Şimdi Ara

Aliexpress Armani Saat (Mükemmel Kalite) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
76
Favori
72.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler replika saatler takmaktan ne zevk alıyorsunuz ben saat hastasıyımdır ama bu tür replika ürünlere hiç bakmadım. Bir saati alacaksan kalitesini bildiğinden değerli olduğundan ve estetik karizma duruşundan alırsın. Kolundaki saatin çakma olduğunu bilerek kullanmak saçma geliyor bana. 60-70 dolar bu tür ürünlere vereceğime başka saat markalarına yönelirim. Bu şeye benziyor fabrikada 1500tl ile çalışan işçinin çakma 250tl lik iphone kullanması gibi. Yanılıyormuyum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Model hoşuna gidiyordur ve o kadar bütçesi yoktur. Sonuçta sadece bir aksesuar. Tercih meselesi. Bende saat sevdası replicalarla başladı daha sonra orjinale yöneldim. Japonlarla başladık bakalım İsviçrelilere geçmek ne zaman nasip olacak

• ayakustu kullanıcısına yanıt
    Hocam elemanın telefonu verebilirmisin? Biz ekliyoruz çıkmıyor.

• cekabu kullanıcısına yanıt
    Doğrudur haklısındır ama ben hiç böyle düşünmüyorum bütçemin yettiği kadarını alırım. Kendimide kandırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Ben bu şekil giyinirim bu bu şekil geyinir :) herkesin hayatına kimse karışamaz :)
    Kim neyle mutlu oluyorsa öyle yapsın. Bu kendini kandırmayla alakalı değil bence. Ha öyle düşünenler de vardır orası ayrı.

Tayland da bir firma sahibiyle sohbet ediyoruz. Saat alacak mısın dedi. Ben de bakıncam dedim. Kolundaki Rolexi gösterdi sence replica mı diye, ben de değildir dedim. Bunu yeni aldım 140 usdye, diğer saatle yan yana kalırsa stres yapıyorum hangisi gerçek diye dedi. Bundan sonra vermem o kadar para farklı farklı modeller bakacağım ama bizim oğlan takıntılı gerçek olacak illa diyor dedi. Ha iç kalitesi farklıdır muhakkak ama o paraya 100 tane replica alır. Takılmamak lazım insanların tercihlerine

Selam.
    +8613602444212

• Saatleri çok kaliteli 2 yıldır kullandığım saati var arkadaşa sattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

Ben bu şekil giyinirim bu bu şekil geyinir :) herkesin hayatına kimse karışamaz :)
    Kim neyle mutlu oluyorsa öyle yapsın. Bu kendini kandırmayla alakalı değil bence. Ha öyle düşünenler de vardır orası ayrı.

Tayland da bir firma sahibiyle sohbet ediyoruz. Saat alacak mısın dedi. Ben de bakıncam dedim. Kolundaki Rolexi gösterdi sence replica mı diye, ben de değildir dedim. Bunu yeni aldım 140 usdye, diğer saatle yan yana kalırsa stres yapıyorum hangisi gerçek diye dedi. Bundan sonra vermem o kadar para farklı farklı modeller bakacağım ama bizim oğlan takıntılı gerçek olacak illa diyor dedi. Ha iç kalitesi farklıdır muhakkak ama o paraya 100 tane replica alır. Takılmamak lazım insanların tercihlerine

replika rolex alıcam kutusuyla beraber. sorabilir misiniz :)

ya da burda daha önce alan arkadaşlar paylaşabilir mi.

• wtn W kullanıcısına yanıt
    Rolex modelini söyleyin. Galerisinden bakın. Soralım. Whatsapp'dan siz de sorabilirsiniz.
    Tissot ve Burberry 75 USD civarında fiyat veriyor
    Andy e mi sorcaksınız hocam ? Kime soracaksanız whatsapp alabilir miyim. Bir de sanırım Andy kutusunu satmıyor

• AR1919 alan varmi bu arkadastan? Varsa bi ozelden resimleriji atabilirmi?
  • Adam 72 dolar diyor riza baba.yani tamam kaliteli kopyalar belki ama sonucta kopyalar. ufak detaylara indiginiz zaman. işin ehli gozler kopya oldugunu anlar. gerek agırlık gerek kilit mekanizması vs. gerek kadrandaki karakterlerin kalitesi kutu ustundeki yazıların kalitesi vs. 72 dolar dedigimiz 250 lira saatin orjinali 450 lira burda benim begendigim modelde. he baktıgınızda neredeyse 2 katı ancak bunların birisi kopya saat.50 dolar falan eyvallah ucuz oluyor ama fazladan 22 dolar doların 3.5 oldugunu goz onune alınca neredeyse bir 100 lira daha. zaten über pahalı tag vs gibi bir saati taktıgınızda orta gelirli biriyseniz kimsenin saatin incelemsini yapmasına gerek bile olmadan kopya oldugu aşikar olur. sahte olup olmaması onemli degil ben yarı fiyatına alayım sahte alayım diyorsanız mantıksız bulmamakla birlikte saygı duyarım.aynı gorunumlu materyaller de aynı kalitede degil.bu tarz begendigimiz goruntusu hosumuza giden saatleri genelde ömürlük alıyoruz yada sıkıldıgımızda satıyoruz. imitasyon bir saatin zaman icinde yasayacagı deformasyonla orjinalin yasayacagı aynı olmaz. ben lacivert takım elbisemle takmak icin ar1919 cok begenmistim soyle bir arastırdım biraz pahalı. 50 dolar ayırabilirim dedim zaten sadece takımla giyerim belki aradada takarım diye. kendi gunluk saatimi cok seviyorum hafif ve ince saatler tercih ediyorum skagen SKW809XLTBN kullanıyorum.gerek iş uniformamla gerek genel giyimimle gayet uyumlu uyurken cıkarmıyorum bile cok ince hafif vs. dedim 50 dolar veririz yıpranmazda cok takarız takımla falan 29 yasındayım. ama adam 72 dolardan inmiyor ilk soyledigi fiyatta 77. haliyle 50 ye inmedi.bende black fridayi bekliyorum belki bi indirim gelir vs 400 lira bandına indirebilirsem orjinalini alıcam yada almaktan vazgecicem.illa armani olsun diyede bir takıntım yok aslında sadece kahve ayakkabıyla kullanmak icin kahve olmasını istiyorum ancak amazon vs armaninin diger modelleri diesel falan dolandım bana gore o denli hem klasik hemde gundelik giyimde kullanılabilecek tarzda klas bir saat goremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chicheck -- 23 Kasım 2016; 17:5:12 >

• Whatsappdan saticiya yazdim ama geri donus saglamadi henuz.Aliecpress linki yokmu saticinin??

• Bu da başka saatçi

+86 136 9749 1403

Fiyatları yüksek olabilir. Pazarlık yapın dediğiniz dedik olsun. İşine gelirse diye yani.
    İnstagramı da var yeni açtı:

Konu başına yazılabilir geçenlerde ceramic aldım ben de; kalite güzel.

http://instagram.com/yqwatch

• satış yapıyor mu halen ?
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Yaparda büyük ihtimal geri döner kargo , şuan 30 dolara düşürdüler gümrük mallarının kabul fiyatını , belki şansa geçebilir.Birde dolar yükseldi ve bu arada çinlilerde zam yaptı ürünlere yazın 70 dolara almıştım bi saat dolar 2.85 ti 200 tl ye gelmişti şuan aynı saati 113 dolar a satıyor oda 430 tl müthiş fark var.
  • blacksea533 kullanıcısına yanıt
    Vay maşallah yahu

Artık köstekli saat takarız.
  • blacksea533 kullanıcısına yanıt
    Büyük sıkıntı hocam fiyatı ne kadar düşük yazdırabiliriz ki adam açsa baksa saat orjinal gibi duruyor uğraş dur yada kargo gelecek vergisini vereceğiz. 400 lira da replika saate verilmez işte

Replika olduğunu biliyorlar ama sorun zaten o degil adam 10 üründen 1 tanesini kontrol ediyor yasaklı ürün veya kendi değer belirliyeyip geri gönderiyor.Zaten şuan dovizle hiç birşey alınmaz.Şunun şurası 3 ay önce ile 1 tl dolar farkı var.70 dolarlık üründe 70 tl lik zam yapar buda az değil , gerçi yinede ucuz orjinaline göre ama cazipliğini kaybetti.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.