Şimdi Ara

Aldığım oyunları Steam'e nasıl eklerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yer bulamadığım için buraya açıyorum konuyu. Şimdi bende FUEL ve Flashpoint: Red River oyunlarının orjinal kutulu hali var, fakat artık Steam arşive başladığım için Steam'e eklemek istiyorum bu oyunları. İçlerindeki keyleri yazdım ama kabul etmedi. Nasıl yapabilirim tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• key yazar kutuda onu aktiflestircen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı oyunlar Steam platformunda bulunmuyor. O yüzden her oyunu Steam'e ekleyemessin hocam. Ya da bulunur ama elindeki sürüm Steam desteklemiyor olabilir. Şimdi baktım FUEL Steam'de mevcut ama, Flashpoint: Red River yok. FUEL'i ekleyemediysen, Steam sürümü değildir.

Bir not daha düşeyim; Bazı oyunlar kurulumda da Steam'e eklenebilir. Bir ihtimal FUEL keyini elle değilde, oyunu kurmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul Fire*

key yazar kutuda onu aktiflestircen

Olmadı..

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bazı oyunlar Steam platformunda bulunmuyor. O yüzden her oyunu Steam'e ekleyemessin hocam. Ya da bulunur ama elindeki sürüm Steam desteklemiyor olabilir. Şimdi baktım FUEL Steam'de mevcut ama, Flashpoint: Red River yok. FUEL'i ekleyemediysen, Steam sürümü değildir.

Bir not daha düşeyim; Bazı oyunlar kurulumda da Steam'e eklenebilir. Bir ihtimal FUEL keyini elle değilde, oyunu kurmayı dene.

Yorumun için teşekkürler hocam. Heralde benim oyunum Steam sürümü değil. Şimdi kurmaya çalışıcam Steam'e eklerse güzel olur.

• Nerelerdesin mübarek, hiç camiye uğramıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cami Hocası

Nerelerdesin mübarek, hiç camiye uğramıyorsun?

Hocam kusura bakma ya gelemedim namaza. Neyse hazır gelmişken sorumu da sorayım;
    Cennette erkeklere huriler verileceğine göre babamız annemizi mi aldatacak??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelake -- 5 Aralık 2012; 0:40:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.