Şimdi Ara

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.917
Cevap
104
Favori
342.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi buna bakin diyarbakira gelmisse umudu kesecem cunku ptt kapali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhhhh99

70534017318

Kargo şirketlerinden en ucuzunu seçtiğinizden dolayı ürün Çin'den çıktıktan sonra takip edemezsiniz.Air mail tercih etmeniz durumunda evinize gelene kadar görebilirdiniz.Şu anda kargo Çin'den çıkmamış görünüyor.2'sinde sisteme girdiğini düşünürsek 20-25 gün ekle hocam üzerine.Nisan'da elinize ulaşır.Yalnız takipsiz kargo olduğu için ulaşmama ihtimali %20 de olsa vardır.Air maili tercih edin diye baya konuşuldu burada keşke 1-2 dolar üstüne koysaymışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 19 Mart 2016; 0:26:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son Of Hades

quote:

Orijinalden alıntı: hhhhh99

70534017318

Kargo şirketlerinden en ucuzunu seçtiğinizden dolayı ürün Çin'den çıktıktan sonra takip edemezsiniz.Air mail tercih etmeniz durumunda evinize gelene kadar görebilirdiniz.Şu anda kargo Çin'den çıkmamış görünüyor.2'sinde sisteme girdiğini düşünürsek 20-25 gün ekle hocam üzerine.Nisan'da elinize ulaşır.Yalnız takipsiz kargo olduğu için ulaşmama ihtimali %20 de olsa vardır.Air maili tercih edin diye baya konuşuldu burada keşke 1-2 dolar üstüne koysaymışsınız.

Ayni urunu ayni saticidan daha oncede aldimgeldi bu biraz uzun surdu

• Arkadaşlar merhaba aliexpressten ayrı satıcılardan 29 şubatta 2 adet saat siparişi verdim ancak verilen takip numaralarıyla hiçbir yerden kargoları takip edemiyorum lütfen yardımcı olun..
    RG269605015CN
    RG268995734CN

• tanju6181 T kullanıcısına yanıt
    https://track24.ru şurdan bir kontrol et hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim alışveriş yaptığım satıcı dükkanı kapattı. Ürünüm çinden çıktı ve Türkiyeye geldi gelecek sizce ne yapmalıyım bilemedim yardım ederseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asidik

Arkadaşlar benim alışveriş yaptığım satıcı dükkanı kapattı. Ürünüm çinden çıktı ve Türkiyeye geldi gelecek sizce ne yapmalıyım bilemedim yardım ederseniz sevinirim.

dukkanı kapatsın hocam urunu takıp edın elınıze ulasmazsa dispute acarsınız
  • Hocam bunun akıbeti nedir yardımcı olursanız sevinirim.2 kez aynı yere dönmüş.24 şubatta vermiştim siparişi.Hala buralarda olmaması normal mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twenty.One.Pilots

Ben de bu yüzden sipariş vermiştim 4 gün önce. İnşallah bir sıkıntı çıkarmaz.

1 Martta sistemde gözüken ürün bugün, 21'inde Türkiye'ye giriş yaptı hocam.Merak etmeyin biraz sürebiliyor.İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerttskorkmaz

Hocam bunun akıbeti nedir yardımcı olursanız sevinirim.2 kez aynı yere dönmüş.24 şubatta vermiştim siparişi.Hala buralarda olmaması normal mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

"Bırak" sözcüğü yanlış çevriliyor leave anlamına geliyor.Yola çıkmış demektir 2-3 hafta içinde ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 22 Mart 2016; 0:26:50 >

• Teşekkür ettim hocam.Sağolun
  • Son Of Hades kullanıcısına yanıt
    Bende Hong Kong u seçtim biraz gecikti. Ondan sonra verdiğim çin postası geleli 1 hafta oldu neredeyse bu hala yok.
  • Asidik A kullanıcısına yanıt
    Takip et son 5 güne kadar bekle. Son 5 gün kala süre uzatımı (15-20 gün) iste. 2 gün içinde de onaylamazsa tam uyuşmazlık aç paranı tam olarak alırsın.
  • quote:

"Dear buyer:
    Thanks for your purchase . According to your order information, we found so far you did not CONFIRM your order shipping delivery status.
    In order to ensure you can get the package, we have extended the protection delivery time for you.
    We will pay much more attention to your order shipping until you get the package and confirm it completed.
    Your understanding will be much appreciated, thanks."

Ne demek istiyor arkadaşlar tam olarak anlamadım , ürününüzü yollayamadık şimdi yollıycaz mı diyor çünkü kargolamaya dikkat edicez falan demiş ne demek istiyor 2 ay oldu nerdeyse süreyi uzatmış o tamamda ürünü yollayamadık bi karışıklık oldumu diyor çevirecek bi hocam varsa çok sevinirim.
  • smt325 kullanıcısına yanıt
    2 aydan beri ürünü aldiginizi onaylamamissiniz. Ürünü aldiginizdan emin olmak icin ürünün protection time ını uzattik diyor . Ürünü teslim alip onaylayacaginiz zamana kadar da siparisinize dikkat edeceğiz diyor.

Şöyle bir durum var. Siparis verdikten sonra genellikle 2 ay zaman verilir aliciya. Bu süre icinde para aliexpresste tutulur. Bu sure içinde alici urunu teslim alip onaylarsa para saticiya verilir. Eger alici ürünü teslim alip onaylamazsa bu sürenin sonunda aliexpress ürünü teslim aldiginizi varsayar ve otomatik olarak sizin adiniza onaylar. Eger o süreyi uzatmasalardi aliexpress otomatik olarak ürünü teslim aldiginizi onaylayacakti ve ürün size teslim edilmese bile hak talebinde bulunma imkaninizi kaybedip paranizi iade alamayacaktiniz.

Bunlari sistemi bilmediğinizi varsayarak yazdim.sistemi zaten biliyorsanız dikkate almayin lütfen bu yazdigimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 21 Mart 2016; 22:25:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

2 aydan beri ürünü aldiginizi onaylamamissiniz. Ürünü aldiginizdan emin olmak icin ürünün protection time ını uzattik diyor . Ürünü teslim alip onaylayacaginiz zamana kadar da siparisinize dikkat edeceğiz diyor.

Şöyle bir durum var. Siparis verdikten sonra genellikle 2 ay zaman verilir aliciya. Bu süre icinde para aliexpresste tutulur. Bu sure içinde alici urunu teslim alip onaylarsa para saticiya verilir. Eger alici ürünü teslim alip onaylamazsa bu sürenin sonunda aliexpress ürünü teslim aldiginizi varsayar ve otomatik olarak sizin adiniza onaylar. Eger o süreyi uzatmasalardi aliexpress otomatik olarak ürünü teslim aldiginizi onaylayacakti ve ürün size teslim edilmese bile hak talebinde bulunma imkaninizi kaybedip paranizi iade alamayacaktiniz.

Bunlari sistemi bilmediğinizi varsayarak yazdim.sistemi zaten biliyorsanız dikkate almayin lütfen bu yazdigimi.

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim .

Yaklaşık 1 hafta kalmıştı dispute bitmesine , süreyi uzatmışlar zaten ben 1-2 gün kala açıcaktım şikayeti fakat mesaj yollayıp uzatmışlar .

şuan benim yapmam gereken bir şey var mı yoksa beklemeye devam mı edeyim ?

Ilanda yazıyor x gün icinde gelmezse para iade diye. Suan icin keyfiniz bilir. Isterseniz bekleyin isterseniz dispute acip x gün icinde gelmedi diyip paranizi iade alin.

• sağolun hocam yardımınız için teşekkür ederim tekrardan , iyi akşamlar
    Sağolun size de.

• quote:

Orijinalden alıntı: profesorpc

Bende Hong Kong u seçtim biraz gecikti. Ondan sonra verdiğim çin postası geleli 1 hafta oldu neredeyse bu hala yok.

Aynı şekilde çin postası bana da daha hızlı geldi.Hong Kong Post yoğun görünüyor anlaşılan bir dahaki alışverişimde singapur veya china air mail üzerinden yapacağım.20 gün herhangi bir bildirim alamayabilirsiniz hazırlıklı olmakta fayda var.İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 22 Mart 2016; 0:30:58 >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.