Şimdi Ara

Albikitap.com Açılmıştır! - DH'LİLERE ÖZEL KAMPANYALAR SÜRECEK (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
21
Favori
13.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası başlığı görünce güncel olan kitapların olduğunu zannetmemistim fakat girmekle marslı eyvallah gibi kitapların olduğunu gördüm bu 2 aylık siparişimi babilden Geçtim 12 kitap bitince sitenize yönelmiş olucam. Hayırlı Olsun Umarım Turkiyenin 1 Numaralı Kitap adresi haline gelirsiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugun yogun bir gun oldu mesajlari gorsem de cevap veremedim, herkese tek tek tesekkur ederiz firmamiz adina. Hep birlikte daha da iyi olacagimiza inaniyorum

• Hocam bir şey sormak istiyorum sadece merak ettim.Marslı kitabı neden her sitede bu kadar farkediyor babilde 12,50 sizde 18,75 bu yayın evinden dolayımı yoksa babilin yaptığı özel kampanyamı sonuta sizde kasanıyorsunuz onlarda
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    beklemedeyiz
  • MertArdc01 kullanıcısına yanıt
    Babil'de özel bir indirim var şu an. İlgili ürünü açtığında açıklamalarda yazıyor kampanyalar.
  • Merhaba arkadaşlar. Siparişim az önce elime ulaştı. Pazar akşamı vermiştim siparişimi salı günü kargoya verildi ve kitaplar bugün elime geçti. Hız olarak gayet hoşuma gitti. Belki size süre uzun gelebilir ama ben Malatya'da yaşadığım için en erken bu kadar gelebiliyor. En önemli konulardan biri olan paketlemeye geçiyorum. Ciddi anlamda kitaplar çok iyi paketlenmişti. Baloncuklu poşetin altında başka bir örtüyle daha paketlemişlerdi. Hasar alma gibi bir olasılık yoktu. Ee ucuzluk olarak da diğer sitelere göre çok daha ucuza aldım kitapları. Kısacası bundan sonraki siparişlerimde bir numaralı adresim siz olacaksınız.
    Bu arada size bir şey sormak istiyorum buradan. Donanımhaberlilere özel indirimler devam edecek dediniz. Bu indirimleri aylık mı yıllık mı yaparsınız bilmem ama acaba yaparsanız tarih olarak o ayın 7'si ile 10'u arasında olması gibi bir imkan var mı? Nedenine gelirsek de benim gibi birçok öğrencinin o tarihlerde bursu yatıyor ve kitap alışverişi yapıyor. O tarihlerden sonra bayağı fakirleşiyoruz.
    Bu arada yanında gelen hediyeler için teşekkür ederim. Aşağıya fotoğraf ekliyorum ancak bütün fotoğrafları koymayacağım. Çünkü ne zaman fotoğraf koysam iki kere yükleniyorlar ve onları silmek çok zor oluyor. O yüzden detaylı incelemeyehttp://kalemsorluk.blogspot.com.tr/2015/07/kitap-alsverisi-albi-kitap.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Albikitap.com Açılmıştır! - DH'LİLERE ÖZEL KAMPANYALAR SÜRECEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oliver_ -- 16 Temmuz 2015; 13:01:39 >

Hocam selamlar, inceleme için teşekkürler. Sitenizdeki detaylı incelemeyi de okudum, gayet memnun kaldığınız aşikar. Benim siparişim bayram tatili sebebiyle zannediyorum ki kargo firmasında duracak bir süre, olsun sağlık olsun hiç sorun değil. Kitaplar geldiğinde bende görsellerini eklemek istiyorum alış veriş yapacak arkadaşlara referans olması için.

Teşekkürler.
  • Merhaba, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Memnun kalmanıza ekip olarak çok sevindik, blog incelemeniz için de ayrıca teşekkürler.
    Kampanyalara gelecek olursak, şu an yıllık bir takvim oluşturuyoruz kampanyalarla ilgili, bu dediğinizi de dikkate alıyoruz, haklısınız, biz de öğrenciydik sonuçta yakın zamana kadar :)
    Kampanya konusunda Donanımhaberin hiçbir zaman sıkıntısı olmayacak, bunun sözünü verebilirim.
    İyi günler, keyifli okumalar, iyi bayramlar herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Hocam selamlar, inceleme için teşekkürler. Sitenizdeki detaylı incelemeyi de okudum, gayet memnun kaldığınız aşikar. Benim siparişim bayram tatili sebebiyle zannediyorum ki kargo firmasında duracak bir süre, olsun sağlık olsun hiç sorun değil. Kitaplar geldiğinde bende görsellerini eklemek istiyorum alış veriş yapacak arkadaşlara referans olması için.

Teşekkürler.

Bende bayramda orada kalır, beklerim diye korktum ama neyse ki geldiler.

@alicho Teşekkürler.

• Merhaba hocam oncelikle siteniz hayirli olsun. :)
    Bir arkadasima kitap hediye alacaktim burada sitenizi gordum ve bir siparis gectim. Ancak bir sorum var, siparis verirken goremedim de hediye paketi yapiyor musunuz acaba? Uc kitap aldim ama biri hediye paketi olabiliyorsa harika olur benim icin. (Haftaya cuma verecegim cunku siz de yogunluktan hemen gonderemezseniz vakit bulamayabilirim diye soruyorum.)

Bir de mesela Hayvan Ciftligi diye arattim bir 9 liralik bir de 10 liralik cikti ve aralarindaki farklar yazmiyor, 1-2 kitapta daha oldu oyle. ben 10 liraligi aldim ama 9 ile ayniysa da helali hos olsun. :)

Ayrica kredi karti ile alacaktim ama chromeda yazana gore sifreleme cok guvenli degil gibi gozukuyor. Pek anlamiyorum o tarz islerden ama paypal yoluyla almayi tercih ettim o yuzden. Paypal eklemeniz cok ince ve guzel bir dusunce olmus.

Son olarak onceden uzerinde calisiyoruz demissiniz ama arama fonksiyonu yetersiz gibi su an. Umarim en kisa surede duzeltilir.

Iyi calismalar, muhtemelen bundan sonra surekli sizi tercih edecegim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 16 Temmuz 2015; 16:11:43 >

• Merhaba hocam, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
    Hediye paketi tabii ki yapabiliriz, bana özelden hangi kitabı hediye paketi istediğinizi yazarsanız hemen iletirim. Bundan sonraki alışverişlerinizde son kısımda not yazabileceğiniz bir alan var, oraya yazabilirsiniz.
    Hayvan Çiftliği konusunu hemen araştırdım mesajı görünce, kataloğu aldığımız şirketin bir hatası sanırım, aslında farklı iki kapağı olan kitaplar ikiside Can Yayınları'nın ancak biri eski ve şu an bulunmayan basımı, 15Tllik olan ise şu an güncel olan basım. Hemen kaldırdık, farkettiğiniz için teşekkür ederiz, başka gördüğünüz kitapları bana iletirseniz kaldıralım.
    Güvenlik konusu ise en önem verdiğimiz konu aklınızda hiç şüphe olmasın, sitenin barındırıldığı sunucular Türkiye'nin en kaliteli hosting şirketlerinden birinde, SSL sertifikamız ise yine dünyanın sayılı şirketlerinden birinden alınmış durumda, zaten sitemiz güvenli olmasa bize bankalar ve aracı kurumlar sanal pos kurulum izni (kredi kartı kullanımını sağlayan yazılım) vermezlerdi, içiniz rahat olsun. (3D secure sistemimizle de kartla alışveriş yapabilirsiniz bu arada).
    Arama fonksiyonunu ise düzeltmeye çalışıyoruz, siteyi kuran yazılım şirketine talimat verdik bizim sisteme en uygun arama fonksiyonunu bulup kuracaklar. En çok şikayet aldığımız konu bu oldu, hiç merak etmeyin yakında düzelecek.

Bizi tercih ettiğiniz için tekrar çok teşekkür ederiz, iyi günler.

• Sitenin açıldığını şimdi gördüm bende bekliyordum bunu, tekrar kampanya olacakmı
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun, müşteriyle birebir ilgilenmeniz çok güzel. Yakın zamanda kitapyurdu'ndan sipariş verecektim ama siteyi gördüm gayet güzel hem size bir katkım olsun. Kolay gelsin inşallah kısa zamanda tanınan bir kitap sitesi olursunuz. Donanımhaber sizinle :)

• Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz arkadaşlar. Senelerin üyesi olarak Donanımhaberin bizdeki yeri ayrıdır. Bu sebeple Dh için belirli periyotlarda kampanya düzenleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalarca -- 16 Temmuz 2015; 18:57:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, DH üyelerine özel Bayram Kampanyası başlamıştır.50 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan kampanyamız için yapmanız gereken kupon kodu bölümüne ''donanım'' yazıp güncelleye basmak sadece. %5 indirim imkanı sunan kampanyamız Pazar gece yarısı sonlanacaktır.
  • Çok teşekkürler.Mobil site şuan hazırlanıyor zaten kısa zamanda uygulama da aklımızda var o konuda da araştırma yapıyoruz.
  • Siparişim bugün tarafıma ulaştı.

Aras kargo ile pek iyi anılarım olmasa da, kutuda herhangi bir eziklik, bir darbe izi vs. görmedim.

Kutu oldukça iyi paketlenmiş, kitaplarda yolda zarar görmesin diye ayrıca sarılmış. Kitaplarda özel bir hasar kontrolu yapılıyor mu bunu bilemem ancak, fotoğraflardan görüldüğü üzere Oblomov kitabının sırtında lekeler var, çıkarmak için uğraştım ancak çıkmadı. Henüz yeni bir oluşum olduğu için anlayışla karşılıyorum, ufak tefek sorunlar olabilir.
    Netice olarak, kahve ve bir adet kitap firmanın hediyesi. Hediye kitabın ismini vermiyorum firma herkese farklı bir kitap hediye ediyor olabilir zira..
    Ben gayet memnun kaldım, ürünlerin faturası da kargoyla birlikte gönderiliyor. Yani her şey gayet resmi.
    Firma gayet iyi, alış verişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

not: ayraçlarda firmanın hediyesidir.

Albikitap yetkililerine teşekkür ederim.

https://store.donanimhaber.com/ad/5f/1c/ad5f1caffdc6d3be1b83a77d7ea39045.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 21 Temmuz 2015; 14:11:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Siparişim bugün tarafıma ulaştı.

Aras kargo ile pek iyi anılarım olmasa da, kutuda herhangi bir eziklik, bir darbe izi vs. görmedim.

Kutu oldukça iyi paketlenmiş, kitaplarda yolda zarar görmesin diye ayrıca sarılmış. Kitaplarda özel bir hasar kontrolu yapılıyor mu bunu bilemem ancak, fotoğraflardan görüldüğü üzere Oblomov kitabının sırtında lekeler var, çıkarmak için uğraştım ancak çıkmadı. Henüz yeni bir oluşum olduğu için anlayışla karşılıyorum, ufak tefek sorunlar olabilir.
    Netice olarak, kahve ve bir adet kitap firmanın hediyesi. Hediye kitabın ismini vermiyorum firma herkese farklı bir kitap hediye ediyor olabilir zira..
    Ben gayet memnun kaldım, ürünlerin faturası da kargoyla birlikte gönderiliyor. Yani her şey gayet resmi.
    Firma gayet iyi, alış verişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

not: ayraçlarda firmanın hediyesidir.

Albikitap yetkililerine teşekkür ederim.

http://i.hizliresim.com/L4oNGV.jpg

Hayırlı olsun hocam. Pal Sokağı Çocukları'nı görünce çocukluğum aklıma geldi. Çocukluğumda okuduğum en güzel kitaplardan biriydi. Keyifli okumalar.

• Siteniz babile çok benzemiş hatta hayvan kullanmanız acaba aynı siteye mi girdim diye düşünürdü beni. Takibe aldım umarım alışveriş yaparız. Babil özellikle enpara ile ciddi bir atılım yaptı bana göre. Başarılar umarım uzun soluklu ve tercih edilen bir yer olursunuz.
    Edit: Arama kısmını geliştirmeniz şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 21 Temmuz 2015; 14:25:09 >
    Bende kısmet olursa küçük bir çocuğa hediye edeceğim. :) Teşekkür ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 21 Temmuz 2015; 15:44:33 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.