Şimdi Ara

Aliens Colonial Marines Türkçe Yama (%100) ÇIKTI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
6.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puanları biraz düşük ama hikaye bazında bir oynamak lazım. Kolay gelsin efendim
  • hocam takdir edilesi adamsın valla.
  • eyvallah. puana takılmanızı önermiyorum gerçekten sürükleyici bir oyun kesinlikle e kesinlikle puanlarına aldanmayın zaten kötü ve sevmediğim oyunları çevirmiyorum.
    hikayesi çok sürükleyici oyunun grafikleri üst düzey olmasada gayet tatminkar
  • Ooo türk teknik yavaş biraz kardeşim bu arada alien isolation dan zevk almayan bi benmiyim ya. Ama bu oyunu oynarım ki oynadımda zaten
  • teşekkürler. isolation güzel olmuş bence eğer bitirmediysen Türkçe yama ile pür dikkat oynamanı tavsiye ederim çok fena gerilim yüklü aksiyonu ölçüsünde hikaye on numara
  • Ya kardeşim ben alien dedinmi elimde silahla çata pata dalıcam oyun arıyorum. Ama şu oyunu bi yiyip bitiriyim ilerde denicem yeniden
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Ya kardeşim ben alien dedinmi elimde silahla çata pata dalıcam oyun arıyorum. Ama şu oyunu bi yiyip bitiriyim ilerde denicem yeniden

aynen oda var. isolationda zaten alienler ölümsüz yunan tanrıları gibi :) insan ve robot öldürmekte biraz işkence en ufak hatada nallari dikme ihtimali çok yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 9 Ocak 2017; 23:58:33 >
  • arkadaşlar yama çıkmayacak kendi arşivimde duracak
  • Eyvallah , Saygi Duyuyoruz.
    Konuyu Kitlet Mevzu Kapansin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Eyvallah , Saygi Duyuyoruz.

konuları baltalayan çakallara inat vazgeçmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

quote:

Sendende Bunu Bekliyordum . ASLA VAZGECME Bunca Emegin Karşiligini 2 3 Kişi icin feda Edecek biride degilsin Zaten..
    İnş Buda Biticek. Kolay gelsin
  • quote:

quote:

quote:

Sendende Bunu Bekliyordum . ASLA VAZGECME Bunca Emegin Karşiligini 2 3 Kişi icin feda Edecek biride degilsin Zaten..
    İnş Buda Biticek. Kolay gelsin

eyvalah kardeşim

• Hocam oyun şuan steamde indirimde ve koleksiyon versiyonu 13,50 TL.
    Yamayı yayınlamayı düşünüyor musunuz yoksa komple rafa mı kalktı bu yama? Ona göre oyun indirimdeyken alıcam vazgeçtiysenizde boşuna parayı çar çur etmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

Hocam oyun şuan steamde indirimde ve koleksiyon versiyonu 13,50 TL.
    Yamayı yayınlamayı düşünüyor musunuz yoksa komple rafa mı kalktı bu yama? Ona göre oyun indirimdeyken alıcam vazgeçtiysenizde boşuna parayı çar çur etmeye gerek yok.

bugüne kadar yaptığım hiçbir yama rafa kalkmadı buda kalkmayacak. Bu aralar sezon açık işler yoğun fazla ilgilenemiyorum.
    murdered yamasını bitirdikten sonra mgs1'yamasına kaldığım yerden azar azar başladım ama vakitsizlikten onuda pek ilerletemiyorum biraz daha sabredin. Oyunu al veya alma diye seni yönlendiremem ama kesin birşey olarak diyeceğim yama çıkacak %100

murdered'ten sonra 2 haftaya çıkartırım dedim ama ileş iyice yoğunlaştı pazar bile çalışıyorum anlayın halimi eve gelince bazen bırakın yamayı, tv izleyecek halim bile kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 7 Şubat 2017; 19:52:53 >

• quote:

quote:

bugüne kadar yaptığım hiçbir yama rafa kalkmadı buda kalkmayacak. Bu aralar sezon açık işler yoğun fazla ilgilenemiyorum.
    murdered yamasını bitirdikten sonra mgs1'yamasına kaldığım yerden azar azar başladım ama vakitsizlikten onuda pek ilerletemiyorum biraz daha sabredin. Oyunu al veya alma diye seni yönlendiremem ama kesin birşey olarak diyeceğim yama çıkacak %100

murdered'ten sonra 2 haftaya çıkartırım dedim ama ileş iyice yoğunlaştı pazar bile çalışıyorum anlayın halimi eve gelince bazen bırakın yamayı, tv izleyecek halim bile kalmıyor.

Hocam yukarıda yazdığınız ''arkadaşlar yama çıkmayacak kendi arşivimde duracak '' mesajınıza istinaden sordum.Siz sorumdan buda mı yarım bırakıldı yalan oldu gibi bir anlam çıkardınız sanırım
    Kur muhabbetleri ortada dönerken bu fiyata alıp köşeye atılabilir ozaman siz yamayı çıkartıncada bir bakarız nedir ne değildir.Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

Hocam yukarıda yazdığınız ''arkadaşlar yama çıkmayacak kendi arşivimde duracak '' mesajınıza istinaden sordum.Siz sorumdan buda mı yarım bırakıldı yalan oldu gibi bir anlam çıkardınız sanırım
    Kur muhabbetleri ortada dönerken bu fiyata alıp köşeye atılabilir ozaman siz yamayı çıkartıncada bir bakarız nedir ne değildir.Teşekkürler.

o mevzu farklı bir mevzuydu geldi geçti

• Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Gönlüne sağlık usta. Acelemiz yok işlerin hayrola beklemedeyiz
  • 2 hafta dedin bir ay oldu oyunu sildim açıkçası. Yine de tr yama için tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prosouls

2 hafta dedin bir ay oldu oyunu sildim açıkçası. Yine de tr yama için tşkler.

yapabileceğim birşey yok maalesef ham çalıştığım sektörün sezonu açıldı vakit bulamıyorum hemde mgs1'e geri dönüş yaptım vakit buldukça yapmaya çalışıyorum
  • hocam durum nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.