Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (2090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SORGUMEMURU , SORGUMEMURU Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
42.517
Cevap
1.504
Favori
2.881.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20882089209020912092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bildiğim kadarıyla müşteri hizmetlerini aramak gerekiyor ve her banka da olmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oboztepe kullanıcısına yanıt
    Görüntüde sıkıntı yok. Gümrük ile ilgili problem yaşanırsa taşıyıcı şirket ile ilgili bilgi yazıyor. Benim aldığım ürünlerde de böyle gözüküp daha sonra gümrükten geçmişti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aliexpress Ana Konu •

İki gündür hiç hareket yok aynı zamanda gümrük işlemi tamamlanan paket torbaya eklendi. Gümrükte takılmış olabilir mi?

• Triac3 T kullanıcısına yanıt

istanbuldamısın benim 11 mayıs da gümrüğe girdi hiç hareket yok

• asrin43 A kullanıcısına yanıt

İstanbuldayım. Aynı gün gelen diğer paketim Yerel teslimat şirketi tarafından alındı düştü aynı gün 22 beri hareket yok

• 16 Mayıs'ta verdiğim 3 siparişimden 2 tanesi sabah vakti geldi, diğerinin de gün içerisinde teslim edileceği yazıyor PTT Kargo sorgulama ekranında.

Bu şekilde bildirim alan varsa endişeye kapılmasın. Benim gümrük ithalat işlemleri tamamlandı. Sinotrans'a düşen her üründe sorun olmuyor. Şartlara dikkat etmek gerek.

Çinden ptt dağıtana kadar bu aralar kaç gün sürüyor? Uzun aradan sonra yeni bir alışverişim oldu..

• SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt

18/05/23 sipariş verdim 24/05/23 PTT'ye teslim edildi.

• suicide kullanıcısına yanıt

Peki pahalı ürün olduğu fark edilirse neyle karşılaşabilirim. Ürünün ederini nasıl belirliyorlar. Cihazın adını ve markasını aratarak mı? Cevap için teşekkürler

• manyank M kullanıcısına yanıt
    Oradaki memur Googledan bakıp biraz da şişirerek buyur kardeşim benim belirlediğim fiyat bu, paşa paşa ödeyeceksin diyor...

• 18 Mayıs'ta siparişi verdiğim ürün bugün elime ulaştı. TR'de bile bazen bu kadar kısa sürmüyor. :)

• manyank M kullanıcısına yanıt

google dan bakıp ya da kafasına göre yazacak, yasal sınırın uzerinde ise zaten alamazsiniz (teoride alirsiniz da 2-3 kati daha odermisiniz bilemem) ve geri iade de etmez el koyarlar odediginiz para da cope gider.

• Arkadaşlar ayakkabı alıcam ilk defa aliexpressten, gümrükte sıkıntı olur mu? Fiyatı 800₺, ancak daha önce hiç ayakkabı almadım aliexpressten, bu sebepten merak ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PVH kullanıcısına yanıt

sorun olmaz ama numara olmazsa iade sıkıntı

• 2 gün önce 120 lira üzeri 60 lira promosyon yazıyordu şimdi göremedim yeniden kullanabiliyor muyum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir ürün sipariş verdim, sorunsuz gelirse geldikçe yine sipariş vermek istiyorum . Gümrükte anlaşılırmı sürekli ürün getirdiğim ve sorun olurmu acaba .Aliexpress Ana Konu • 

• gümrüğe ulaşabileceğimiz bir telefon varmı 20 gündür hareket yok

• murat8361 kullanıcısına yanıt
    AliExpress ise kimlik numarandan Takip ediyorlar aynen enselerler

• asrin43 A kullanıcısına yanıt
    Aliexpress Ana Konu •

• 
Sayfa: önceki 20882089209020912092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.