Şimdi Ara

ALFA ROMEO 'su Olanlar Mutlaka Baksın.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hunkaar

benim yok ama formu doldurdum, gelirse amblemleri göğsüme takacağım...gelmezse de canları sağolsun.

Cok iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chevrolet'de böyle bir yenileme kampanyası yapsa hiçte fena olmaz. Birileri mahalledeki bütün chevrolet'lerin (benim aracımda dahil) arka kısmındaki logoları sökmüş.
  • Haberi veren arkadaşa çok teşekkürler. Ne zamandır Alfa 147'min özellikle arka logosunu değiştirmek istiyordum hatta bu ay gözümü karartıp kesin yaptıracağım diyordum 120 TL'lik masraftan kurtuldum
  • 90 motel alfa 33 1.5 im var, mayene yok, sigorta yok, vergi borcu var. acaba alfa sevisine gidene kadar başıma bi iş gelirmi :)

ayrıca aracım satılık, 1500 lira, koleksiyonunu yapan varmı
  • Ah bi arabam olsa da serçeden olsa :)
  • Tesekkurler icin rica ederim arkadaslar.. Ayrıca buyuk marka kolay olunmuyor bosuna Alfaya asık degiliz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

benim yok ama formu doldurdum, gelirse amblemleri göğsüme takacağım...gelmezse de canları sağolsun.

Şase ile tc. kimlik numarası aynı mı ?

iyi dedin hocam şaseye tc yi yazayım. yalnız ben hurda sayılıyorum galiba 27 yaşındayım, gönderirler mi dersiniz? eğer gönderirlerse bi tanesini de sırtıma takacağım elime de bi tencere kapağı alıp sokaklara atacağım kendimiartık yoldan biri de kafama bi huni geçirir...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozerkane

quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

147'im vardı yazın sattım

Memnun muydunuz?
    Nasıl bir araçtı?

Almayı düşünüyorum yaza doğru kısmetse. Görüşleriniz önemli olabilir benim için.

Vaktiyle Megane II HB yerine yana yakıla 147 almak istemiştim ama bu videoyu izleyince dosya açılmadan kapanmıştı benim için.

http://www.youtube.com/watch?v=skk2AJAS_hI

Muhteşem ön tasarımı ve nice aracın bire bir kopyaladığı arka tasarımına rağmen EuroNCAP ten 5 üzerinden 2.5 tan 3 yıldız alan bir araçtır yazık ki... Önden çarpma skoru da 18 üzerinden 3 tür...

Hocam dedikleriniz doğru olabilir fakat cazibesinden hiçbir şey kaybetmiyor araç gözümde. Ele geçirdi resmen beni

• O 3 yıldız alanlar ilk yıl üretilen modeller karıstırmayalım.. Alfa Romeo asktır sahsen ilk Alfam 8. arabam ama Alfaya resmen asık oldum.. Oyle ince detaylar varki aracta karsılastıkca yuhh yaaa diye insanı sasırtan cinsten.. Ayrıca cok masraf cıkarır derler( Dİ ) 1.5 yıl oldu 147 aldıgım tek yaptıgım masraf ilk aldıgımda ön iki fren disci ses yapıyor diye 125 lira verip degistirmem oldu simdi herkes senin arabanın masallahı var diyor
  • Alfa - Giulietta
    Fiat - Bravo
    Lancia - Delta

3 ü de motor şase herşeyi aynı araçlar aralarında 10bin er tl oynar..
    benim Bravo da iç lambalar üzerinde bazı konsol kapaklarında Alfa logosu var mesela.
  • Guiletta gorunumlu bravo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.