Şimdi Ara

Alemdağ Jandarma Komando Tabur Komutanlığı istanbul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
15.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 12 aralıkta orda olacağım nasıl bir yerdir bilen duyan orda yapan varmıdır? birde nasıl gidicem ben oraya?

• Devre olucaz galiba :)
  • Benim de burası. Bakalım neyle karşılacaz.
  • Arkadaşlar ben de oradayım kısmetse görüşürük :) de burayla ilgili bilgi yok denecek kadar az . var mı bir bilgisi olan. ?
  • Bende oradayım, hakkında iyi diyorlardıda adres çok açıklayıcı olmuş sağolsunlar :D bide araçla nasıl gidilir bilen ist anadolu yakasında oturan arkadaşlar yardımcı olursalar çok sevinirim. Hepimize şimdiden hayırlı teskereler.
  • varmı gidecek tertibim 357.dönemden konuyu Hortlattım ama :)
  • Benimde Acemi Alemdağ 1.grup.
  • udb12 U kullanıcısına yanıt
    burası tam olarak nerede :D
    benimde burası, 5 kasım teslim
  • buraya nasıl gideriz acaba, bir yardımcı olun
  • serkan_119 S kullanıcısına yanıt
    Bende tam olarak bilmiyorum. Fakat aşağıdaki linkte bir arkadaş hem anlatmış hem nasıl gidilir taif etmiş.

Benim teslim 6 sında.

http://forum.donanimhaber.com/m_55455446/tm.htm
  • benimde alemdağ da ama hakkında pek bilgi denk gelmedi =( 2. celp
  • Adam ist acemi birligi ist cikmis minibusle eve gidip geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sessiz ol S kullanıcısına yanıt
    hayırlısıyla aralık da gideceğim ama hakkında pek bilgi bulamadım. biraz anlatabilir misin?
  • Alemdağ komando birliği çekmekoy taşdelen yakınlarında bir birlik.Öncelikle buraya düşenler çok şanslılar bunu bilsinler.komutanları bir kaç kişi dışında hepsi çok iyi ve anlayışlılar.koğuşlar 4 kişilik ve geniş yeni yapılmış tek katli bir bina yemekleri ne söylenecek bir laf yok lokanta dan farksız içerisinde tv internet cafe masa tenisi bilardo voleybol basketbol gibi vakit geçirebileceğiniz yerler bulunmakta.devrecılik yok sıracilik var ve gerçekten çok rahat bir askerlik yapacaksınız emin olun.bana girişte alemdağ tatil köyüne hoşgeldin demişlerdi dalga geçiyola diye pek umursamamıştım ama dedikleri kadar varmis yani ıstanbulda olmasıda bir avantaj herkes buranın kıymetini bilsin yardımcı olabildiysem ne mutlu yeni gördüm konuyu anılarım canlandı birden herkese hayırlı teskereler.

• 2019 kasım-36b varsa bana ulaşabilir :)
  • GGRY kullanıcısına yanıt
    Mart 2019 benim ki
  • Lichtenberg L kullanıcısına yanıt
    Haydaa bu bildiğin bedelli işte :D 4 kişilik koğuşlar internet cafeler :D
  • Mayıs 2019 da benim.

• en ballı yerlerden birine düşmüşsünüz ya :D İstanbul'dasınız hacı daha ne istiyosunuz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokeriss

Haydaa bu bildiğin bedelli işte :D 4 kişilik koğuşlar internet cafeler :D
    Uzun dönemlere o 4 kişilik koğuş imkanı sunuluyor kardeşim Bedelliler büyük ihtimalle 1. Tabur binası Kalır 100 kişilik koğuşlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.