Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • puan kullanılabilen ürün yok neredeyse.
    Sebebi nedir?
  • Puanları hiçbirşeyde kullanamıyorum

Geçen seneye kadar herseyde kullanılırdı

Şuan puanın hiçbir anlamı kalmadı. Kullanamayacaksam neden puan veriyorsunuz???

Geçen gün aliexpreste 4 dolar olan sarj aletini 7 dolara gearbestten aldım. Sebebi sorunsuz ürün göndermeleri ama fiyat politikaları nedeniyle artık yavaş yavaş uzaklasacagim gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Singpost kargo ile amazfit bip akıllı saat almayı düşünüyorum. Kaç günde gelir sürede iyileşme var mı? Bir de turkey post seçeneklerden neden kalktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gelmesi 2-3 haftayı bulabilir.

Alljoy'un bayram tatili öncesi ve sonrası yaptığı sorunlar.. müşterilerimizi ve bizi mağdur etmesi sonucu yollarımızı ayırdık.

Diğer kargoyla ilgili ara ara adres sorunları çıkmakta, gerekli iyileştirmeler sağlanacaktır.
  • Merhaba,

Flaş indirimli ürünlerde puan kullanımı bulunmamaktadır.

Puan kullanabileceğiniz ürünleri ilk sayfada Flaş İndirimli(puan kullanılabilir) olarak belirtiyorum.
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sigorta almazsanız ve teslimatı sağlanamazsa, kısmi iadesi sağlanır. Tavsiyem takipli ya da sigortalı satın almanız yönünde.
  • fuckanmusk F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

support.gearbest.com üzerinden bilet oluşturabilirsiniz.

Sonrasında biz gerekli işlemleri sağlarız, içiniz rahat olsun.
  • hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın :)

Markanın ürünlerinin linkini paylaşmanız mümkün müdür?
  • dracarys41 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Memnun olmadığınız ürünlerin iadesini sağlayabilir, paranızın tam iadesini alabilirsiniz.

Ya da ürün sizde kalır, durumuna göre kısmi ya da tam para iadesi sağlanır. Ben ayrıca müşteri hizmetlerinde çalışıyorum ve sorununu kanıtlayan tüm müşterilerimize göre gerekli çözümleri sunuyoruz.

Kötü yorumlar belki bazı ürünler için sınırlıdır, bazen de gözden kaçmıştır.. o konuda net bir bilgi veremiyorum ancak birçok tek yıldızlı ürün görüyorum ve bilerek -sizlerin de mağdur olmaması adına- paylaşım yapmıyorum.
  • gokberk4321 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Flaş indirimli ürünlerde puan kullanımı bulunmamaktadır.
  • reko kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kasımda gelme ihtimali yüksek, indirim talep listesine eklemiştim.
  • | Gearbest Türkiye |

Efsane çekilişe hazır mısınız?

Pazar tatili gibi mutlu,
    Pazartesi sendromunu unutturacak kadar umutlu bir çekiliş.

GearBest, tamı tamına 10 Kişiye NO.1 F13 Akıllı Saat hediye ediyor..

Evet evet, yanlış duymadınız.. tam 10 kişiye!

Lütfen çekiliş sayfasını dikkatle incelemeyi unutmayın.

Çekilişe nasıl katılacağınızı merak ediyorsanız, bi' tık yeter.. çekilişe katılmak için tıklayınız: [ https://goo.gl/g3AxkD ]

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Pazar tatili gibi mutlu,

Çekilişe nasıl katılacağınızı merak ediyorsanız, bi' tık yeter.. çekilişe katılmak için tıklayınız: [ https://goo.gl/g3AxkD ]
    hayırlısıyla çekilişe katıldık.

• Böyle şeylere uzun zamandır katılmıyordum oluculuk duygularım kabardı her bisiyi yaptım

| Gearbest Türkiye |

• Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz, bol şanslar
  • | Gearbest Türkiye |

Pazar tatili gibi mutlu,

| Gearbest Türkiye |

[ Lütfen Okuyun ]

- İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- "Uygulama Özel" diye belirtilen indirimlerde yapmanız gerekenler: Cep telefonunuzdan "satın almak için tıklayınız" kısmına tıklayarak açılan sayfadaki sağ üst kısımda turuncu renkle belirtilen "OPEN APP(uygulamayı aç)" çıkıyorsa ona tıklayın.. eğer çıkmıyorsa ürün fiyatının altında "SAVE AN EXTRA" yazan yere tıklayıp uygulamaya geçin. Daha sonra ürünü sepete ekleyip, "mobile özel indirimden ya da puan kullanımına izin veriyorsa puan kullanarak" ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

30 Eylül - Pazar * Günün İndirimleri(promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen ilk mesajı inceleyin)

Xiaomi Mi Band 3[Global] / İndirim Kodu: IVBAND3 / 151TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Hafıza Kartı / Flaş İndirimli / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MEIZU EP52 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli(puan kullanılabilir) / 36$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 70mai WiFi Akıllı Araç Kamerası / Flaş İndirimli / 33$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Ryze Tello RC Drone / İndirim Kodu: GB$THRCDTE / 89$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A8 3D Yazıcı[Kargo Dahil] / İndirim Kodu: GB0927AB28 / 147$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Y2 Plus Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: GB0927AB59 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise V10 A3050 Oyuncu Faresi / İndirim Kodu: XYGQ24 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A8 TV BOX[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: XYGQ23 / 28$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI Honor Band 3 Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: GBYTBXX082 / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Kızılötesi Termometre / İndirim Kodu: XYGQ16 / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUWAIJIANFENG Trend Sırt Çantası / İndirim Kodu: GBYTBXX041 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma Type-C 3A Şarj ve Data Kablosu / İndirim Kodu: GBYTBXX031 / 1$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Vücut Sensörü / İndirim Kodu: GBYTBXX076 / 9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Mini 3 Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: GB0927AB56 / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise SG - 949 Şarjlı Diş Fırçası + 2 Yedek Başlık / İndirim Kodu: GB0927AB55 / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Somic G941 Oyuncu Kulaklığı / Flaş İndirimli / 43$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

M3 Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Home iHealth Termometre / Flaş İndirimli / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi MMC - W201 LCD Termometre / Flaş İndirimli / 5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

8.5 inç LCD Çizim Tableti / Flaş İndirimli / 5.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Onda X20 Tablet PC / Flaş İndirimli / 150$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast Tbook 10 S 2 in 1 Tablet PC / Flaş İndirimli / 170$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast P10 Octa Core Tablet PC / Flaş İndirimli / 113$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi IV Hybrid Kulaklık / Flaş İndirimli(puan kullanılabilir) / 15$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIVIBRIGHT C80 LCD Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 83$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

BT-S2 1000m Bluetooth Interkom / Flaş İndirimli / 32$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bluedio T2+ Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık[FM ve SD Kart Desteği] / Flaş İndirimli / 25$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi ROIDMI 3S Bluetoothlu Araç Şarj Cihazı / Flaş İndirimli / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi PHILIPS Zhirui Akıllı LED Ampul / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Convoy S2+ LED El Feneri / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Bluetooth Audio Receiver / Flaş İndirimli / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mini X2T Wireless Double Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 19$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ ZST Dynamic HiFi Bass Kulaklık / Flaş İndirimli / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

X96 MAX TV Box[4GB DDR4 + 64GB ROM] / Ön Sipariş / 65$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

YEELIGHT 10W RGB E27 Akıllı Ampul[Xiaomi 2. Versiyon] / Flaş İndirimli / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

JUMPER EZbook X4 Laptop / Flaş İndirimli / 280$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZpad 7 2-in-1 Tablet PC / Flaş İndirimli / 166$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Goral Y5 Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MjxR / C Technic Bugs 8 Pro 250mm Quadcopter - RTF / Flaş İndirimli / 73$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DOCTOR·B BET - C01 Şarjlı Diş Fırçası / Flaş İndirimli / 26$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mingsford Yüksek Hızlı Micro SD Kart - 64GB / İndirim Kodu: GBDHTR27 / 63.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Çok Fonksiyonlu Termometre / Mobil Uygulama Özel / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise U20 3D Yazıcı[Ücretsiz Kargo] / İndirim Kodu: GBAlfawiseU20 / 280$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Dibea 2 in 1 Kablosuz Elektrik Süpürgesi[Kargo Dahil] / İndirim Kodu: GBfacebookTR1 / 634.02TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

i8X Airpod Tarzı Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBfacebookTR2 / 88.34TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Termos / İndirim Kodu: GBfacebookTR3 / 155.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise SG - 949 Şarjlı Diş Fırçası / İndirim Kodu: GBfacebookTR4 / 52.92TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TS-BT35A08 Bluetooth Alıcısı - Araç İçin / İndirim Kodu: GBfacebookTR5 / 9.89TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Geeetech A10 Hızlı Montaj 3D Yazıcı[220 x 220 x 260mm]-[Kargo Dahil] / İndirim Kodu: GBforumDHTR1 / 1431.58TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ARCTIC HUNTER Şık Sırt Çantası[USB Girişi / Su Geçirmez / Aşınmaz / Hırsızlara Karşı Korumalı] / İndirim Kodu: GBforumDHTR2 / 155.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

OCHSTIN Şık Erkek Kol Saati / İndirim Kodu: GBforumDHTR4 / 79.12TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI OSMO Mobile 2 Gimbal / İndirim Kodu: IT$THRCosmo / 125$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 4K 30fps Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 88$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Sunvell H3 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBYTBXX013 / 26$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

* Haftanın En Kazançlı Kategorileri *

| Gearbest Türkiye |

24 Saatlik Anlık İndirimler

* Markalara Özel Mağazalar *

| Gearbest Türkiye |

Markalara Özel Fırsatları Kaçırmayın!

* Xiaomi Mi Notebook *

| Gearbest Türkiye |

Son Derece Mükemmel Deneyim!

* Yaratıcı Ofis Eşyaları *

| Gearbest Türkiye |

%40'a varan indirimleri kaçırmayın!

* TV Box Çeşitlerinde Özel İndirimler *

| Gearbest Türkiye |

İnanılmaz ürünler sahnede yerini aldı!

* Bedavadan Biraz Pahalı *

| Gearbest Türkiye |

Çok Satan Ürünlerde Muhteşem Fırsatlar!

* Türkiye(Yerli) Depo Ürünleri *

| Gearbest Türkiye |

Türkiye(yerli) depomuzdan göndermiş olduğumuz ürünler 1-3 iş günü içerisinde; gümrük, kargo, ardiye ücreti gibi ekstra masraflar olmadan kapınınzda!

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Çıkarsa 30$ da ben alışveriş yapayım black friday de

• Katıldım ama çekilişleri hiç kazanmıyorum
  • Anet A8 787 TL ÜCRETSİZ KARGO OLMUŞ ARKADAŞLAR TÜRKİYEDE RAHAT 1500TL YE SATARSINIZ YA DA İHTİYACI OLAN VARSA KAÇIRMASIN GEÇENLERDE 2 KATI FİYATINA ALMIŞTIM NEREDEYSE :( KUPON KALACAĞINI BİLSEM SATIP ALIRIM UCUZ FİYATTAN.

https://tr.gearbest.com/3d-printers-3d-printer-kits/pp_337314.html?wid=1433363&lkid=15903758

İNDİRİM KODU: GB0927AB28
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Katılımınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.