Şimdi Ara

Alfa Romeo GT!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar, kısmet olursa bende bu yaz Alfa ailesine dahil olacağım :=) Başlıktada belirtiğim gibi Alfa Gt almayı düşünüyorum. 2006 model 1-2 aracı gördüm sahipleriyle konuştuk ama DH danışmak istedim. Alfa başlığı altında DH forumlarına baktığımda gerçekten arabasını seven ve bilgili birçok insan gördüm ve bu çok hoşuma gitti :) Bu arabayla ilgili bana tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim. Herkese şimdiden Teşkler..

Alfa Romeo GT!!!

• merhaba umarım Alfa Gt ne kavusursun :) bence fazla söze gerek yok Alfa Romeo işte daha ötesi mi var :) bende bir 156 kullanıcısıyım Alfa Gt hayallerimin otomobili hele birde mat siyah olucak içi kırmızı deri koltuklar =) çok harika be... Dizel mi düşünüyorsun benzinli mi?
  • merhaba,

Alfa gt çok yakışıklı makinadır benzinli yada dizel farketmez yeterki gt olsun :)
  • Su an kullanmakta oldugum iki araçta dizel oldugu için bunda tercihim benzinliden yana olacak...
    Forumda hiç GT sahibi yok mu ya :=(
  • Ben varim 2.0 JTS kullaniyorum.. Vitesi 3000 RPM'de degistir.. motordan garip sesler gelicek bak sasirma
  • Sen şiidetle tavsiye edenlerden biriydin ama :D
  • yanılmıyorsam 1 tane gt sahıbı var aklıma gelırse nıkını yazarım sana...
  • Fena olmaz valla ceycey... Çevremde de pek alfa kullanıcısı olmadığı için danışamıyorum.
  • Ne tür tavsiyeler lagzimdi hocam ?
  • temples ın bıldıgım kadarıyla gt sı var.ulasabılırsın sıteden arat ıstersen.
  • Basina bela alirsin Ben aldim simdi kurtulamiyorum
  • Zaten Type-R la ikisi arasında gidiyordum buna karar kılmıştım, aytaç kafamı karıştırma şimdi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldas

Zaten Type-R la ikisi arasında gidiyordum buna karar kılmıştım, aytaç kafamı karıştırma şimdi :D

hehehe, abi o bi sinirdi. Sensorlerin teki degismesi gerekiyor benim o yuzden sanirim Sicak havalar olumsuz etkiledi motoru. Bu melet kendisini cok iyi sevdiriyor
  • gt guzel arac bence alınabılcek bır arac 2.0 2.2 motor seceneklerı cok ıdeal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

gt guzel arac bence alınabılcek bır arac 2.0 2.2 motor seceneklerı cok ıdeal...

2.2 motor secenegi yok melesef. 1.9 Dizel, 2.0 ve 3.2 version lari mevcut. 3.2 dehset'inde ilerisi 2.0 ise 3000 devirde cok guzel ve motor sesleri sabit degil, her devrine gore degisiyor. Sonra zaten baska birsey gormuyor gozun
  • turkıye secenegınde yokmus ama olsaydı ıyı tutardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

turkıye secenegınde yokmus ama olsaydı ıyı tutardı

Hollanda secenegindede yok hocam ya
  • AytacFx kullanıcısına yanıt
  • GT 1.9 Dizel Q2 eski aracım. Benzinlisine göre farkı kilitli diferansiyel olması, ve de 18" jantlar (19" muydu yoksa tam hatırlayamıyorum) . Sanırım resimde gözüken de o. Benzinli ile dizeli arasında fiyat farkı var ama, dizel in hem performansı hem de sarfiyatı iyidir, tabii Türkiye'de 2. eli de. Q2 kilitli diferensiyel olduğunu gösteriyor ve nasıl bir yol tutuşu olduğunu, virajlara nasıl girdiğini tahmin edemezsiniz...

Çok araba kullandım, ama GT Q2 yi halen unutamıyorum. GT artık üretilmiyor sanıyorum, yedek parça konusunu bir araştırın derim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.