Şimdi Ara

Albikitap.com Açılmıştır! - DH'LİLERE ÖZEL KAMPANYALAR SÜRECEK (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
21
Favori
13.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, 50 tl üzeri için donanım habere indirim kampanyası sürüyormu acaba ? sürüyorsa hangi kodu kullanmalıyım teşekkürler
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Son kampanyamız bayrama özeldi ve sona erdi. Dh için belli periyotlarda kampanyalarımız olacak. Beklemede kalın:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde sizi seviyoruz
  • Kitaplarım bu gün geldi yaklaşık 4 günde geldi.Malesef benden de hediye kitap çıkmadı sanırım kampanya bitti ama onun haricinde gayet güzel kaplanmıştı kitaba verilen değer için teşekkür ederim.Bundan sonra kitap alışverişimi bu siteden yapacağım.

• Arkadaşlar merhaba,
    hediye kitap konusuna bir açıklık getirmek istiyorum, zaman zaman koymayı unuttuğumuz, ya da kutuya sığmadığı için koymadığımız oluyor, ancak şu anda hediye kitaplarımız tükendi, pazartesi yenilerini ısmarlayacağız, anlayışınız için teşekkür ederiz :)

• Hocam mobil uygulama geliştirilebilir. Site mobile uyarlanabilir. Tabii bunlar zamanla olacak şeyler fakat olabildiğince erken yapılsa iyi olur. Siteniz hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drybeansandrice -- 26 Temmuz 2015; 18:01:11 >
  • alicho kullanıcısına yanıt
    Hocam pttkitap.com un arama filtresi çok iyi, sen aranacak kitabı yazıyorsun o çubuğun altında hemen çıkıyor..
  • Merhaba arkadaşlar, pazar günü yazamadım kusura bakmayın,
    Mobil site için başlangıç yapıldı, uygulama da gelecek yakında
    Arama işi de çözüldü gibi testler yapılıyor
    Bunun dışında bir kaç sürpriz daha yakın zamanda sitemize gelecek
    Her zamanki gibi yorumlarınızı esirgemeyin
    Herkese keyifli okumalar...

• Siteden bende ilk alışverişimi gerçekleştirdim ve bu gün kitaplarım elime ulaştı. Paketleme konusunda tebrik ediyorum 3 kat koruma bandajı vardı üzerinde, elektronik ürün alsak bu kadar sağlam paketlenir Fiyat politikanız, Kahve ve ayraçlar içinde ayrıca teşekkürler, aras kargoda temiz düzgün getirdi ondada sorun yoktu.

** Bu arada komşuymuşuz ya adresi görünce şaşırdım yeni siparişleri gelip ofistenmi alsam acaba
  • Sağolun hocam, her zaman bekleriz, kutuya sığdıramamışlar sanırım, bir boy büyük kutumuz da kalmamıştı, olabildiğince sağlam paketleyip göndermişler. Dediğimiz gibi daha hala öğrenme aşamasındayız bizde, hep beraber daha da iyi olacağız.

• Hayırlı olsun kampanya devam ediyor mu ?
  • Merhaba,
    Ne yazık ki şu anda devam eden kampanyamız yok, haftaya sürpriz bir donanımhaber kampanyası olabilir, takipte kalın
    İyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicho

Merhaba,
    Ne yazık ki şu anda devam eden kampanyamız yok, haftaya sürpriz bir donanımhaber kampanyası olabilir, takipte kalın
    İyi günler...

Peki beklemedeyiz.
  • quote:

Merhaba,
    İyi günler...

Hocam ayın dokuzuna kadar kampanya sürer inşallah. Birde dikkatim bir şey çekti. Kitapların hiçbirinde indirim yok, hepsi etiket fiyatı üzerinden satılıyor. Bu sorun sadece bende mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

Merhaba,
    İyi günler...

Hocam ayın dokuzuna kadar kampanya sürer inşallah. Birde dikkatim bir şey çekti. Kitapların hiçbirinde indirim yok, hepsi etiket fiyatı üzerinden satılıyor. Bu sorun sadece bende mi var?

Hocam merhaba, tarayıcınızın geçmişini ve çerezleri silerseniz güncel halini görebilirsiniz.
    İyi geceler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

Merhaba,
    İyi günler...

Hocam merhaba, tarayıcınızın geçmişini ve çerezleri silerseniz güncel halini görebilirsiniz.
    İyi geceler...

Sildim ancak düzelmedi hocam.
  • Öncelikle hayırlı olsun Paypal'dan, minik hediyelerden vs. bahsetmiştim sanırım önceki konuda. Şimdilik iyi gidiyorsunuz gibi yorumlara bakılırsa. Ancak ben kitap alışverişini toplu yapmadığım için (genelde 2şer ya da 3er kitap alırım) kargo limitinden dolayı tercih etmeyebilirim. Yanlış hatırlamıyorsam Babil de 39TL üstü kargo bedava.1-2 kitap için Kitapyurdu devam gibi. Ancak en azından belirli dönemlerde kargo limiti 20-25 TL olursa bence güzel olur, ben de siparişimi veririm
  • ArchiStudent kullanıcısına yanıt
    Bedava kargo limitimizi şimdilik kitap okurlarının sepet ortalaması olan 40-50 lira eşiğinde tutmak zorunda kaldık. İleride sipariş hacmimiz arttıkça ve kargo firmamızdan daha makul fiyat teklifleri aldıkça bedava kargo limitini düşüreceğiz. İlginiz için çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalarca -- 30 Temmuz 2015; 12:03:28 >
  • Hocam bende de sadece liste fiyatı gözüküyor fiyatların, indirim oranları yok.
  • Hocam cookielerinizi silin olmazsa yeni bir tarayıcıdan deneyin zaman zaman olabiliyormuş böyle. Sizden olumlu olumsuz özel mesaj bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.