Şimdi Ara

Alfa Romeo 2018 yılına kadar sekiz model çıkarmayı planladığını duyurdu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 yılına kadar marka atak üstüne atak yapacağa benziyor...Gelecek olan modeller şöyle;

Mid-size crossover, amiral gemisi sedan, orta ölçekli coupe & roadster, daha büyük bir crossover(SUV) ile giriş seviyesi olarak da HB,Sedan ve bir Coupe...

İlk model Haziran ayında tanıtılacak...

http://www.worldcarfans.com/114112684971/alfa-romeo-announces-plans-to-introduce-eight-models-by

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 26 Kasım 2014; 19:08:07 >

• Ooo alirim bi dal amiral gemisi sedan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenHareketEdenSAVCI -- 26 Kasım 2014; 18:35:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bu geminin adı Giulia olacak...
  • Merakla bekliyoruz şu amiral gemisini.Güzel bir motor-şanzıman kombinasyonu ve iyi bir fiyattan gelirse düşüneceğim .
  • alfa ömero yazıp ambleme de bi hilal koyarlarsa daha başarılı olurlar.
  • LanciaDeltacı kullanıcısına yanıt
    Haziranda bir sedan geliyor ama amiral gemisi değil hocam...Giulia nın tahmini 2016 da tanıtılması bekleniyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 26 Kasım 2014; 19:08:37 >
  • Bir sonra ki araba alimim da %100 Ford, alfa, vw uclusunden birini tercih edecegim.

Alfa nin yeni modellerini cok merak ediyorum.

Gel gelelim suan degistirsem gider 60.000 verip megane gtline 1.5dci alirdim.

• Gelsin gelsin , gözümüz biraz tasarim görsün

• ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    Hoba Alfa romeo gulia vay be simdiden umutlandim babam alfa diye almaz ama kisa yoldan para kazanma yollarini arastirmak farz oldu.

• 2016...
  • Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    Bende çok umutluyum ama ander sergio arabayı mağarada tasarlatıyor sanki insan ucundan göstertir ya
    Zaman kisa bu sene ist. Hukugu halledim

Seneye karadeniz ticari zekasini konusturma zamani

2019 da alirim

•  Alfa Romeo 2018 yılına kadar sekiz model çıkarmayı planladığını duyurdu.

giulia şöyle olsun, böbreğimi falan satar alırım çok ciddiyimsatmam bile ben bunu yemin ederim, torunlarımın torunlarına kadar gitsin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 26 Kasım 2014; 19:15:07 >
  • giulietta ve mito gibi tasarımı güzel, aşağısı çöp olmasınlar da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 26 Kasım 2014; 19:24:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

giulia şöyle olsun, böbreğimi falan satar alırım çok ciddiyimsatmam bile ben bunu yemin ederim, torunlarımın torunlarına kadar gitsin :D

Bu gelirse 150 deselerde düşünmeden alırım.Ev sattırır bu adama o ne öyle, kırmızısı olacak birde aman Allahım..

@..NeyzeN..

Haziranda ayrıca bir model dahamı gelecek anlamadım tam.156 tarzı birşey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Bu gelirse 150 deselerde düşünmeden alırım.Ev sattırır bu adama o ne öyle, kırmızısı olacak birde aman Allahım..

@..NeyzeN..

Haziranda ayrıca bir model dahamı gelecek anlamadım tam.156 tarzı birşey mi?

Aynen öyle hocam ...

Asıl bombayı 2016 ya sakliyorlar amiral gemi 2016 da yani büyük ihtimal giulia,haziranda gelecek olan modelin ismi de belli değil ve daha ulaşılabilir bir araç olacak muhtemelen...

Edit Sanırım giulia ismini her hangi bir model de kullanmayacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 26 Kasım 2014; 19:34:56 >

• Sekizi de RWD veya AWD olucakmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lafla gemi yurumez hocam

RWD muthis arti ama.

Hepsi de ZF muhtemelen.

Gelsin de gözümüz açılsın biraz hocam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.