Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.521
Cevap
1.504
Favori
2.881.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sipariş iptal edilir + ip banı atarlar bir daha aliexpressden alışveriş yapamazsınız.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    çok iyi fiyat daha geçen 76tl indirimde diye paylaştım bu ürünü.
    bu arada fark falan yok mağaza keriz avlıyor sadece
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bluetooth hoparlör tavsiye ederseniz çok iyi olur

• esbldgn E kullanıcısına yanıt
    TABİKİ ADAPTÖRDE AUKEY KABLODA UGREEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

çok iyi fiyat daha geçen 76tl indirimde diye paylaştım bu ürünü.
    bu arada fark falan yok mağaza keriz avlıyor sadece

Hocam buda sesleri duyabiliyormuyuz. Ve izlemek için illa prize takılı mı olması gerekiyor haricen bi bataryası felan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluedio al geç hocam.

• bir kaç parça alımını toplu olarak tek ödeme ile yapınca herhangi bir sıkıntı yaşar mıyız? toplam sepet tutarı 30$'ı geçiyor. daha önce toplu alışveriş yapmadığım için soruyorum, toplu ödeme yapılmasına rağmen ürünler tek tek geliyor değil mi? gümrük sorunu falan yaşamayayım. teşekkürler cevap için şimdiden.
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar pahalı ya bana 50-60 tl arası olsa iyi olacak .
  • popüler yorumlarda 2. mesajı okusun o arkadaş,daha geçen sene atmıştım o mesajı konuyu ilk açtığımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytıbozanstoper

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Xiaomi nin akıllı ev sistemini sipariş verdim. İnşallah sorunsuz elimize ulaşır

LINK

edit

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshow -- 28 Ağustos 2017; 16:41:9 >

• İndirim bugunmu son 31 agustosmu acsba

• levoank kullanıcısına yanıt
    Sanırım 5 gün devam ediyor çünkü son 5 gün yazıyordu tabi markadan markaya değişir mi bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım kupon dağıtımları kapatıldı artık aldıklarımın çoğuda işe yaramadı zaten çoğu koydu kargoyu bundan sonra dağıtacaksalarda ilk once ürünü sepete atın bi bakın kargo keklemesi varmı diye boşuna uğraşmayın yani..ekranda kargo free yazmasına aldanmayın satın alma bolumune koymuşlar çakallar...hani gözünden kaçarda pay e basarsında tezgah işte
  • Başka hesaptan 4 dolarlık kupon kullandım ama siparişim onaylandı sonradan iptal etme durumları olabilir mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

TABİKİ ADAPTÖRDE AUKEY KABLODA UGREEN

Quick charge 3 bir adaptör alacaktım. Şuan ugreen yanında kablo ile 31 TL aukey sadece adaptör 36 TL sizce nasıl yapsam? Tek çıkışlı almayı düşünüyorum. Alacağım aukey 2600 satmış ugreen 10000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 28 Ağustos 2017; 16:27:29 >
  • Sinirden deliye döndüm resmen. Sabah kuponlarla alışveriş yaptım. Şimdi yine alışveriş yapacağım sürekli "Payment failed" hatası alıyorum. 3 ayrı karttan denemedim nafile. Çözümü nedir?
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    Bence ugreen de fazlasıyla iş görür hem kablo ile adaptör ikili olmasi avantaj daha önce arkadaşa almıştım bugün eve aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirim var diye elaman almışlardır
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    Mağaza ana sayfalarındaki sayaçlardan bahsediyorum hocam.

quote:

iso227 @ 28 Ağustos 2017 10:08:21
    BUGÜN TÜM ÜRÜNLER İNDİRİME GİRDİ.
    kuponlar saat 12 de var.

Siz de yazmışsınız, makcelik'in paylaştığı öğlen 12'de dağıtılacak kuponları bekliyordum.
    Birçok arkadaş da durumdan şikayetçi zaten.

quote:

Reco. @ 28 Ağustos 2017 11:17:10
    12:00 de verilecek kuponlar kaldırılmış. aliexpress iyice amatör amatör iş yapmaya başladı.

quote:

F_U_R_Y @ 28 Ağustos 2017 11:30:09
    Megir mağazasında bugün 12:00'da kupon verilecekti. Kalkmış gözüküyor. Tuhaf...

quote:

rfve @ 28 Ağustos 2017 12:01:14
    12 deki kuponlar yalan oldu. 1 gün bekleyeyim dedim kuponlar için ondada AliEx. yamuk yaptı.

quote:

ernaltnts @ 28 Ağustos 2017 14:08:33
    Anladığım kadarıyla daha kupon dağıtımı olmaycak sayaçlar sayfalardan kaldırılmış. Arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz?

quote:

makcelik @ 28 Ağustos 2017 14:20:45
    Bence büyük terbiyesizlik yaptılar zaten birçok firmada kargo parası vs. ekledi alınan kuponların da çoğu işe yaramadı, Aliexpress gibi firmaya hiç yakışmadı bedavadan milyonlarca insanı siteye çektiler böylece farkındalık oluşturdular şimdi de ekmeğini yiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 28 Ağustos 2017; 16:37:42 >

• 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.