Şimdi Ara

Alanya'da tatil için otel pansiyon tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Alanya'da tatile gideceğiz kuzenimle. Daha önceden bizzat kaldığınız ya da tanıdığınız birinin kaldığı tavsiye edilecek otel pansiyon vs. yazar mısınız? İyi yönlerinin yanında varsa eksiklikleri de belirtirseniz sevinirim.

• Bilgi verecek kimse yok mu yahu?
  • Taksim international Obaköy , kesinlikle tavsiye ederim , eksiği yok..
    (personel falan değilim , 10 günlük tatilimi orda geçirdim )
  • daha yeni geldim tatilden alanya merkezde sahile bakan makromarkete yakın denize 50 metre güzel biyer odalar klimali sabah kahvaltısı dahil tv günlük kişi başı 20 tl aydoğar otel diye geçiyo tavsiye ederim 4 kişilik odalarıda var
  • merkezde crown otel var Bizzat kullandığım ve kaliteli bir yer.. En önemlisi de ekonomik.. Tam bir öğrenci işi ;)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 21 Temmuz 2009; 4:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt195

daha yeni geldim tatilden alanya merkezde sahile bakan makromarkete yakın denize 50 metre güzel biyer odalar klimali sabah kahvaltısı dahil tv günlük kişi başı 20 tl aydoğar otel diye geçiyo tavsiye ederim 4 kişilik odalarıda var

yukardaki şahsın bahsettiği yerde çalısıyorum. yardımcı olabilirim
  • La ne işin var alanya da .git marmarise ,bodruma , poookkkk mu var bu alanya da.5 yıldır burda yaşarım.boş bir yer.denizi deniz değil
    havası sıcak mı sıcak.gece uyunmaz.git çeşmeye , alaçatıya....de get olum gelme buralara.şiddetle tavsiyem alaçatı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amele

La ne işin var alanya da .git marmarise ,bodruma , poookkkk mu var bu alanya da.5 yıldır burda yaşarım.boş bir yer.denizi deniz değil
    havası sıcak mı sıcak.gece uyunmaz.git çeşmeye , alaçatıya....de get olum gelme buralara.şiddetle tavsiyem alaçatı...

Naptın hacım ya turizmi baltaladın resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakın ve uzak

quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt195

daha yeni geldim tatilden alanya merkezde sahile bakan makromarkete yakın denize 50 metre güzel biyer odalar klimali sabah kahvaltısı dahil tv günlük kişi başı 20 tl aydoğar otel diye geçiyo tavsiye ederim 4 kişilik odalarıda var

yukardaki şahsın bahsettiği yerde çalısıyorum. yardımcı olabilirim

Alanya'da tatil için otel pansiyon tavsiyeleri

Bahsettiğiniz otel burası mı ? Otelin herhangi bir sitesini bulamadım.Bu yüzden bilgi de alamadım.

• Evet arkadaşlar ekim sonuna doğru Alanya'da tavsiye edeceğiniz yakın zamanda gitmiş olup memnun kaldığınız

hesaplı otel varsa yardımcı olun..tatil sitelerine güvenilmiyor

çoğu farklı çıkıyor ayrıca Alanya'da yaşayanlarda yardımcı olursa sevinirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.