Şimdi Ara

ALİ Y. KOÇ'UN FENERBAHÇE BAŞKANI OLMASINA KAÇ GÜN KALDI? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
20.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 3 yıl 3 ay arkadaşlar bu seçimide aziz başkan kazanacak gibi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güneş doğmasına son 3 gün o günden sonra herşey farklı olacağına inanıyorum ayni şey 24 hazirandan sonrada gerçekleşecek

• 02 Adıyaman

Geliyor gelmekte olan
  • antartikada bile gunes bu kadar gec dogmuyor be kardesim.

• Yarın oy kullanılmayacak sadece kartlar dağıtılıcak değil mi?Peki yarın yine 2 adayı dinleyebilecek miyiz?
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Cumartesi oy vermek yok. Pazar günü verilcek cumartesi isterlerse oy vermek için gerekli yaka kartlarını alacaklar. Pazar günü o kartla gidip oy kullanacaklar (yoksa kimlik, ehliyet) ama isterse pazar günü de alabilir oy kullanılabilir. Mevcut yönetimin ibra edilip, edilmemesi seçim yapılacak yarın.Sadece seçim değil, konuşmalar ve tahmin ediyorum ki olaylar dönecek mali kongrede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersunvanderyanal -- 1 Haziran 2018; 12:5:2 >
  • 21 Mart'ta 73 gün diyerek başladık. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Güzel şeyler için son 1 gün kaldı... Öncelikle bana bu konuda yardımcı olan @Jersey Devil @RyDeR @Jack Rabbit Slims arkadaşlara tüm forum kullanıcılarına saygı ve teşekkürlerimi iletiyorum.

O halde kez; Adana!

Ali Y. Koç'un Fenerbahçe başkanı olmasına 1 gün kaldı.

ALİ Y. KOÇ'UN FENERBAHÇE BAŞKANI OLMASINA KAÇ GÜN KALDI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersunvanderyanal -- 2 Haziran 2018; 12:32:33 >

• Ali Başkan geldiğinde tribünlere bakın. Bu iş bitmiştir artık.

• 2191 gün kaldı.

• ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞ
  • Yarın bu saatlerde şampiyonluk kutlarcasına Ali Y. Koç'un Fenerbahçe Başkanı oluşunu kutlayacağız. BU İŞ BİTTİ!

• Demir Adam bile bizimle
  • 3 aydır konuyu güncel tutuyorsun hocam, geri sayımı buradan takip ettik. Valla nasıl geçecek bu zaman diye diye büyük güne geldik, artık saat sayıyoruz. Aziz Yıldırım'dan kurtulmamıza son 8 saat.
  • Aziz Yıldırım kazanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Aziz Yıldırım kazanacak
    Hadi diyelim o kazandı, gsli bjklisi sevinirde sizin sevinecek neyiniz var adamın başkanlık yaptığı dönemde full gözyaşı hakim sizin yörelerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Hadi diyelim o kazandı, gsli bjklisi sevinirde sizin sevinecek neyiniz var adamın başkanlık yaptığı dönemde full gözyaşı hakim sizin yörelerde

Alıntıları Göster
    Ben sadece kendi fikrimi belirtiyorum, nedir bu kin ve öfke ?

Ayrıca bizim yörelerde başkalarının üzüntüleri ile sevinç yaşanmaz sayın fluox.

Saygılar...

• nk061 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: natnops

CAS bu gerekçeli kararında UEFA'nın şike ve teşvik nedeniyle suç tespit ettiği 8 karşılaşmanın 4'ü konusunda ise Fenerbahçe'ye herhangi bir ceza verilemeyeceği vurgusu yaparken sarı-lacivertlileri sadece 4 karşılaşmada şikeye teşebbüsten suçlu buldu.

• o zaman sunu da atalim tam belli olsun

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.