Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi her gelen küçük pakete beş küsür lira ekstradan mı vereceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 6 Nisan 2019; 8:45:39 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    satıcıya mesaj attım bakalım inşallah uğraştırmazlar bayadır bekliyorum. bu arada takip sayfası şu hal aldı, aradaki aypimler vs gitti.
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    hocam öyle bir şey yok. şüphelendikleri paketleri inceleyip 5.20 lira alıyorlar. damadın açıklamasından önce akıllı saaat almıştım ona çıktı mesela. açıklamadan sonra termos powerbank sırt çantası aldım hiçbirinde çıkmadı.
  • MrDeNNiS. kullanıcısına yanıt
    gün içinde ptt işyerine sevk edildi olmazsa yüksek ihtimal yanlış takip kodu yollamıştır satıcı..bekleme durumuna geçmiş çünki.
  • CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    ben umudu kesmeye başladım..20 gün süresi kaldı..gelmez ise dispute açıp paramı alacağım..satıcı herşey yolunda diyor ama görünüş pek öyle değil :)
  • 7 dolara kadar bütçem var kablolu kablosuz kulakiçi kulaklık önerenden allah razı olsun :)
  • az biraz daha çıkabilirsen kz ed9 var, eski bir kulaklık ama parasına göre güzel iş yapıyor.
  • 2 Mart'ta ,17 Mart'ta ,31 Mart'ta ,2 Nisan'da Çin'den çıkan gönderilerim China Post ile halen ülkeye giriş yapamadı gözüküyor.

Çok tuhaf , 15 Mart'ta Çin'den çıkan bir gönderimi 21 Mart'ta teslim almıştım China Post ile.

Atatürk havalimanının taşınmasıyla bir ilgisi yoktur diye düşünüyorum ,garip...
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Bende bitince açmayı düşünüyorum. Hiç bu kadar uzun süren kargom olmamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulû

2 Mart'ta ,17 Mart'ta ,31 Mart'ta ,2 Nisan'da Çin'den çıkan gönderilerim China Post ile halen ülkeye giriş yapamadı gözüküyor.

Çok tuhaf , 15 Mart'ta Çin'den çıkan bir gönderimi 21 Mart'ta teslim almıştım China Post ile.

Atatürk havalimanının taşınmasıyla bir ilgisi yoktur diye düşünüyorum ,garip...
    aynı durumu yaşıyorum. bizim paketler sır oldu gitti.
  • Arkadaşlar geçen ay 3 adet sipariş vermiştim Berat Albayrak'ın açıklamalarından sonra. 2 adet kartlık cüzdan, 1 adet de kaydırmaz ped almıştım araç için. 2 ayrı paket olarak geldiler ve Hiçbirine vergi ödemedim. Diğer arkadaşlar da bahsetmiş ama ben de söylemiş olayım.
  • CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Gecikse bile bu kadar gecikmez.. bir durum var ama çözemiyoruz.. umudu kestim gibi artık.. süreyi bekliyorum, o arada gelirse ne ala

• quote:

Orijinalden alıntı: manikoala

https://audiobudget.com/leaderboard/iem

Bu listeye göre f/p oranı en yüksek ürün şu zannedersem:
    https://www.aliexpress.com/item/UiiSii-HM7-Luxury-In-ear-Earphone-Bass-Stereo-Earbuds-Noise-Isolating-Handsfree-with-Microphone-Wire-Control/32659847504.html

Ve 7 doların hemen altında fiyatı
    hocam teşekkürler 3 dolar indirimle aldım 21 TL ye gelmiş oldu umarım sıkıntısız gelir ve sesi vs iyidir :)

• manikoala M kullanıcısına yanıt
    ben de bu listeye bakarak almıştım ama çok da performanslı bulamadım.
    emektar creative ep630ü kaybettiğimde almıştım ama onu çok arattı.

bir daha alırsam rock zircon alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozuma

aynı durumu yaşıyorum. bizim paketler sır oldu gitti.

Alıntıları Göster
    4 siparişimden 2'si bugün Türkiye'ye giriş yapmış, sanırım sizinkilerde de bir hareket olmuştur.
  • arjadaşlar 30 dolar üstü kullanılabilecek kupon var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulû

4 siparişimden 2'si bugün Türkiye'ye giriş yapmış, sanırım sizinkilerde de bir hareket olmuştur.

Alıntıları Göster
    Yok hocam ikisinde de yeni bir hareket hâlâ yok =)
  • Uygulama da önerileri sıfırlama gibi bir olanak varmı acaba.

Silip kursam bile üyeliğim ile giriş yaptığım zaman aynı öneriler tekrar geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byazem -- 7 Nisan 2019; 20:18:35 >
  • Merhaba
    AliExpress' den ilk defa alışveriş yaptım ve vergi sistemi hakkında tek bildiğim 25 dolardan fazla ürünlerden vergi alındığı. Bu konu hakkında bir kaç sorum var yanıtlarsanız çok sevinirim! Soruların şunlar:
    -Vergi yüzde kaç alınıyor?
    -Vergi geldiğini nasıl anlarız ( tel,mail vs)?
    -Vergi gelmişse nasıl ve nereye öderiz?
    -Kaç gün içinde ödemeniz gerekir?
    Şunlarda aldığım ürünler:

• 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.