Şimdi Ara

alfa romeo gt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi akşamlar daha önce de 35.000 tl ye spor görünümlü araç tavsiyesi için konu açmıştm miktarı biraz daha arttırıp 40.000 tl ye çıkardım şu sıralar aklımda alfa romeo gt manuel var sizin de düşüncelerinizi merak ettim bu araç ile ilgili aranızda kullanan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

• 1.9JTD 159'lara da bakabilirsin.
  • Hocam bende gecen sene bakiyodum, vaz gectim. Cunku gecen sene baktigim araclar hala ilanda !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

Hocam bende gecen sene bakiyodum, vaz gectim. Cunku gecen sene baktigim araclar hala ilanda !!

hocam baya araştırdım da bunun sebebi bizim ülkemizdeki alfa ya olan önyargı mıdır yoksa arabalar gerçekten işe yaramaz mı
  • Ben de uzun zamandir bakiyorum. Ama sadece bakiyorum :( bence en iyi tasarimli araclar listesinde ust siralarda bir arac. Ama yakit tuketiminden korkuyorum. Bir de burada AR servisi yok :(
    Ama asik olunacak kadar guzel bir arac bence :( eger buyuk sehirde olsaydim belki alirdim ama zonguldakta alfaya binmek zor.

• Hocam ön yargıda var tabi de...
    Araç fayda fiyatta gerçekten çok kaliteli keza tasarımıda...
    Ama
    Tutulmuyor hocam 2.0jts dedıgın motor sıkıntılı bir motor. Çok güzel sesi var fenada gitmiyor ama yakıyor...
    İşe yarar tabi neden yaramasın ekmek yersın bence hala o araçla temizi oldumu
    Ancak..
    Paraya sıkışırsan o aracı elinden çıkarman su piyasa sartlarında imkasın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

Ben de uzun zamandir bakiyorum. Ama sadece bakiyorum :( bence en iyi tasarimli araclar listesinde ust siralarda bir arac. Ama yakit tuketiminden korkuyorum. Bir de burada AR servisi yok :(
    Ama asik olunacak kadar guzel bir arac bence :( eger buyuk sehirde olsaydim belki alirdim ama zonguldakta alfaya binmek zor.

valla hocam ben de kütahya da yaşıyorum ama yılda 5-6 kere antalyaya gidip geliyorum servis çok problem olmaz heralde gerçekten 2014 model çoğu araçtan çok daha iyi bir tasarımı var
  • quote:

Hocam ön yargıda var tabi de...
    Ama
    Tutulmuyor hocam 2.0jts dedıgın motor sıkıntılı bir motor. Çok güzel sesi var fenada gitmiyor ama yakıyor...
    Ancak..

bu motorun ne gibi sıkıntıları var hocam ayrıca alırsam 4-5 sene binerim heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: beg07

quote:

Hocam ön yargıda var tabi de...
    Ama
    Ancak..

bu motorun ne gibi sıkıntıları var hocam ayrıca alırsam 4-5 sene binerim heralde

Çok araştırmıştım. Alfacı bi abiyle konustum... Bu motorlarda valf arzası veriyor demişti. Tabi forumda alfacı arkadaşlar var onlara sormak daha saglıklı olur.
    Ayrıca lpg takıcaksan bu motora sakın bulaşma derim!

• 2.0 jts nin kronik problemi yok diye hatirliyorum. Varsa da yakit tuketimidir :) memur oldugumdan malesef benim icin cok zor bir arac.

• GTS1907 kullanıcısına yanıt
    yok hocam lpg ile işim olmaz zaten Türkiye de lpg li araba üvey çocuk muamelesi görüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.