Şimdi Ara

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
104
Favori
342.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lütfen cevap verin benim 9 gündür Türkiye'de olan paketlerim var ortalama olarak ne zaman bana ulaşır bilen yazsın lütfen!!!!
  • hotman176 H kullanıcısına yanıt
    yarın eline ulaşır bugün daha yeni yılın ilk günü keşke benimkide ülkeye girse beklesem..
    valla çinden ülkeye girsin gerisi önemli değil..
  • China Post Ordinary Small Packet Plus yazıyor bendede nereden takip edebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimdeki ürünlerim Türkiyede inş dediğin gibi yarın gelir
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

• Bizim sazanlar da gelen seyi sabahtan beri teslim edemediler,hayir yarin gelecekler evde yokum,bugun gelir diye evden de cikmadim.Sinirlerimi bozuyor bu ptt benim diyorum ki bari adamda kalmasin yarin direk subeden alayim ben,o belli olmaz diyor kadin degisik degisik konustu benimle.
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üzülmene gerek yok en geç 2 gün sonra teslim alırsın yarın gelirler sizi bulamazlar tebligât kağıdı bırakırlar "sizi bulamadık vs. diye" sende gidersin kağıtta yazan postaneye kimliğinde teslim alırsın

• Captain 16 kardeş sen harbi şanssızmışsın banada aynı şekilde sıkıntı çıktı.Postaneyi aradım dağıtıcının bizzat kendi numarasını verdiler aradım.Dedim abi postaneye geri bıraksan da yarın alsam.Tamam dedi gittim ertesi gün kimliğimde saat tam 17.00 de kapanmadan aldım

• Beklemekten başka seçenek yok henüz ulkemize girmemiş. Pekinden çıkmış veya çıkış sirasina alınmış. Gelmesi çok yakındır artık aradan geçen zamana oranla

• arkadaşlar aliexpressten alışveriş yapacağım kargo PostNL ile gelse sıkıntı olur mu?
  • Arkadaşlar 02515146028 takip numaralı ürünüme bakabilir misiniz,hala gelmemesi normal midir ilk alışveriişim teşekkürler
  • yau beyler bu konuyu görmeden bi cahillik ettim aliexpresden sipariş verdim msjınızı gördükce pişman oldum.
    acaba iptal etsemmi??

http://www.aliexpress.com/item/For-ASUS-ZenFone-2-Laser-ZE550KL-5-5-inch-Smart-View-Window-Auto-Sleep-Wake-Flip/32584804325.html

linkteki ürünü tr den aksesuarcıdan almaya kalksam en az 40 tl isticek,burdan 3 dolara alayım varsın 20-25 gunde gelir dedim ama 82 gün falan lafları geciyor

bu arada China Post Ordinary Small Packet Plus ile 11751733622 trancinkg nolu olarak kargoya verildi diye ama hem bu no ya ait bi takip cıkmıyor hemde sanırım small packet pluss diye gecen kargolar daha da gec geliyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: yorfa

yau beyler bu konuyu görmeden bi cahillik ettim aliexpresden sipariş verdim msjınızı gördükce pişman oldum.
    acaba iptal etsemmi??

http://www.aliexpress.com/item/For-ASUS-ZenFone-2-Laser-ZE550KL-5-5-inch-Smart-View-Window-Auto-Sleep-Wake-Flip/32584804325.html

linkteki ürünü tr den aksesuarcıdan almaya kalksam en az 40 tl isticek,burdan 3 dolara alayım varsın 20-25 gunde gelir dedim ama 82 gün falan lafları geciyor

bu arada China Post Ordinary Small Packet Plus ile 11751733622 trancinkg nolu olarak kargoya verildi diye ama hem bu no ya ait bi takip cıkmıyor hemde sanırım small packet pluss diye gecen kargolar daha da gec geliyormus

Hocam onlar genelde gelmiyor
    Ve kodlar geçersiz yani sahte.kontrol edilmiyor small pscket seklinde 4 farklı urun aldim 40 gunu gecti hepsi hic hareket yok

• momenty kullanıcısına yanıt
    ooffff yapma hocam yaaaa bunu iyi demedin
    aynen takip kodunu nereye yazdıysam hepsinde de boyle bi kod yok gibi bi uyarı aldım.
    dispute yazan button suan aktif,acaba dispute işlemini hemen baslatsammı?
    sizin hic iade deneyiminiz oldumu bu siteden?

edit: 10 gün sonra dispute acabiliyormuşum aldık yani başımıza belayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8F6021464 -- 5 Ocak 2016; 3:48:03 >
  • crayzy06 C kullanıcısına yanıt
    Kardeş resimdede görüldüğü gibi benim ürün de aralık 19 dan beri aynı seninkiyle takipsiz kargo onlar Allah'a emanet geliyor.şanslıysan en geç 20 güne gelir.belkide hiç gelmez
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    hocam satıcı iadeyi kabul etti bile benim şimdi büyük ihtimal koştur koştur gidip pekinden ürününü geri alır yani gelmez.. hani paramı kurtardım 10 güne kadar iade olur diyor satıcıda ama kargo gelse iyiydi hiç olmassa paypal vs geri yollardım. gelmessede zaten paramı kurtarmış oldum...

Hayırlısı bakalım ya..

O kadar bekledim yalan oldu gerçekten üzüldüm..
  • Arkadaşlar POS Malaysia ile kargosu gelen oldu mu?
  • Saticinin gonderiyi geri alma gibi bir duruma hic denk gelmedim

• post malasia ya bulaşmayın. almasan önce mutlaka satıcıya hangi postayla göndereceğini sorun. benim size tavsiyem singapor post -NL post ve HK post .

Malasia post ürünüm vardı. gözden çıkarmıştım. 68 günde elime geçti. bir daha malasia post tövbeler olsun. takipsiz postadanda kötü.
  • Beyler ürün açıklamalarında china post air mail olarak belirtiliyor ama saçma sapan takip numaraları veriyorlar.
    Airmail in TR123456789CN bu şekilde başında ve sonunda iki harf olan formatta olması gerekmiyor mu?

Gelmediğinde parayı geri alabiliyoruz o sorun değil ama 40 gün bekle dispute aç. Sonra yenisini sipariş falan et. Bir ton zaman kaybı.
  • HardRhymeRBJK kullanıcısına yanıt
    Ben pos malaysia ile ürün aldım 27 aralıktan beri Türkiyede teslim edilmedi bekliyoruz bakalım

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.