Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.672
Cevap
238
Favori
1.236.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kargolarım şu şekilde. Siparişi 4 Eylül'de vermiştim.Ülkeye girdi mi yoksa uçakta mı hiç bişey anlamadım. 16'sından beri bi değişiklik yok.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertensore -- 28 Eylül 2017; 14:29:47 >
  • Mertensore M kullanıcısına yanıt
    Paketiniz uçakta. Uçak direkt Türkiye ye gelmiyor, başka ülkelere de uğruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Paketiniz uçakta. Uçak direkt Türkiye ye gelmiyor, başka ülkelere de uğruyor.

Teşekkürler hocam. 15 güne falan gelir heralde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alakası yok ama aliexpress girişte e mobil doğrulama istiyor. Her şeyi yapıyorum başarılı diyor tekrar e mobil doğrulama istiyor bir türlü giriş yapmıyor hesabıma sorun nedir?
  • ayın 15inde bir ürün aldım takipli fakat bilgi o günden beri güncellenmiyor ilk günden beri bi hareket yok ELEKTRONİK BİLGİ ALDI yazıp duruyor satıcıya mesaj attım takip güncellenmiyor yolda sabredin diyor dıspute açsakmıiki yada beklesekmi ürün nerde bilmiyorum

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 28 Eylül 2017; 21:8:18 >
  • Arkadaşlar benimde ayın başında siparişini verdiğim üründen 28 gündür ses seda yok. Bakmak için denemediğim yer kaldıysa sizden ricam bakıp beni aydınlatırsanız sevinirim. Baktığım ve ve cikan sonuc pre alert to turkey ( 28 gündür değişmedi) artı 2 $ dan fazla kargo ücreti de ödediğim halde sonuc bu. Taşıyıcı firma sunyou

İlk verilen takip nosunda surekli pre alert to turkey yazdığı ve satıcıya kızdığım için 2. Bir takip NO da verdi lakin boş. Ricam bakıp bilgilendirirseniz sevinirim.

1. Takip NO : SYMY103385432

2. Takip NO : RQ117717756MY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teneke_kupa -- 29 Eylül 2017; 1:18:27 >
  • teneke_kupa kullanıcısına yanıt
    Satıcı takipsiz kargo ile yollamış. Türkiye ye girdikten sonra takibi mümkün değildir. Bence Türkiye ye girdi ve takipsiz olduğundan ilgilenen yok yada postacı kapı önüne bırakıp gitmiş olabilir. Yani gelecek diye fazla ümitlenmeyin.
    Satıcı ya yeniden takipli olarak kargoya verdi yada sizi oyalamak için başka takip kodu verdi. Onay süresinin bitimine 10 gün kala satıcı ile iletişime geçin paketim gelmedi diye. Hala sizi oyalamaya devam ediyorsa dispute açın.
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    Hocam takipsiz olduğundan emin misin. Satıcıya mesaj üstüne mesaj atıyorum adam son mesajlarda salağa yatıyor anlaşılan. Habire ne diyorsun diyor. En son ürünü kargoya verdin mi emin misin dedim öyle cevap verdi ki daha sürenin bitimine 23 gün var. Bu beyinsiz 170$ ödediğim ürünü hangi akla mantığa takipsiz gönderiyor onu da anlamış değilim. Dediğinize istinaden

benimde aynı durum başımda hocam.en son 20 sinde yurt dışına çıktı yazıyor sizdeki gibi.dahada dğişiklik olmadı.
  • pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    Hocam beklicez daha gibi duruyor. İlk kez aliexpressten alışveriş yapıyorum pişman oldum yani.
    bende ilk defa yaptım hocam.2 parça ürün aldım.biri malezya üzerinden 11 günde geldi.diğeri için hala bekliyoruz bakalım.
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Arkadaşlar bu ne olmuş geri mi gidiyor anlamadim

• arkadaşlar takipsiz kargolarım verilen süre içerisinde gelmedi. dispute açsam mı biraz beklesem mi? biri finished durumuna geçti ama onay ya da geribildirim vermedim, ne kadar süre daha dispute açma hakkım var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovboy253

sanırım geri gönderilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

quote:

sanırım geri gönderilmiş

Bi kaç güne elime geçmezse anlarız artık tamamen emin olamadım çünkü yurt içine sevk edildi diyip öyle bişey oldu

• Orijinalden alıntı: kovboy253

sanırım geri gönderilmiş

Kargonuz yasaklı ürün sınıfında ise (cep telefonu, sim kartı girişi olan tablet/akıllı saat, gıda/spor takviyeleri,kozmetik ürünler, elektronik sigara vb.) geri yollanmıştır. PİMe gelen bir ürün aktarma istasyonunda veya UKİM'e gider.Sizinki direk y.dışına yollanmış son işleme göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 30 Eylül 2017; 16:52:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

sanırım geri gönderilmiş

Kargonuz yasaklı ürün sınıfında ise (cep telefonu, sim kartı girişi olan tablet/akıllı saat, gıda/spor takviyeleri,kozmetik ürünler, elektronik sigara vb.) geri yollanmıştır. PİMe gelen bir ürün aktarma istasyonunda veya UKİM'e gider.Sizinki direk y.dışına yollanmış son işleme göre

Alıntıları Göster
    e-sigara malzemesi vardı içinde o zaman satıcıyla iletişime geçip iadeye başvurayım teşekkür ederim yardımınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kovboy253 -- 30 Eylül 2017; 17:11:8 >
  • quote:

Evet satıcıya geri dönüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke_kupa

Hocam takipsiz olduğundan emin misin. Satıcıya mesaj üstüne mesaj atıyorum adam son mesajlarda salağa yatıyor anlaşılan. Habire ne diyorsun diyor. En son ürünü kargoya verdin mi emin misin dedim öyle cevap verdi ki daha sürenin bitimine 23 gün var. Bu beyinsiz 170$ ödediğim ürünü hangi akla mantığa takipsiz gönderiyor onu da anlamış değilim. Dediğinize istinaden

takipsiz değil, malasia post ile geliyor.
  • Arkadaşlar 0,70 dolara bi ürün almıştım takipsiz kargoyla gelcekti yaklaşık 3 hafta geçti hala ortada ürün yok gelmesede okadar önemli değilde satıcı koruma süresini bitmesine daha 1 ay olmasına rağmen daha fazla uzattı şimdi 65 gün daha eklenmiş oldu aralığın 5 ine kadar koruma oldu garibime gitti hiç böyle olmamıştı yazıyım dedim.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.