Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aliexpress 4$ Kupon Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
3
Favori
10.779
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    302 Mesaj
    Arkadaşlar yeni kayıtlara 4$ kupon veriliyormuş.Bende kayıt oldum kuponu aldım.Kuponlar alışveriş yaparken ödeme kısmında hata verdi.2 kez denedikten sonra ödeme yapabildim fakat bu sefer üründe order closed yazıyor(ödemede hata alınca da bu çıkıyordu.Bunun sebebi nedir.Ayrıca para hesabımdan çekildi.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valla hala var.Arkadaş 1 hafta önce felan aldı harcadı.Fakat birde ben yapayım dedim order closed ile karşılaştım.Anlamadım yani.
    |
    |
    Fatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj

Aynen öyle oluyor ama arkadaşım kullandı.O nasıl kullanabildi onu çözemedim.Birde para çektiler bende o iade olucakmı
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ertuğrul k

Aynen öyle oluyor ama arkadaşım kullandı.O nasıl kullanabildi onu çözemedim.Birde para çektiler bende o iade olucakmı

Sipariş closed olduysa iade olur tabiki

|
    |
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Binbaşı
    1705 Mesaj
    bende 2 hesaptan bu ay kullanamadım 4 usd yi, kasımda kulanmıştım 2 kere...
    |
    |
    Bu demek oluyor ki güvenlik sisteminden geçememişsiniz. O indirimin amacı daha önce app yüklenmemiş 0 hesap açanları çekmek için. Bu güvenlik gerçekten çok sıkı, belki cihaz id, belki mac id, belki de ip adresinize göre engelleme yapıyor bilemiyoruz ama kesinlikle daha önce aliexpress kullandıysanız siparişi kapatıyor. Ama size ufak bir tüyo vereyim, sipariş geçerken diğer ödeme yöntemini seçin sipariş alınsın ama ödemeyi yapmayın, siparişlerde ödeme bekleniyor bildirimi çıkar ise ödeme yapın. Zaten Order closed olacak ise direk order closed diyor. Bu sayede hesabınızdan parsyı çekmez ve haftalarca iade beklemezsiniz.

Aliexpreste az kurnaz değil, 4 dolar için yeni üye oldum, ama 4 dolarlık kuponu kullanmaya kalktığımda ödeme yaptırmıyor, service too busy veya error vs. hatalar verip ödemeyi closed şeklinde sonuçlandırıyor. kuponu kullanmazsam ödeme gerçekleşecek, yok mu bunun bir yolu?
    |
    |
    |
    |

1-ip kontrolü yapıyor

2-kredi kartı kontrolü yapıyor aynı kart başka hesaptan kullanıldıysa kupon iptal

3-adres kontrolü yapıyor aynı adres başka bir alışverişte kullanıldıysa işlem iptal

Hocam sanal karti merak ediyorum acaba kabul edermi sonuçta sadece isim ayni diğer bilgiler farklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Redmi Note 4

\\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //

• Binbaşı
    1543 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: complete_

aliexpress yeni üyelikler için

1-ip kontrolü yapıyor

2-kredi kartı kontrolü yapıyor aynı kart başka hesaptan kullanıldıysa kupon iptal

3-adres kontrolü yapıyor aynı adres başka bir alışverişte kullanıldıysa işlem iptal
    sanırım doğru söylüyorsunuz.

Bu kupon içi kendi adıma ikinci bir hesap açtım. Şansıma kuponu kullandım ve sipariş şu an yolda.

3 ncü hesabı açtım.

İki kez aynı kredi kartı ile denedim Siparişler kapatıldı

Üçüncü kez başka kredi kartım ile denedim. Yine olmadı

Kızımın adına yeni bir hesap açtım, yine siparişi kapattı.

Yani ip, kredi kartı kontrolleri ve adres kontrolleri yapılıyor. Bizim n11 ve gittigidiyor gibi değil....

Bekle şimdi iaede olacak diye
    ilk kez bir şey alıcam ödemede hata veriyor lanet site kupon kullanmasam vermez hatayı 23 dolar ssd 19 a alacaktım olmuyor madem olmayacak niye veriyorsun, zaten bu aliexpreste ilana girerken düşük gösterip ilana girince 4 5 dolar fiyatı artıyor kenara dandik bi parça koyuyolar ucuz alsın başlarına çalsınlar kuponlarını ne diyim
    |
    |

Orijinalden alıntı: aqhuan

Bu demek oluyor ki güvenlik sisteminden geçememişsiniz. O indirimin amacı daha önce app yüklenmemiş 0 hesap açanları çekmek için. Bu güvenlik gerçekten çok sıkı, belki cihaz id, belki mac id, belki de ip adresinize göre engelleme yapıyor bilemiyoruz ama kesinlikle daha önce aliexpress kullandıysanız siparişi kapatıyor. Ama size ufak bir tüyo vereyim, sipariş geçerken diğer ödeme yöntemini seçin sipariş alınsın ama ödemeyi yapmayın, siparişlerde ödeme bekleniyor bildirimi çıkar ise ödeme yapın. Zaten Order closed olacak ise direk order closed diyor. Bu sayede hesabınızdan parsyı çekmez ve haftalarca iade beklemezsiniz.
    bu dediginizi yapıncada ödemeyı yaptıkdan sonra closed hatası veriyor

Eğer ödeme bekleniyor dediyse hesapla alakalı yakalanmadınız demektir. Ödemeyi yaptıktan sonra closed oluyor ise kullandığınız kart sisteme takılmış demektir. Bunu birebir deneyimledim.

|
    |
    Tobey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aqhuan

Eğer ödeme bekleniyor dediyse hesapla alakalı yakalanmadınız demektir. Ödemeyi yaptıktan sonra closed oluyor ise kullandığınız kart sisteme takılmış demektir. Bunu birebir deneyimledim.

Alıntıları Göster
    hocam ben anlamadim saten bunu sanalkart kullanıyorum saten dediginiz sekildede yapdm closed htası verdi daha sonra onu telden ödemeye gecdim aynı karti kabul etti internet wifi adres hersey aynı
    |
    |

telefon cache dir

kredi kartı no dur

hepsini atlatıp 15. siparişimi geçtim hatta 5i geldi bile.

Ulan aliexpress , şimdiye kadar 500e yakın ürün siparişi veren beni ( sadece 2 dispute'um var)

benim gibi müşterini çantada keklik görüp bi bok vermiycen, yeni üyeye vericen haa, bunu yediricem sana

5 dolarlık 100 sepet daha oluşturup 1 dolara alıcam! işime yaramayan şeyleri de alıcam
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare

YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB

DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Onbaşı
    35 Mesaj

Tüyo verir misiniz nasıl yaptınız :) Her türlü deniyorum neyi eksik yapıyorum anlamadım.

|
    |
    gimmeluck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kupon zaten 20 dolar üstüne geçerli yok öyle 5 dolar doldurup 1 dolara aldım :)) ayrıca adamlar kupon mevzusundan dolayı kredi kartı onayı getirmişler herhalde normal kuponsuz bile yeni kart kullanırken onaylatman gerekiyor hem kartı hem kimliğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hep öyle olur zaten -- 27 Aralık 2018; 18:11:37 >
    |
    |
    Bet00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.