Şimdi Ara

Alacağım denemelere deneme eklemek isteyen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aşağıdaki denemeleri alacağım,aldıkça alasım geliyor da gereksiz bulduklarınız falan varsa söyler misiniz?
    -Acil mat (tyt,ayt)
    -Çözüm 8li tyt ve 10lu ayt
    -Derece tyt mat
    -Nihat Bilgin tyt-ayt denemeleri
    -345 tyt ayt mat ve genel tyt

Yalnız ayt fen eksik gibi gözüküyor şu an yargı lemmanın var almaya değer mi,nasıldır denemeler?
    Çöz kazan ayt 5li deneme güzel midir?
    Çözüm 10lu aytsini alsam mı almasam mı karar veremedim.
    Ve denemeleri bittikçe mi alayım hepsini toplu mu?Çok birikirse üstüme yük olur diye de korkuyorum.

• Acil tyt si bana biraz abartı geldi çünkü ösym gerek örnek sorularda gerek msü de kasmamış o kadar bunlar bir ipucu zaten derece alacakmışsın acile gerek yok bence 345 çok yakın tyt de derece ve 345 gider acile gerek yok ben sevemedim soruları kaliteli ama kasmışlar baya bana göre öyle yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bikazansam B kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun cevabınız için. Aslında ben de çok fazla övüldüğü için almayı düşünüyordum.
  • Yargı lemma iyi diyorlar hocam ama bu kadar deneme alıp hepsini çözebilcek misin?
  • IST_PSY kullanıcısına yanıt
    Mezunum hocam,dershane de öğlene kadar azar azar biter sonlara yakalaştıkça hızlanırım diye düşünmüştüm
  • Apotemi 15li lys fiziğe de bak derim. Bi de metin matematik tyt. Sarmal 3lü tytyi de beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizyildizi345

Apotemi 15li lys fiziğe de bak derim. Bi de metin matematik tyt. Sarmal 3lü tytyi de beğendim.
    metin mat tyt nasıl hocam , 345 tytden zor mu yada acilden?
  • Metin tyt baya zordur bence, ama o kadar kasıntı çıkacağını sanmıyorum. Kesinlikle 345 ayarında bir sınav olacaktır. Muhtemelen 5 ya da 6. denemesi gibi olur.

• geçen sene matematik sınavı 345 in en zor denemesi ayarındaydı. 345 zaten zorluk seviyelerini 2016 sınavlarına göre endekslemiş bir yayın. ösymnin bir daha 2016 kadar kolay sorma ihtimali bence yok. bu sene de zorluk olarak geçen senenin pek altına düşeceklerini sanmam.
    acil mat denemelerine de o kadar ön yargıyla yaklaşmaya gerek yok. çok da fazla zorlama değil. eleyici bir sınav yapmak isterlerse o şekilde gelme ihtimali var

msü sorularını zorluk olarak örnek almanın çok yanlış olduğunu düşünüyorum. arada çok büyük katılım sayısı farkı var. ösym hem dgs hem ygs sınavını yapar ama dgs her zaman ygsden kolay olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 23 Nisan 2018; 6:39:13 >
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    Metin 345ten zor acilden kolay.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.