Şimdi Ara

Aldıgım anakart bu ram ı desdeklermi ? Bi sn bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben ASUS P5G41C-M LX anakart aldım birde KINGSTON 2 GB DDR3 1333 MHz CL9 bu ram den almaı düşünüyorum ddr3 1333 mhz destekledigni biliyorum ama ram ın sonunda yer alan cl9 yazıyor o beni şüphelendirdi alınca calısmaz diye uyumlu olurmu

Bir sorum daha olcaktı benim diger ddr2 ram var bu ddr3 le birlikte calısırmı

birde 2gb ram var bende 1 1 2 side aynı 667 mhz ama bu aldıgım anakart da 1 i calısıyor biri calısmıyor eski anakart da 2 side calısyor neden olabilir

• uyumlu tabi. onun anakart ile bir ilgisi yok bildiğim kadarıyla sadece o ramin özelliği..
  • ddr3 ve ddr2 ramleri destekliyor ama ikisi aynı anda çalışmaz
  • MrKhAn o7 zeki1981 Tşkler içim rahatladı site den sipariş vercegim için peki aynı anda calısmaz ama bunu hic denemiyim dimi ram fln yanarmı ddr2 ddr3 aynı anda taksam Son bir sorum olcak aynı ram dan ddr2 667mhz 2adet ram var 1 i yeni aldgım anakart da calısmıyo ama eski anakart da calısyo o neden olabilir
  • bi vevap alamadım

ddr2 2adet ram var 1 1 ama birini yeni aldgm anakart da acmıyo eski anakart da acıyor :S
  • ikisini aynı anda takmak hayalperestlik olur sistem e bi zarar gelmez sadece açmaz
    ram neden çalışmaz bilemiyorum ikisinide tak bakalım 2 gb görecekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeki1981 -- 2 Ocak 2011; 18:17:51 >
  • Tm 2 sini aynı anda taktıgım da acıyor ama 1gb görüyor birini görmüyor eski anakart da acıyor neden se bunları bu forumda satabilirim dimi 2.el olarak yeni ram aldım cünkü 2gb ddr3
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.