Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (12 Mobil) - 3 Masaüstü12 Mobil8 Android
5 sn
38.968
Cevap
1.518
Favori
2.573.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4887
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3953
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1606
  • Favoriye Eklediklerim 1563
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iso227 (3953 mesaj) Pi (599 mesaj) buraoca2 (563 mesaj) kerimcem (551 mesaj) hakan1581 (365 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21822 mesaj) Mobil (12898 mesaj) Tablet (659 mesaj) Mini (1930 mesaj) Uygulama (1763 mesaj)
  • @
169 oy
Öne Çıkar
Giriş
    2676 Mesaj

Sağolun hocam 10 dakikalık mesafedeyim. Pazartesi gitsem verirler mi gümrükten çıkmasa dahi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    falcon_X1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Gümrükten çıkmadığı sürece hiç bir şekilde kargonuz size vermezler. Şöyle yapabilirsiniz gümrükten çıktıktan sonra hemen PİM'e gidin söyleyin kargonuzu belki verirler. Ama hemen yetişmeniz lazım torba kapandı yazısını gördüğünüz an kargonuzu alamazsınız.
    |
    |
    Bay Robot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    Ücretsiz sevkiyat yazıyor ama girdiğim zaman 30 ya da 24 tl gönderim ücreti çıkarıyor. Önceden böyle değildi yeni bir şey mi geldi acaba
    |
    |
  • Teğmen
    136 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

Arac navigasyon, adamlara ulastim yeniden hesaplanacakmis gumruk vergisi paketin uzerindeki deger az gepmis adamlara. Bakalim kac para cikacak
    Hocam noldu sizin paket? Deneyiminizi paylaşır mısınız?
  • Yarbay
    4650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sleipnirr

Hocam noldu sizin paket? Deneyiminizi paylaşır mısınız?

Alıntıları Göster
    Fatura ekstre vs gosterdim hallettim fakat aramex denen arap firmasindan uzak durun. Kafalarina gore takiliyorlar. Kargo 10. Gunde istanbula glemesine ragmen gumruk icin bir taraflarini kaldırıp ilgilenmiyor. Elime 36. Gun gecti, kargoyu yipratmaya calismislar vs vs. Ukala bir sekilde konusmalari mevcut. Kisacasi uzak durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    136 Mesaj

Eyvah benimde kargom aramexle yolda geliyor şu an. Umarım sizinki gibi olmaz.
    |
    |
    Tesla Nikola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sleipnirr

Eyvah benimde kargom aramexle yolda geliyor şu an. Umarım sizinki gibi olmaz.
    Benim Amerika'dan sipariş verdiğim üründe Aramex le gönderilmişti. beyefendiler GAziosmanpaşaya gelip adresi bulamamışlar (yersen) Sitesinde verdikleri adreste bir sene önce değişmiş. Sora sora gittim kendim buldum adreslerini, öyle teslim aldım. Aman deyim uzak durun Aramex belalısından. Ptt ye yatıp kalkıp şükredin
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, (cainiao super economy global) takip numarası "S00000161921088" olan kargom en son 11.09.2020 tarihinde menşei ülkesinden yola çıktı dedi daha da güncellenmedi. Bu kadar süre güncellenmemesi normal mi yada gümrüğe gelince takip edemediğimden göremiyorum? Bilgi verebilecek olan var mı?

• Teğmen
    191 Mesaj
    Son 1 haftadır bir yavaşlık var tekrar sanki gümrük tarafında, daha önce hızlı çıkıyordu gümrükten, bu aralar geç güncelleme alıyor gibi geliyor bana.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Kargonuz Türkiye'ye gelmiş ve PTT tarafından kabul edilmiş. Ama gümrüğü geçip geçmediğini bilemeyiz. Birkaç gün bekleyin kargonuz gelmezse bölgenizdeki en yakın PTT şubesine veya PDM'ye gidersiniz kargonuzu sorgularsınız. Takip numaranız "UY157971147AZ".

|
    |
    Kesn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    100 Mesaj
    Teşekkürler hocam

|
    |
  • Yarbay
    2440 Mesaj

ex221613905sg kargo durumunu görebiliyormusunuz hocam? Uzun zamandır ses yok.
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Kargonuz Singpost ile geliyor. Yurtdışına sevk edildi gösteriyor. Ama tahminim Singapur'dan İstanbul'a uçuş olmadığı için kargonuz depoda bekliyordur. İsterseniz kargo durumu hakkında Singposta mail atabilirsiniz.

|
    |
    LiveForSpeed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    191 Mesaj
    CQ313210496DE, bayadır PTT sisteminde EDI-RECEIVED durumunda, normal midir ? Çinden gelen kargolar edi de bu kadar beklemiyordu, bu kargo almanya dan geliyor 21 gündür gelemedi daha TR ye.
    |
    |
  • Yarbay
    3534 Mesaj
    16sında klavye için tuş seti sipariş verdim bu gün bilinmeyen numara aradı açamadım sonra geride ulaşamadım falan neyse baktım ptt kargo gelmiş sanırım teslim edememiş şubede bekletiyormuş. Şaşırdım açıkcası 2 haftaya nasıl geldi 20sinde istanbula gelmiş hatta 9 güne ordan buraya geldi
    |
    |
  • Yarbay
    2676 Mesaj

Gümrükten çıktıktan iki saniye sonra torbaya eklenmiş ve kapatılmış gözüktü hocam bekleyeceğin anlaşılan.

|
    |
    falcon_X1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Merak etmeyin 1-2 güne kadar adresinizs gelir.

|
    |
    Bay Robot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6172 Mesaj

Merak ediyorum benim gibi 14 Eylülden beri değişiklik olmayan kargolar vardı (benimki yanwenle geldi) 15. günü devirdik tek işlem yok Çin bile bundan daha hızlı çalışıyor sebebi nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Merak ediyorum benim gibi 14 Eylülden beri değişiklik olmayan kargolar vardı (benimki yanwenle geldi) 15. günü devirdik tek işlem yok Çin bile bundan daha hızlı çalışıyor sebebi nedir acaba?
    19 eylülde ssd ve ssd kutusu siparişi vermiştim bugun gümrükten çıktı tekrar kontrol et istersen...

|
    |

• Yüzbaşı
    355 Mesaj
    4PX新邮经济小包
    UB153303788SG

3 ay olacak neredeyse bu ürün bana gelir mi arkadaşlar.
    Ne aldıysam gelmedi aliexpress den..Millete 20-25 günde gelen ürünler bana gelmiyor ve arkadaşlar bana gülüyor :))

Ayrıca satıcı arada bir mesaj atıp öpücük gönderiyor
    Süre bitimine yakın dispute açıp tekrar para iadesi alacak gibi görünüyorum.
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.