Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kupon iade edilmiş. Arkadaşlar nasıl bi yol izlememiz gerekiyo peki denildiği gibi modemi resetledim Microsoft edge den girdim öncesinde çerezleri temizledim gizli sekmeden girdim papara ile alışverişi yaptım sadece hesaba sipariş linkiyle girdim hesapta çok dolaşmadim da nasıl iptal oldu anlamış değilim :(
  • sanguchii kullanıcısına yanıt
    ben maxthon tarayici ozel sayfa kullaniyorum hic iptal olmadi daha bakalim
  • Linki kopyalamayın o zaman da çakıyorlar. Yeni hesaba tamamen temiz bir yerden girin sonra aratarak bulun.
    Ben ayrıca adresi-numarayı farklı giriyorum sonra mesajla düzeltmelerini istiyorum hiç sıkıntı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 38DS315 -- 10 Ocak 2021; 0:36:12 >
  • west kullanıcısına yanıt
    Kral adresi nasıl yapmak gerekiyor onu da bi söyle hele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanguchii

Evet kupon iade edilmiş. Arkadaşlar nasıl bi yol izlememiz gerekiyo peki denildiği gibi modemi resetledim Microsoft edge den girdim öncesinde çerezleri temizledim gizli sekmeden girdim papara ile alışverişi yaptım sadece hesaba sipariş linkiyle girdim hesapta çok dolaşmadim da nasıl iptal oldu anlamış değilim :(
    siparişde verdiğiniz telefon adres isim vb. bilgiler daha önce kullanıdığınız hesaplarda olabilir mi?
  • sanguchii kullanıcısına yanıt
    hocam chromeden gizli sekme aç her seferinde modem veya mobil veriyi aç kapat (uçak moduna al aç) sonrasında çerezleri temizle gizli sekmeden gir ben 3-4 kere girdim bilgileri teyit edebilmek için hepsinde de awaiting shipment yazıyor kargoya verirlerse sorun kalmaz daha
    bu çözümü burdan bir arkadaştan öğrendim sağolsun 3 sipariş verdim 5-6 yapıcam sanırım bayağı uyguna geliyor
  • Yakın zamanda plati'den hesap alan var mı? Kuponun skt tarihini ve saatini söylebilir misiniz?
  • aceylan1922 kullanıcısına yanıt
    12 ocak 05:59 gibi bir şeydi sanırım
  • anlkrkmz A kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcıydı acaba?
  • aceylan1922 kullanıcısına yanıt
    Master SUXOV
  • anlkrkmz A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • 10 dolarlık kodları satın alıp kullananlar var mı?

• ykurtulus kullanıcısına yanıt
    Ben bu yıl ne aldıysam 20 günde geldi en geç. 2 ayı bulacağını sanmıyorum bence kaçırmayın alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre374545

10 dolarlık kodları satın alıp kullananlar var mı?
    $10/$10.01 dediğiniz bu kuponsa satıcıya sormuştum geçmediğini söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykurtulus

https://tr.aliexpress.com/item/1005001651952559.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2ab15b565EjdzF&algo_pvid=80e48364-d04a-47ff-8459-013cd74a176b&algo_expid=80e48364-d04a-47ff-8459-013cd74a176b-0&btsid=0bb0624616102272880482524e6e3b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Şu SSD'yi 20 dolar kuponla alırsam çok çok uyguna geliyor, TR'de satılanlarla arada neredeyse 300 TL fark var, ama gelmesi 2 ay sürer büyük ihtimal.
    Hocam benim ayın 6sinda verilen siparişim 9unda istanbula geldi
    Max 2haftada elinizde olur ürün

• Kupon alımı olmasa satıcılar fiyatını düşerecek. Son gün 12 Ocak çünkü
  • Kuponlar 12 ocaktan sonra yine gelecek mi bilgisi olan var mı?
  • söylentiye göre son bi daha gelmeyecek
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.