Şimdi Ara

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
22
Favori
203.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bende 2 adet saat alarak aranıza katıldım :) bu grubu açmanız harika olmuş.. saat konusunda biraz kafa yordum, sormak istedikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışabilirim.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Kullanıcıları Klübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tennislover

Merhaba, saatin rehberine eklediğin kişiler ancak o saati arayabilir. Her ikiside birbirlerini ekleyip eklemediklerini kontrol etmenizi öneririm.
    Her iki saatteki kaydı da silip tekrar guncelledim. Ona ragmen olmuyor. İsimleri degistirdim vs. Farklı alternatiflerde denedim ama maalesef.

• Kapatma tuşu hariç, diğer üç tusa ayni anda basarsaniz saat bilgileri cikar, buradaki imei'yi kontrol edin ve bu imei ile uygulamaya giris yapin

• msunlu kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelen son çağrede, simkart kilidi varsa bu sebeplede arayamıyor olabilir. Tüm yaptıklarınız işe yaramıyorsa Müşt. Hiz. Aramanızı öneririm.

• 1) Move time uygulamasinda "saati yonet" kismi calisiyor mu?

Ben ne zaman tiklasam giris sayfasina atiyor.

2) Baska bir sorun, bir kez yapti sadece, saat ayari degisti. Saat 19 civarında saati 01 olarak gosteriyordu, hic bir ayari kabul etmedi zaten ayarlar da degismemis gorunuyordu. Kapatip açınca kendine geldi.

3) Bir diger sorun, uygulamada gezinirken bir kac menuye giris cikis cikis yaptiktan sonra giris sayfasina atiyor, tekrar saati sevip menüye giriyorum. Sizi de attığı oluyor mu girişe?

4) Sarj gostergesi duzgun çalışmıyor anakart degistikten sonra. Saatte iki dis sarj gosterirken %20 sinyali veriyor. %10 altina dusunce de pil yanip sonuyor.

5) baska bir telefona da programi kurup saati tanitmak icin karekodu nasil buluyoruz? İki telefon birden yonetici olabiliyor mu?

• Saat uygulamasını kullanırken bazen sunucu bağlantısı kopuyor. Saatle sunucu üzerinden bağlantı yaptığından bu durumda direk ana ekrana döner. Tekrar denemeniz gerekiyor . Ben bunun dışında pek sorun yaşamadım. Sadece elektronik çit bazen yanlış uyarı verebiliyor. Bu da sanırım baz istasyonlarıyla alakalı.

• Selamlar, biz de oğlumuza bu saatten aldık. Şöyle bir problemimiz var. Eşim telefonundan oturum açtığında benim telefonundaki oturum kapanıyor. Ben açtığımda onunki kapanıyor. Anne ve babası olarak 2mizin telefonunda da çocuğu izlemek mümkün değil mi acaba ?

• timucinnn T kullanıcısına yanıt
    İlk önce biri kuracak ayarlara erişebilen admin olacak diğeri ondan karedod alip o şekilde baglacanak ikinci kullanıcı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 12 Eylül 2018; 0:35:31 >
  • timucinnn T kullanıcısına yanıt
    Kare kod kullanabilirsiniz. Programı kendi telefonunuza kurun yeni kullanıcı oluşturarak oturum açın. Gruba dahil ol seçeneğini seçin kare kodu gösterin (Eşiniz jpeg olarak size gönderebilir kare kodu oradan kullanabilirsiniz)

Benim sıkıntımda oğlum okulda iken lokasyonu tam göstermemesi (200-250m fark kadar) Baz istasyonlarının durumuna bağlıyorum durumu. Bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

İlk önce biri kuracak ayarlara erişebilen admin olacak diğeri ondan karedod alip o şekilde baglacanak ikinci kullanıcı olacak
    Karekod nerede? Ben kendi telefonuma kurdum, şuan sadece bende kurulu. Karekodu bulamadim.

Yardımcı olursanız :)

• Selamlar. Benim de bir sorum olacaktı. Tanımlanmış kişilerin isimlerini değiştiremiyor muyuz? Saatte tanımlanmış olarak amca/dayı seçeneği var ama ben sadece amca ya da sadece dayı yazmasını istiyorum. Saate iki dayıyı bir de amcayı kaydedeceğim ama mevcut seçenekle çocuk hangisi hangi dayı karıştırıyor.
  • msunlu kullanıcısına yanıt
    bendede sıkıntı var saatin rehberine kayıtlı bazı numaralar saati arama yapamıyor meşgül çalıyor bazıları arıyor konuşabiliyor
    ben ve annesi aramıyor :)
  • Merhaba BEnde Gecen Hafta Aldım Kızıma Fakat Bugun Okula Gitti.
    Konum Türü Bts Wifi
    Doğruluk Çapı 2069 Mtre Görünüyor Suanda Kızım okulda fakat cok farklı bır konum gorunuyor nasıl duzeltebılırım yardımcı olabılcek varmı.
    Ayarlarda Güç Modu
    3 te Ayarlı
    Konum Moduysa Yüksek Doğrulukta fakat diğer secenekleride denedim sonuc aynı.
  • Merhabalar. Bende de şöyle bir sıkıntı var. Telefon uygulamasına yazdığım numaralar saatte görünmüyor ve çocuğun saatini arayınca meşgul çalıyor. Böyle bir şeyle karşılaşan var mı?

• Merhaba, 3 gün önce aldık saati gayet guzel çalışıyordu. Bugun aniden sizin bahsettiğiniz arızayı yaptı. Uygulamada telefonlar görüşülüyor ama saatte görülmüyor. Görüşme yapılamıyor.

• cccetinn C kullanıcısına yanıt
    Herkese merhaba ben de buradaki yorumları okuyarak cuma günü saati aldım kurulumu vs her şey basit sadece kurulumu yapmadan önce sim kartı takıp saati açmamız gerekli daha sonrasında aktivasyon ve mail geliyor , İkinci birini takip için ayarlarken yeni bir üyelik adı alıyor yeni kayıt oluşturuyor saat ekle kısmına geldiği zaman gruba katıl seçeneğini tıklayarak QR kodunu okutuyor

Gelelim soruna sizin de bahsettiğiniz gibi bu sabah itibari ile saatin rehberinde kayıt yok gözüküyor bu yüzden ne saatten arama yapılabiliyor ne de rehberdeki kayıtlı kişiler saati arayabiliyor defalarca denememe silip tekrar eklememe rağmen sorunu çözemedim , buradaki diğer arkadaşların yorumlarını okuyunca aklıma şöyle bir durum geldi sanırım telefon rehberi saate eklenmiyor alkatelin Server gibi bir yerinde depolanıyor burada sanırım sıkıntı var bu yüzden rehber sabah kalktığımda tamamen silinmişti telefonda gözüküyor halde saatte gözükmüyor, yarın müşteri hizmetlerini arayacağım ancak fark ettim kötü bir nokta Eğer gerçekten bir Server da depolanıyorsa tüm telefon bilgileri ve ünvanları da bu Server da depolanıyor demektir , herkezde ayni seyin baska bir aciklamasi olamaz diye dusunuyorum

• Benim saatteki rehberde gitti ekleyemiyorumda arayincada mesgul caliyor sanirim genel olarak alcatelde sorun var

• Merhabalar bende 2 gün önce aldım sorunsız çalılıyordu bugün rehberde numaralar yok ve ne arama yapabiliyor ne de aranabiliyor. Saatleedir uğraşıyorum ama herkeste benzer sorun olduğuna göre bizimle alakası yok sanırım

• Aynı sorun bendede var iki saat var ikisindede rehbere ulaşılamıyor gps çalışıyor ama ne arama yapıyor nede aranabiliyor galiba Merkezi sorun var

• Bu arada sesli mesaj gönderip alabiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.