Şimdi Ara

ALES GÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınava giren arkadaşlar, nasıl geçti sınavınız?

Maya rakamlı soru iyiydi di mi? Şurda 2012'ye ne kaldı ki?

• Selamlar ben de girdim ilk defa bugun .
    İlk girişim de iyi olmadı çünkü dedikleri gibi süre yetmedi . Özellikle Sözel çok zor geldi bana . 80 say dan 50 80 sözden 50 gelir büyük ihtimal . bu notlarla da giremem
  • valla benim evrensel olarak sozelden 15 yanlışım cıkar. yani işallah az gelir. cunku sozelin 2 mantık sorusu gurubunu yapamadım oda 7 soruya tekabul ediyo moralimi bozdu.
    sure olayınıda cozemedim nasıl yetiştiremiyorsunuz.

12 tane mantık sorusunu sona bıraktım. o sorular için toplamda 20 dk kalmıstı.5 tane cozdumama 7 tane cozemedim. yapamadım yani. geriye 4 dakka kalmıstı. bende kitapcıgı kontrol ettim. totalde 78 sayısal,73 ssozel yaptım.ama ne olur bilmem.

bide sayısal basit geldi ya. bi kac tane salladım ama . basitti yani:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

valla benim evrensel olarak sozelden 15 yanlışım cıkar. yani işallah az gelir. cunku sozelin 2 mantık sorusu gurubunu yapamadım oda 7 soruya tekabul ediyo moralimi bozdu.
    sure olayınıda cozemedim nasıl yetiştiremiyorsunuz.

12 tane mantık sorusunu sona bıraktım. o sorular için toplamda 20 dk kalmıstı.5 tane cozdumama 7 tane cozemedim. yapamadım yani. geriye 4 dakka kalmıstı. bende kitapcıgı kontrol ettim. totalde 78 sayısal,73 ssozel yaptım.ama ne olur bilmem.

bide sayısal basit geldi ya. bi kac tane salladım ama . basitti yani:)

evrensel olarak düşünürsek ,herkes senin kadar harika deil süre yetiştrme konusunda ,çözememen normal
  • ovunmek için yazmadım yani yanlış anlasılma olmasın:)
    cok zordu o 7 soru ya. omrumu yedi o an valla:))
    onudede bi kadın vardı:)) acmış milkanın tane cukulatalarından bi yandan yiyip bi yandanda paragraf sorularını cozuyodu:))
  • matematik iyiydi fulle yakın gelir
    sözel de de mantığı çözdüm digerleri ne olur bilmem
    herkes matematiği yapamıyor bende sözeli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.