Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.881.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AliExpress den şuan alışveriş yapsam çindeki mevcut durumdan dolayı çok geç gelme yada gelmeme durumu olurmu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ürünü satın aldığınız satıcıya göre bu durum değişebilir. Benim 15-20 Ocak aralığında 3 farklı satıcıdan verdiğim siparişlerin 1 tanesi 8 Şubat'ta kargoya verildi, diğer 2 tanesi ise hala herhangi bir işlem görmeden satıcıda bekliyor. Siparişinizi vermeden önce satıcı ile iletişime geçerek durumu öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorfo

Saçmalaşan bir ülkede yaşadığımızı lütfen anlayalım artık..

Alıntıları Göster
    3 ürünüm geldi tek pakette. Tek vergi ödedim tam da tahmin ettiğim gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kargolarda sıkıntı var iki satıcıdan aldığım ürünleri virüsden dolayı kargolayamadılar iptal ettim.
  • 27 ocak'ta Aliexpress'ten beelink mini 2 sipariş verdim, halen kargolanmadi. Sevk edilmeye hazır yazıyor, 60 günlük koruma süresinin 36 günü kaldı. İptal etmek de istemiyorum, ne olacak belli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theburakx

27 ocak'ta Aliexpress'ten beelink mini 2 sipariş verdim, halen kargolanmadi. Sevk edilmeye hazır yazıyor, 60 günlük koruma süresinin 36 günü kaldı. İptal etmek de istemiyorum, ne olacak belli değil.
    Benim ki de kargolanmadı görünüyodu ama 1 ay sonra geldi. Takip kodu çalışmadı pek. Sadece göndermek üzere paketlendi kısmında kalmıştı.
  • Beyler uzun zamandır Aliexpress'den alışveriş yaparım lakin ilk kez böyle bir email geldi Ali'den.

Takipli bir kargo bu ama neden böyle bir email geldi anlamadım, artık PTT eve kadar getirmiyor mu ki?

Aliexpress Ana Konu •
  • K4TL14M kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum sizinkisi. Belki de benim paket de yolda ama satıcıyla en son geçen yazistim, belki önümüzdeki hafta kargo yola çıkar dedi. Herşey belirsiz şuan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 3 şubat siparişim hâlâ kargoya verilmedi. 6 şubatta verdiğim de 3 gün önce kargoya verildi son durum olarak havayoluna verildi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Beyler uzun zamandır Aliexpress'den alışveriş yaparım lakin ilk kez böyle bir email geldi Ali'den.

Takipli bir kargo bu ama neden böyle bir email geldi anlamadım, artık PTT eve kadar getirmiyor mu ki?

O mesaj artik herkese geliyor, sonrasinda PTT getirecek yine yasakli urun degilse, ya da fiyat hesaplamasinda sorun cikmazsa. Yani standart prosedur.

• Beyler EMS'nin Türkiye dağıtımını PTT'mi yapıyor? Paketlerden biri gelmedi parayı iade aldım. Acil lazım ondan EMS ile alayım diyorum ama %20 harici verdi çıkartırlarsa kötü olur. En son fedex sagolsun 3000 tl avuç kadar alete 3000 tl vergi ödedim.
  • Son iki siparişim sevk edilmedi satıcı cevap vermedi. İptal ettim. Bir satıcı attığım mesajları okumuş diğeri okunmamış gözüküyor. orada işler bir hayli karışık.
  • dün 6 tane saat kordonu sipariş ettim hepsini iptal etmiş ali. Bu ara hep siparişler iptal mi oluyor. Eğer iptal olmuyorsa şansımı başka bi satıcıdan deneyeyim.
  • Benim de birkaç gündür "gönderi sevk edilmeye hazır" gözüküyor. re ile baslayan bir takip no verdi. china post registered air mail ile göndericekdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çoğunuz ürünü iptal ettim diyorsunuz.Peki iptal ettiğiniz ürün sizlere kaç günde hesabınıza aktive oluyor.Ben 5 gün oldu ürünü iptal edeli,hala kredi kartına yansımadı.Sizlerin nasıl ücret iade durumu tek tek yazarsanız sevinirim.
  • 18 şubata kadar tatil vardı
  • kalben34 K kullanıcısına yanıt
    benim 2 gün oldu hala gelmedi hesabıma halbuki siparişi verdikten 10 dakika sonra iptal olmuştu sipariş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz THY Çin'e uçuşları durdurdu. 8 gün önce sipariş ettiğim ürünü takip ettiğimde. 18 Şubatta TK073 uçuşuna planlandı diyor. Uzun süre bu uçuşun gerçekleşeceğini sanmıyorum. Sizce ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalben34

Arkadaşlar çoğunuz ürünü iptal ettim diyorsunuz.Peki iptal ettiğiniz ürün sizlere kaç günde hesabınıza aktive oluyor.Ben 5 gün oldu ürünü iptal edeli,hala kredi kartına yansımadı.Sizlerin nasıl ücret iade durumu tek tek yazarsanız sevinirim.
    Telaş etmenize gerek yok.
    Gönderilme durumu ve satıcının göndermediğini kabul etmesine göre 2-3 veya 15 güne kadar süre bilir. Aliexpress size para hesabınızda dedikten sonrada sizin bankanıza bağlı olarak 1-7 günde hesabınıza geçer.
  • 
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.