Şimdi Ara

Alienware i nereden temin ediyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alienware 17 1080 li model almak istiyorum. bir tek amazonda var. Genel olarak stoklarda Türkiyede kıtlık var. Bunun distrübütörü vs. yokmu ? Amazondan aldığım ürünün garantisi TR de geçiyomu? Dell mi bakıyor bu işlere? Bilenler aydınlatabilirmi..

• Hocam hb satıyordu 9xx serisi olanları. Stokları bitirdiler muhtemelen. Yine hbye gelicektir. Dell in sitesinde yetkili bayiiler yazıyordu sanki. Oralara sorarsanız daha net cevaplar alabilirsiniz. Ya da amazon de den takip edebilirsiniz. Ancak dellin şöyle bir cinsliği var. Önce kendi sitesi üzerinden satışa açıyor. Birkaç ay sonra diğer marketlerde satışa çıkıyor. Örneğin 7567 3 aydır abd dell de satışta ama başka bir yerde yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul'da reklam panolarında reklamı var alienware bilgisayarların. yakında çoğalır satan yerler. istanbul bilişim satıyor bazı modelleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

istanbul'da reklam panolarında reklamı var alienware bilgisayarların. yakında çoğalır satan yerler. istanbul bilişim satıyor bazı modelleri.

Tesekkurler

• Hepsiburada da 15 için 9098 tl olarak stoğa girmiş.. sizce bu fiyata değer mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qop -- 13 Nisan 2017; 23:32:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qop

Hepsiburada da 15 için 9098 tl olarak stoğa girmiş.. sizce bu fiyata değer mi??

Evet dun aksam stok alarmlarim calmaya basladi lakin g sync olmayan ekrana sirf 7. Nesil intel var diye vermek sacma. Dolayisi ile ben almadim.

• 2k 120hz lik ekranlı alienware notebooklar gelmemiş hepsiburada ya. 120hz çok önemli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde onu diyoruz.
  • Bekleyelim diyorsunuz Yani....teşekkürler

• Bekleyelim.

• Dell de 3 farklı distribör var. Şuan için hepsiburada da satışa sokuldu. Temmuz - Ağustos ayları gibi Vatan bilgisayarda satışa sunulması beklenen ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellos

Dell de 3 farklı distribör var. Şuan için hepsiburada da satışa sokuldu. Temmuz - Ağustos ayları gibi Vatan bilgisayarda satışa sunulması beklenen ürün.

Ben sordum gsync yok hicbiri 120hz degil. 10k verip 60 hz almak aptallik olur. Bide 8-12 lira kargo ucreti cikariyolar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.