Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 15 gün sürdüğü bile oluyor kargo bilgilerinin girilmesi. Özellikle china post registered air mail'de. Bazen satıcı kargo bilgisi girmesine rağmen kargoya geç veriyor. Hepsini bizzat yaşadım. Ürünü göndermeme gibi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kaldı ki göndermese bile kargo hareketsizliğinden durum ortaya çıkacağı için geç de olsa paranızı alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadim arkadas ben bu isi ikisi de chinapost air mail 16sinda edi received olan urunden haber yok 30unda edi received yazan urun bu aksam yani 4unde basaksehirde kayit yapilmis. Nasil denk gelirse heralde bu sistem

• zxxy kullanıcısına yanıt
    Evet. 22 şubat. 3 mart ülkeye giriş. Daha anca geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berbuğ kullanıcısına yanıt
    Benden bi kere gıcıklık olsun diye istediler. 2 dolar mı neydi. Onu geri göndermek yerine olumsuz yorum yazdım. Onlar için bu en kötüsü. Note 4 kablosuz şarj aparatıydı sanırım.

• Yanlışlıkla başka bir ürüne onay verdim ve şimdi teslim edildi görünüyor ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz2424

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bugün bir tane kulaklık siparişi verdim karttan parayı çekmedi 2 nci defa denedim yine çekmedi üçüncüde parayı çekti ancak siparişim closed olarak görünüyor ilk kez böyle birşey başıma geldi ne yapmam gerekiyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
    Usulsüz kupon kullanımı veya güvenlik sebebiyle siparişin iptal edilmiş ve para iaden gerçekleşecek anlamına geliyor güzel kardeşim.
    Ürün gönderilmez.
    Yeniden ve mümkünse uyanıklık yapıp 4 veya 2 dolarlık kupon kullanmaya çalışmadan satın almalısın.
    Aliexpress senin gibi yeni üyelik açıp 4 dolarlık kupon kullanmaya çalışanları anında tespit ediyor.
  • kalbens34 K kullanıcısına yanıt
    satıcı kuponuydu uyanıklık yapmadım yeni üyelik açmadım ilk kez başıma böyle bir şey geldiği için sordum daha öncede satıcı kuponuyla ürün aldım hiç bir sorun çıkmamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz2424 -- 5 Nisan 2019; 7:17:46 >
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    daha önce 2gli sim kartlı gps tracker almıştım geldi, gelmesinde sorun yok da bana indirim lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 5 Nisan 2019; 14:31:7 >
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    tıklayınca ana sayfa açılıyor
  • Merhabalar
    Telefon bataryası ve Powerbank ama pilli (ucuz olanı) yasaklı mı, bilen var mı?
  • falcon57 kullanıcısına yanıt
    Gümrük birliği ülkelerinden gelirse sıkıntı olmuyor, ki bu yüzden uyanık satıcılar post nl ile yolluyor pilleri

• post nl ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon57

post nl ne demek?
    Hollanda üzerinden geliyor post nl olunca. Bataryalı çoğu ürünü o şekilde gönderirler.
  • Ozuma kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • soar S kullanıcısına yanıt
    valla ürünü göndersinde, başka birşey istemem. olduda kargoya vermedi, göndermesi için aliexpress bir baskı uygulayabilirmi para iadesi dışında?
  • Arkadaşlar merhaba

Sırt çantası almıştım 1 ay önce, dün Türkiye’ye giriş yaptı ama PTT sitesinde gariplikler var. İlk önce Avpim’e gitti, genelde ordan Eskişehir’e geliyordu ürünlerim. Bu defa avpim sonrası aypim daha sonra sancaktepe dağıtım merkezine gitmiş görünüyor. Acaba yanlışlık mı oldu arayıp müdehale etmeli miyim? Senelerdir alışveriş yaparım hatta 2 gün önce powerbankim geldi ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Acaba Kargo biraz büyük diye mi böyle oldu bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrDeNNiS. -- 5 Nisan 2019; 19:4:6 >
  • MrDeNNiS. kullanıcısına yanıt
    yanlış kargo numarası gelmiş olabilir size,satıcıdan teyit ettirin,veya yanlışlık oldu sancaktepe'ye gitti, oradan da eskişehir'e yönlendirilir zaten öyle bir durum varsa
  • mstfdmr58 kullanıcısına yanıt
    Ne replikaymış. Aynı şeyi yazıp duruyorsunuz.

• Şubatta verdiğim 2 sipariş hala gelmedi. Beklemeye devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

Şubatta verdiğim 2 sipariş hala gelmedi. Beklemeye devam
    22 şubat 2 mart hala gelmedi takipli china post ikisi de. sonra verdiğim takipsiz geldi bunlar hala yok
  • 
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.