Şimdi Ara

Alfa 145 boxer alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
13.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PONO

geçen sokakta gördüm alman plaka bir amca kullanıyordu o kadar yol gelebildiyse alınır

o aracın çok nazik olduğunu ve türkiye yollarına göre yapılmadığını da ekliyeyim
  • SATMASAM MI ACABAAA

Alfa 145 boxer alınır mı ?
  • Aracınızda her hangi bir sıkıntı yoksa bence kullanmaya devam edin temizde duruyor Alfa'da güzel bir araba ancak eski modellerde parça sıkıntı olabiliyor bazen bulması sıkıntı bulduğunda fiyatı pahalı oluyor onun için Fabia daha iyidir.
  • çok tatlı sesi var sırf buna tav oldum desem yeridir

1.4 olduktan sonra bu ses çıkmadktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor benim için

• Valla bende yakın bir tarihte böyle konu açmayı dusunuyordum açmama gerek kalmadi yalnız benim sorularım farklı aracın fiyatı ucuz tek kapı beni çeken yönü bu ama motoru nasıldır tüp takılır mı başka ne gibi sıkıntıları olabilir? Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar beni iyice soğuttunuz arabadan ne desem bilemedim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

Orijinalden alıntı: PONO

geçen sokakta gördüm alman plaka bir amca kullanıyordu o kadar yol gelebildiyse alınır

o aracın çok nazik olduğunu ve türkiye yollarına göre yapılmadığını da ekliyeyim

evet ölede bi durum varmış çukurları tümsekleri pek sevmez diyolar hiçbişeye gelmiyo bu araçta

hani derler ya ne emmeye nede gömmeye o hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 5 Ocak 2013; 23:18:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: madman1

Valla bende yakın bir tarihte böyle konu açmayı dusunuyordum açmama gerek kalmadi yalnız benim sorularım farklı aracın fiyatı ucuz tek kapı beni çeken yönü bu ama motoru nasıldır tüp takılır mı başka ne gibi sıkıntıları olabilir? Saygılar

tüpte sorun çıkarmıyor diyorlar.boxer motorlarda da sorun olmuyormuş ama bağlama şekli farklıymış sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 5 Ocak 2013; 23:24:18 >
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0MDv8fDOWrk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 5 Ocak 2013; 23:24:56 >
  • Hocam senin arabanın tipi 145den güzel , yaşı daha genç , daha sorunsuz ve parçası bol. Neden böyle bi tercih yapıyorsunuz anlayamadim.
  • aga ne gerek var skoda iyidir sağlamdır hem alfa romeo 6 yaş yaşlı senin arabandan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5yaprak

quote:

Valla bende yakın bir tarihte böyle konu açmayı dusunuyordum açmama gerek kalmadi yalnız benim sorularım farklı aracın fiyatı ucuz tek kapı beni çeken yönü bu ama motoru nasıldır tüp takılır mı başka ne gibi sıkıntıları olabilir? Saygılar

tüpte sorun çıkarmıyor diyorlar.boxer motorlarda da sorun olmuyormuş ama bağlama şekli farklıymış sanırım

Eyvallah peki tercih edilmeme sebebi olarak sadece 2. Elinin düşük olması mi gosterilir yoksa başka eksileri var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

aga ne gerek var skoda iyidir sağlamdır hem alfa romeo 6 yaş yaşlı senin arabandan

motor sesi
  • quote:

quote:

quote:

Eyvallah peki tercih edilmeme sebebi olarak sadece 2. Elinin düşük olması mi gosterilir yoksa başka eksileri var mıdır?

walla ben eksiden bol bişe duymadım forumlara bakarsan

bunada çok güldüm

ahmeta60 'tan alıntı;

2004 senesinde B.düzü birmotdan sıfır Alfaromeo 147 1.6 aldım 4 sene kullandım tam 15.000tl paramı yedi zamanımı yedi sinirlerimi altüst etti.Birde Alfisti diye bir terapi merkezi kurmuşlar kendi kendilerini tedavi ediyorlar eksoz manifotu asfalta düştü diyorum,canım nolucak alfisti aşkı bu katlanıcaksın alfaromeo ask arabası falan filan...

• quote:

quote:

quote:

quote:

bunada çok güldüm

ahmeta60 'tan alıntı;

2004 senesinde B.düzü birmotdan sıfır Alfaromeo 147 1.6 aldım 4 sene kullandım tam 15.000tl paramı yedi zamanımı yedi sinirlerimi altüst etti.Birde Alfisti diye bir terapi merkezi kurmuşlar kendi kendilerini tedavi ediyorlar eksoz manifotu asfalta düştü diyorum,canım nolucak alfisti aşkı bu katlanıcaksın alfaromeo ask arabası falan filan...

aynısı başıma geldi egzos yere düştü yolun ortasında kaldı ittirelim derken aksı kırdık

• quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

quote:

quote:

quote:

bunada çok güldüm

ahmeta60 'tan alıntı;

aynısı başıma geldi egzos yere düştü yolun ortasında kaldı ittirelim derken aksı kırdık

O nasıl oluyor ya

• dostum sen iyimisin sadece bir egzoz sesi için fabia satılrmı tertemiz araban var.eğer öyle bir ses istiyorsan istanbuldaysan yardımcı olalım 1000 tl ayarla profosyonel bir egzoz sistemi ve hava filtre kiti yapalım bak nasıl ses alıyorsun arabandan.
  • 1000 tl de çokmuş yaa

kadın çorabı taksak

şaka bi yana düşünüyorum aslında ama önce jant lastik almam lazım sonra bakarız siz istanbulun neresindesiniz
  • ben avcılardayım daha ucuzada mal olur merak etme 150-200 tl yede mal olur benim sana verdiğim fiyat komple headers sistemli fiyat,sadece son susturucu+açık hava filtresiylede güzel ses alınabilir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.