Şimdi Ara

ALFA ROMEO GİULİETTA COLLEZİONE NİSANDA SATIŞTA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ALFA ROMEO GİULİETTA COLLEZİONE NİSANDA SATIŞTA
    Yeni sis farları, 17 inç özel jantları, tamamen siyah kaplanabilen tavan opsiyonu gibi görsel öğelerle dikkat çeken araç iç mekanında iki renkli deri koltuklar, kontrast dikişler ve saten-krom detaylara sahip. Deri kaplı direksiyon simidi, otomatik karar dikiz aynası, çift bölgeli klima gibi donanımları olan Giulietta Collezione’un 5 veya 6,5 inç lik Uconnect bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. .....

http://www.motobilim.com/2015/02/alfa-romeo-giulietta-collezione-nisanda.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technovaland -- 27 Şubat 2015; 19:25:18 >

• Harika bi araç olacağı kesin ama şu alfalara ülkemizde ilginin neden az olduğunu anlamadım gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizonnn

hic degismeyen klasik yerli turkiye insani
    her zaman ückagitci
    ama bi okadar muhafazakar

ironi memleketi
    senaryolar hic bitmez..

kisaca
    eee tabiki logodan yani

alfa aldim diye bana imada bulunup sonrada gidip hac logolu cruze alan mantiktan bahsediyorum

her karışını sevdiğim vatanimim benim

Anadolunun bir ilinin ücra ilçesinde ikamet ediyorum.

2009 model 147 aldım. Aracı çalıştığım yerin önüne çektiğimde 50 yaşlarında çocuklara sarktığı dedikodusunu duyduğum yobaz bir amca "güzel ama şu öndeki haç mı acaba diye sordu. he dedim haç evet bu önündeki de yılan mı dedi. Hiç bişey demedim heee" diyerek üzgün şekilde gitti.

Bırakın tutulmasın :) İşime gelir. Hem istediğim araca piyasadaki saçma fiyatların altıda biniyorum hem keyif alıyorum hem de özenti olmuyorum :)

Şu an c sınıfı herhangi bir araç premium class hariç bana çekici gelmiyor. Saçma sapan megane'ın hiçbirşeyi olmayan golf'ün prim yaptığı memlekette kimseyle tartışıp fikrini bile değiştirmek istemem ben :D Siz de boşverin. tutulmamasını umarak keyif alın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.