey ufak yaz dedim satıcıya yaZdımı yazmadımı bilmiyorum.

Gümrükten geçti dedim ben ama geçtimi geçmedimi.Sabah torbaya alındı yazıyordu pttden şimdi ptt iş yerine sevk edildi yazıyor istanbul pm fln.Günrük kontrolu konusunda benzerini gördümde bir arkadaş ayrıntılı inceleme fln demiş.Durum nedir arkadaşlar bir yardımcı olsanız hiçbirşey anlamadım.ptt takip numaramda RC118063865MY.Versinler benim kargomu ya gümrük fln istemiyorum ben

• Sonunda takipsiz kargo geldi çok şükür darısı diğer arkadaşların başına

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Üç ayrı Chine post kargolarımdan biri 15 gün sonra geldi İkisi ss ini attığım gibi beklemede. Kargonun Çin de beklediğini gördüm ama Çin den çıktıktan sonra böyle beklediğine ilk defa şahit oluyorum. Bu şekilde başına daha önce gelen oldu mu yorum yapabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kunt1903

Üç ayrı Chine post kargolarımdan biri 15 gün sonra geldi İkisi ss ini attığım gibi beklemede. Kargonun Çin de beklediğini gördüm ama Çin den çıktıktan sonra böyle beklediğine ilk defa şahit oluyorum. Bu şekilde başına daha önce gelen oldu mu yorum yapabilecek var mı?

Bu şekilde geçen haftalarda bekleyenler oldu. Meraklanacak bir durum yok aslında. Kargonuz belki yurda giriş yapmış bile olabilir ama sisteme girmemiştir. Y.dışı çıkış (EDI) görünen kargolar 1 hafta öyle kalabiliyor. Son günlerde kargolarda ciddi sıkıntı var ama 20 güne geliyor yine de

• quote:

quote:

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Ürün istanbula geldi pttde şu an gümrükten fln herşeyden geçti.Ücretler kısmında 0 yazıyor.Bu vergi ödemeyeceğim anlamına mı geliyor ? Vergi olunca orada cıkıyor mu yoksa kapıda süpriz olabilir mi? 35 dolardı benim aldığım şey ufak yaz dedim satıcıya yaZdımı yazmadımı bilmiyorum.

Gümrükten geçti dedim ben ama geçtimi geçmedimi.Sabah torbaya alındı yazıyordu pttden şimdi ptt iş yerine sevk edildi yazıyor istanbul pm fln.Günrük kontrolu konusunda benzerini gördümde bir arkadaş ayrıntılı inceleme fln demiş.Durum nedir arkadaşlar bir yardımcı olsanız hiçbirşey anlamadım.ptt takip numaramda RC118063865MY.Versinler benim kargomu ya gümrük fln istemiyorum ben

Kargom gelmiş arkadaşlar darısı gelmeyenlerin başına19 gün gibi hızlı bir sürede geldi standart şiping.Gümrük vergisi cıkmadı.Bu süreç içinde bana yardım eden bilgi veren takip yapanarkadaşlara teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.