Şimdi Ara

Alba Ford 2 Elekrikli Katlanabilir Bisiklet Kullanıcıları Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
9
Favori
12.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 6 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KYRIE IRVING (20 mesaj) bosjo (15 mesaj) yekzan (7 mesaj) NKK19 (5 mesaj) Bozkurt__ (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (23 mesaj) Uygulama (33 mesaj) (2 mesaj) (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Kısmetse bu bebekten almak istiyorum şu an araştırma aşamasındayım katlanır elektrikli modeller arasında şimdilik bulabildiğim en iyisi bu. Bu fiyata daha iyisini arıyorum eğer bulamazsam stoklara geldiği gibi sipariş vericem. Sizin de önerilerinize açığım
  • Arkadaşlar bu bisiklet katlanmış haldeyken tekerlekleri bavul gibi sürükleyerek götürebiliyor muyuz yoksa illaki havaya mı kaldırmak lazım?

• Mıknatısı aşırı kuvvetli değil sabitken tutuyor ama lastik üstünde çok rahat değil kötü de değil iyi de
    |
    |
    Di Zetemeno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Alba foldx hakkında yorum yapacak arkadaş olursa çok sevinirim.
  • Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum. Ancak fiyatı biraz pahalı gibi. Yani daha uygun markalar var. Fiyat farkına değer mi bu marka?

• Acaba pili kapatıp sadece pedal ile denediniz mi. O şekilde kullanımı rahat mi, olurya pil biterse sadece pedal ile kullanımı nasıl

|
    |
    NKK19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Egimli yokuslar haric duz yolda rahat bir sekilde kullanabilirsiniz
  • 2 el satan varmı fold 2

• Sıfırı ne kadar şuan

• Lcd ekran ve yüksek batarya seçeneğiyle 9.500 tl civarı oluyor fold 2 modeli

• Teşekkür ederim.
    Baya artmış fiyatı
    |
    |
    Bozkurt__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Arkadaşlar tavsiye edermisiniz, artı ve eksileri nelerdir

• Tavsiye ederim. Yaklaşık 1.5 seneyi geçti. Genel itibariyle memnunum. Ufak tefek sıkıntılar var mı? var elbette. Ama yine de memnunum
    |
    |
    link33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Ayarlarını değiştirip 25 km hız sınırını yükseltebilen varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhaba, düşünen varsa elimde tertemiz sorunsuz var. Acil ihtiyaçtan uygun fiyata satacağım.

• merhaab,

Bende katlanır bisiklet var mid drive 750w-1000w dönüşüm kitini uygun fiyatta arıyorum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.