Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.525
Cevap
1.504
Favori
2.881.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kısaca birz daha bekle demiş gecikme olabiliyor gibisinden +10 daha bekle..
  • Bekleme teklifi kabul etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en!gma kullanıcısına yanıt
    Bence bekle. Zaten gelmezse para iadesi yaparım demiş. Benim de baya geciken ürünlerim oldu ama sonunda geldi. Beklemek için bir süre ver gelmezse iade istiyorum de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

kısaca birz daha bekle demiş gecikme olabiliyor gibisinden +10 daha bekle..

yani cevap olarak ne vereceğim kabul et mi demeliyim yoksa bu şekilde beklesin mi biraz ve ne kadar sürede cevap vermem gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Bekleme teklifi kabul etme

reddedersem ne oluyor hocam
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    hepinize teşekkür ederim hocalarım da ben şunu anlamadım oradaki cevaba ne diyeceğim kabul ederem ne oluyor tekrar dispute açılıyor mu neyi kabul etmiş oluyorum kusura bakmayın ilk kez böyle bir şey yaşıyorum
    alixeprees mahkemesi devreye giriyor diye biliyorum...satucuyı haklı bulursa zorla kabul etmiş oluyosun.....
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Normalde telefonda yasak ancak geçiren var.Bazen gözden kaçıyor yada dikkatli incelemeyince gümrükten geçebiliyor.Bıçak niye yasak onuda anlamadım sim kart girişi falan mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: el-harezmi_0

Normalde telefonda yasak ancak geçiren var.Bazen gözden kaçıyor yada dikkatli incelemeyince gümrükten geçebiliyor.Bıçak niye yasak onuda anlamadım sim kart girişi falan mı var

Hocam ben Samsung gear fit 2 almak istiyorum yardımcı olmanız mümkün mü?

Daha önce alışveriş yapmadım?
  • menmoli kullanıcısına yanıt
    Hocam bir ürün almıştım takipli kargoydu.Ancak satıcı başka birisinin kargo numarasını bana vermiş.Çok sinirlendim mesaj attım,kargo şirketinde sorun var vs dedi.Bende güvenemedim ve dispute açtım paramı aldım ama birkaç gün sonra kargom geldi.Hemen adama mesaj attım yeni bir ürün alıcam senden ama gönderme çünkü kargom geldi diye,ama bir türlü cevap vermedi.Baktım ki dükkanı kapatmış.Bende canlı chat ile durumu anlattım ve satıcıya ulaşmam için yardım etmelerini istedim çünkü ne olursa olsun adama parasını vermek istiyordum.Ama ne yaptıysam ulaşamadım.Bunu kendimi övmek için değil yapma gereken bir şey olduğu için anlatıyorum.Ne olursa olsun benim için kul hakkıdır ve parasını vermediğim bir şeyi kullanmak istemem.Ama kendini akıllı zanneden arkadaşlar satıcıya kızıp yada şeytana uyup bu tarz işlere giriyorlar.Gerçekten birçok satıcı bu durumu bildiği için ona göre muamele ediyorlar.Dispute açıp paranızı alabilirsiniz ancak ürün geldiyse bari parasını geri verin yada ürün çok sorunlu değilse paranın bir kısmını adama bırakın

• qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yardım istiyorsunuz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: el-harezmi_0

Nasıl bir yardım istiyorsunuz hocam?

Hocam siteden saati tam olarak hangi bölümden alcağım anlayamadım?

Yani siteye giriyorum aram kısmına istediğim ürünü de yazıyorum ama çıkmıyor..
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/category/200010196/smart-electronics.html?spm=2114.49010108.2.165.UuSirp

Sol tarafta kategorilerin altında tüketici elektroniği var oradan akıllı elektronik kısmında akıllı saatler var.
  • fatihLq F kullanıcısına yanıt
    Her üründe aynı anda iki indirim olmuyor. Şu linkteki gibi ürünlerde var.

http://s.aliexpress.com/6Jn2qYfQ

Kupon kısmında iki işaret varsa bunlarda aynı anda iki indirim oluyor. Tüm ürünlere bakarsan hangilerinde geçerli olduğunu görürsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam suanda 5e 4 dolarlik kupon yok, bende bu kuponun gelmesinu bekliyorum

• fatihLq F kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi baktim halen indirim var. Her urunde olmuyor belki o yuzden dusmemistir. Dusen urunlerin kupon kisminda yaziyor zaten. Once 2 dolarlik kupon aliyorsunuz o kisimdan, zaten kuponlarin yanindaki kisimda 5e 3dolarlik indirim diye yaziyor. Isterseniz baska bir urunde deneyin Spedu magazasinin. Onceki sayfalarda paylasilan urunlerde var.

• la bu adam neden sürekli ceza yiyor :D
  • arkadaşlar 30€ üstü sipariş nasıl oluyor bir sıkıntı oluyormu
  • kendi hesabımızdan başkasının kartıyla alışveriş yapabilirmiyiz ? arkadaşımın kartıyla mesela hesap benim.
    eft bu olay herkesin başına gelebilir benimde başıma geldi böyle durumlarda kesinlikle ilk olarak dispute (tartışma) açmıyoruz satıcıyla konuşmalıyız satıcı eğer iyi niyetli olarak alan kişi süreyi uzatırsa en az 10 en fazla 30 gün beklemeliyiz ... süre bitmesine 1 gün kala hala gelmediyse tekrar malın gelmediğini ve para iadesi almam gerektiğini sölüyorsunuz bu yazışma aliexpress heyeti için karar verici oluyor bu mjları aliexpress yetkilileri görüyo en kötü ihtimal resim alıp atabiliyosun ve haklı bir pozisyonun oluyor ve para iadesi alabiliyosun ... soruna gelince tartışmayı kapatırsan bir daha tartışma açabiliyosun süreyi uzattığı icin sorun olmuyor ... tavsiyem hemen tartışmayı kapat ve süreyi bekle yoksa para iadesi alamazsın çünkü yazışmadan açmak aliexpress satıcıları haklı buluyor para iadesi yapmıyor ...
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.