Şimdi Ara

Alerji İçin Bionette Ürününü Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumda direk bir yoruma rastlamadım. Aramızda ürünü kullananlar var mı? Varsa yorumlarınız nedir?

Alerji İçin Bionette Ürününü Kullananlar

• Bir yorum gelmeyince alerji için grup oluşturulmuş gruba girdim. Sordum kullanan birine %30 etkisi olmuş. Ben aşı tedavisi görüyorum. Kedi ve köpek kılı,polene alerjim var. Şu an sadece polen için aşı oluyorum. Ürünü satın aldım. Hafta hafta bilgi vericem. Şu an 3. Kullanımım daha bi etki olcağını daha düşünmüyorum. En iyi sonuç için 1 ay demişler. İlk kullanımlarda izlenimim hiç bir yan etkisi yok ama sanki yaptıktan sonra burunda kuruluk oluşuyor, psikolojikte hissediyor olabilirim. 1 hafta sonra yine yorum bırakırım. Ayrıca ilaç tedavime de devam ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • polen alerjim vardi
    hapsurur dururdum
    kacmadımda ustune de gitmedim
    onemsemedim gectı gitti.
    alerji olayı alişmayla alakali
    zaten psikolojide boyle
    kademelı duyarsizlasmami oyle bir adı vardi galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama kıl tuy zehır vs onlar farklı olabilir.

• İlk 1 haftayı geçirdim. Çok bi etkisi yok, hatta hiç bir etkisi yok. İlacı bir gün içmezsem başlıyorum sabahlara kadar hapşırmaya... 1 ay düzenli kullanım diyorlar ancak. Ben de saati saatine şaşmadan düzenli kullanıyorum. Yan etkisi yok denmiş aradım sordum, yok dediler ancak baş ağrısı yapıyor sanki. Başka bişeyde bağlı olabilir yine detaylı kullanıp bilgi vericem. Green’in dediklerinede katılıyorum, böyle atlatıyor kimileri ama yaşam kalitesi alt üst oluyor maalesef

• Besin alerjileri meshur
    hatta aslında alerjinin sebebi gıda alerjisi diyenler var.
    kiminde cikolata kiminde yumurta kıminde fıstik kiminde cesit cesit.
    besın alerjisı testini deneyin ama ise yararmı bilmem.mesela cıkolata cok yersem kasıntı burun akıntisı falan oluyor.yine de cok onemsemesemde abartmıyorum.en iyisi kendi doktorunuz kendinız olcanız.asilarda prensip kademelı alistirma ama bosa kulfet ve sonuc garantısi yok hic+denemd
    a

• 2. Haftadayım, şu an etkisini görmeye başladım. 1 haftadır ilacı kesmiştim burun spreyi kullanıyordum, 3-4 gündür onuda kullanmıyorum. Burun kaşıntısı çok az oluyor hapşırırsam da arka arkaya defalarca hapşırmıyorum. Gözlerde kaşıntı yine var. Gözlerin arkasında ve şakaklarda bir ağrı yapıyor. Buna eminim, yan etkisi yok diyip başka şeye bağlasalarda maalesef oluyor. Onuda şöyle atlattım ürünü burnuma yerleştirdiğimde tamamen gözlerimi kapatıp yapıyorum, tedavi bitene kadar(yani ürün kendini kapatana kadar) açmıyorum. Özellikle kullanırken telefon Pc gibi ekranlara bakarsanız bir anda zıng diye giriyor ağrı. Tedavisel anlamda da tedavi ettiğini düşünüyorum. Benim kedi,köpek kılı ve polen alerjim var. 1 ayın sonunda kedileri sevip denicem bakalım tam emin olucam. Besin alerjisi içinse etkili değildir zaten, geçmiş olsun.

• 1. Ay doldu. Ara sıra hapşırmalar oluyor ama arka arkaya devam eden bir şey değil eskisi gibi göz kaşıntısıda nadir seyrediyor. İşe yaramış gibi görünüyor. Aşı sürecim de devam etmekte, en yakın zamanda bir kediyi sevicem bakalım bir etkisi gerçekten olmuş mu? Baş ağrısına gelince o da geçti yani belki farklı bir durumdan kaynaklı öyle bir ağrı oluştu cihazada bağlamamak gerekir. Şu an düzenli kullanıma devam ediyorum. İlaç içmeyi ama kestim diyebilirim.

• 2. Ay’ a girdim. Şu an ne aşı oluyorum ne ilaç içiyorum. Kedi konusunda etkili değil. Benim kediye yüksek alerjim var. Köpek içinse biraz burnum kaşınıyor hapşırcak gibi oluyorum ama o kadar. Kedi de günlerce helak oluyorum kesinlikle. Normal polen için bende yaz kış farketmezdi ancak şu an hiç bir belirti yok. Günde 3 kez ara da iki kez kullanıma devam ediyorum. Bahar aylarını merak ediyorum, bakalım asıl o zaman bir fark yaratacak mı?

• Cihazı 2 yıldır kullanıuorum polen alerjim var hapırma nöbetleri ardından göz yaşarması salya sümük tek seferde 30 50 arası hapşırıyordum bazen hapşırmaya yenik düşüp eve yatmaya gidiyodum cihaz hapşırmayı kesinlikle yüzde 90 95 oranında bitiriyor polen alerjim olmasına rağmen bahçeye gidiyorum günde 3 belki 5 kez enfazla hapşırıyorum hapşırma olmayınca göz yaşarması salya sümük olayıda olmuyor bende işe yaradı ama hayvan kılı alerjisinde işe yararmı bilmem ben çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak kullandığınız ürün hangisi?

• Selamlar; Ürünü alırken yorum aradığım için yeni alacaklar da yorum bulması amacıyla yazıyorum

Ürünü 5 gün önce aldım günde 4 kez kullanıyorum bazen 5 bazen 6 oluyor bence etki ediyor benim alerjim gerçekten çok yüksek 3 gündür alerji hapı almıyorum normalde 2. Günden sonra hapsiriktan duramazdim. Yine ara ara hapşırık olmuyor değil biraz evvel burnum kaşınıyordu hapsiracak gibiydim kullandım rahatlattı.

Ara ara gelip yazacağım inşallah. Eğer beni bu alerji illetinden sersem yapan alerji ilaçlarından kurtarirsa bu ürünün hammaddesini toprağa diken çiftçiye kadar dua ederim 😀

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.