Şimdi Ara

Aliexpress 4 dolarlık indirim kuponu. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
31.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Valla 1 kez kullandım ama 2. kez kullanmak istiyorum. Bir yolu yok mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Yeni üyeye 4/5, mevcut uyeye arada bir 4/20 veriyor. Kupon gelmediyse dahada tanımlayamazlar o hrapla boşa beklemeyin.

Halen mevcut mu bu promosyon?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana dün geldi 5 dolar alt limitli 4 dolarlık kupon.
    kendiliğinden çıktı hiç bir şey yapmadım.

• bende 20/4$ var farklı magazandan da kabul ediyor.20kusur dolarlık farklı mağazalardan ürünler aldım indirimi yaptı mobilden odemeyi kabul etmedi ürünler siparişlerimde gözüküyor fakat ustüne tıkladığında closed yazıyor.

• merhaba arkdaslar aliexpresden gecen sene alisveris yapdim yeni uye 20-4 kupon kullandm..simdi tekrar yenı uyelik acdm 20-4 kupon verdi bunu kullansam sorun olrmu acaba ? siparisi iptal ederlermi?
  • Bu olayı nasıl yaparız bilen var mı ? Referans linki oluşturmak için ne yapmalıyız
  • momenty kullanıcısına yanıt
    konu epey eski. bu aralar sadece uygulama girin çok fazla indirim kuponu fırsatı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: promil06

merhaba arkdaslar aliexpresden gecen sene alisveris yapdim yeni uye 20-4 kupon kullandm..simdi tekrar yenı uyelik acdm 20-4 kupon verdi bunu kullansam sorun olrmu acaba ? siparisi iptal ederlermi?

İsim adres kredi kartı ve girdigin pc nin ip si hepsi farkli olmali. Yoksa kesin iptal (gizli sekmeden girerseniz ip yi kurtarmak mumkun)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: promil06

merhaba arkdaslar aliexpresden gecen sene alisveris yapdim yeni uye 20-4 kupon kullandm..simdi tekrar yenı uyelik acdm 20-4 kupon verdi bunu kullansam sorun olrmu acaba ? siparisi iptal ederlermi?

İsim adres kredi kartı ve girdigin pc nin ip si hepsi farkli olmali. Yoksa kesin iptal (gizli sekmeden girerseniz ip yi kurtarmak mumkun)

Alıntıları Göster
    bu hataya düştüm. şuan paramın geri yatırılmasını bekliyorum sizce ne kadar zaman alır?

• quote:

Orijinalden alıntı: leydi99

bu hataya düştüm. şuan paramın geri yatırılmasını bekliyorum sizce ne kadar zaman alır?

Alıntıları Göster
    3-5 gun

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

3-5 gun

Alıntıları Göster
    bankakart için de geçerli mi hocam bu süre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leydi99

bankakart için de geçerli mi hocam bu süre?

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum. Hep sanal kredi karti kullaniyorum AliExpress te.

• ben tüm verileri farklı, ip ve kredi kartı ismi bile farklı yeni üyelik açtım,

alışvberiş için son ekranda beni kredi kartı fotosu filan yollamak gibi güvenlik önlemlerine yönlendiriyor site.

bu nasıl olur?
    sizde olmadı mı öyle birşey?
  • 2 gün içinde 5 kere kullandım 4 dolarlık indirimi.

1)telefon yeni yada sıfırlanmış olacak

2) gmail hesabı yeni olsun. wifi kullanmayın

3)telefona aliexpress den başka uygulama yüklemeyin

4) üye olup indirim kuponlarını alın

5) uygulama içerisinde rastgele ürünlere bakın. 10 15 dk satın almaya çalışmayın.

6) ürünü ekleyin.

7)Alıcı adı, adresi site adı bina numarası( misal a 15 de kalıyorsanız 15-a yazın) tel no farklı olsun.

8) kullandığınız kart aliexpresste daha önce ghiç kullanılmamış olmalı( numarayı kaydetip alış veriş yapmasanız bile)

9) siparişi öderken kredi kartı değil diğerini seçin. siparişi verin ödemeyin

10)siparişlerde şimdi öde gorunuyorsa en ucuz siparişi yeni kart ekle deyip ödeyin.

11) ödemenin onaylanmasını bekleyin. Onaylanırsa diperlerinide ödeyin.

12)closed olduysa iade için 2 3 hagfta bekleemniz lazım. Sanal kart kullanıyorsanız iptal edip yenisini açabilirsini. ama iadelik durumda iptal edilirse geri iadeyi alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 4 Kasım 2018; 11:32:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

2 gün içinde 5 kere kullandım 4 dolarlık indirimi.

1)telefon yeni yada sıfırlanmış olacak

2) gmail hesabı yeni olsun. wifi kullanmayın

3)telefona aliexpress den başka uygulama yüklemeyin

4) üye olup indirim kuponlarını alın

5) uygulama içerisinde rastgele ürünlere bakın. 10 15 dk satın almaya çalışmayın.

6) ürünü ekleyin.

7)Alıcı adı, adresi site adı bina numarası( misal a 15 de kalıyorsanız 15-a yazın) tel no farklı olsun.

8) kullandığınız kart aliexpresste daha önce ghiç kullanılmamış olmalı( numarayı kaydetip alış veriş yapmasanız bile)

9) siparişi öderken kredi kartı değil diğerini seçin. siparişi verin ödemeyin

10)siparişlerde şimdi öde gorunuyorsa en ucuz siparişi yeni kart ekle deyip ödeyin.

11) ödemenin onaylanmasını bekleyin. Onaylanırsa diperlerinide ödeyin.

12)closed olduysa iade için 2 3 hagfta bekleemniz lazım. Sanal kart kullanıyorsanız iptal edip yenisini açabilirsini. ama iadelik durumda iptal edilirse geri iadeyi alamazsınız.
    hocam son madde yanlis olmus sanırsam sanal kartı iptal etsende iade anakarta gelmiyormu ?

• Merhaba aliexpress için kupon kodu arıyorsanız tavsiye edebileceğim bir site:https://couponmaxi.com/coupon-store/aliexpress-indirim-kupon-kodu/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.