Şimdi Ara

Alçılı elle araba kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
26.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belittiğim gibi araç kullanmanın cezası var mıdır ? Araç kullanmama engel teşkil etmiyor sağ elimin serçe parmağının sonuna doğru çok küçük bir kırık var doktor eğri kaynamasın diye alçıya alalım dedi alçı da yarım alçı bu arada elimde ağrı sızı filan yok.Yarın 250 km kadar yol yapacağım şehirlerarası eğer cezası varsa alçıyı çıkaracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 16 Mayıs 2014; 1:10:10 >

• Aciliyeti olduğu için yukarı
  • direksiyon kontrolünde bir sıkıntı yoksa vites geçirebiliyorsan sıkıntı yok bence
  • Trafik kurali olarak yasak oldugunu sanmiyorum ama direksiyona tam hakim olamiyosan kendi hayatin icin onlemini al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun, bir forumdan alıntı yapıyorum.

''evet cezası var benimde sağ kolumu alçıya almışlardı Polatlı'da müşterim var ordan dönüşte çay yolunun önünde çevirdiler ehliyet ruhsat dedi kolumun alçıda olduğunu görünce böyle araç kullanamayacağımı söyledi Allah'tan rahmetli babam yanımdaydı o geçti direksiyona cezadan yırttık dikkatli ol derim kullanma zorunluluğun yoksa kullanma derim''
  • Arkadaşlar bir trafik polisine sordum ehliyete 6 ay el koyma sebebi dedi

• Net bir bilgim yok,ancak mantık yürütüyorum bencede kullandırtmazlar gibime geliyor.
  • Yav bende basligi gorunce dedim adam insaattanmi geliyor. Alcili elle araba surulurmu diye baslikmi acilirmis dedim kendi kendime

• Ali Dogukan kullanıcısına yanıt
    Ben 1 ay sol kolum alcili kullandim. Alciyi cikaracagim gun polis cevirmesine takildim. zor olmuyor mu diye sordu memur bende mecbur oldugumu soyledim trafige cikmayin bu sekildededi. Ceza yazabilir miydi isterse yazabilir bence.

• Bende başlığı okuyunca Elinize Alçı bulaştığını falan düşündüm diyorum neden kullanılmasın Öncelikle geçmiş olsun fakat kullanılmasının yasak olduğunu duymuştum nekadar doğru bilmiyorum siz yinede kendi canınız için kullanmayın derim başkası varsa ona kullandırım hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.