Şimdi Ara

akvaryumda katil var ssli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şüpheliyi nefessiz bırak yapmaz bi daha xddddddd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01.23

Abov yanda interaktif Kuran var

• Kardeşim japonlar ile sarı prenses veya ciklet bir arada durmaz onları ayırmalısın.

• Zaten bu balıklar japonlarla yaşamaz ki aynı akvaryumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Kardeşim japonlar ile sarı prenses veya ciklet bir arada durmaz onları ayırmalısın.

sagolun hocam şimdi söyledim babama sarı prensesi başka bir yere nakledip yeni japonlar alıcaz
  • Onları bir arada yaşar diye veren denyo akvaryumcuda kabahat. Sırf 2 balık fazla satmak için uyumsuz balık veriyorlar sonra böyle sorunlar çıkıyor.

Yazık günah kardeş o sarı prensesleri geri ver bence aldığınız yere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu işle amatör olarak cocukluğumdan beri ilgileniyorum.Akvaryumunda sarı prenses var kesinlikle o yemiştir japon la sarı prenses kesinlikle birlikte bakılmaz cikletler kuyruklarını yer çok zıt balıklar muhtemelen petshopcu tarafaından bunlar birlikte yaşar diye kandırılmışsın tavsiyem bir daha asla araştırmadan balık alma bunlar için bir ton forum var ha bide o kırmızı balık frenatus kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler bizimde hatamız var bilip bilmeden kabul etmiş babam yapcak bişey yok
    az önce sarı olan ölü japonu yemeye çalışıyordu dediginiz dogru yarın sarıyı başka yere transfer edecegiz bidahada bilip bilmeden işe girmez umarım çok teşekkürler
  • berhan? kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu cok balık kaybettim.Bazı şeyler tecrübe edilerek öğreniliyor malesef ::)

• Chichilidler için uygun bir akvaryum değil. Bütün balıklar iyi anlaşır diye birşey yok. Yanlış balıklar bir arada. Balık,akvaryum hobisi göründüğü kadar kolay değildir.
  • Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa niye atar yapıyorsun anlamadım aynştayn falan belliki arkadaş bu işte yeni düşünemeden araştırmadan birşeyler yapmış ama hep böyle gidecek değil elbette.Akvaryum işi tecrübe gerektiren bir hobidir ister araştır ister araştırma balıkları öldürceksin ilk sefer olduğu için bende çok balık kaybettim o şekildede tecrübe kazandım.Arkadaşın bu işten bir ders cıkaracağına eminim

• Zenci olan ghettodan çıkmış gibi kıskancından öldürmüş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

Anlama özürlümüsünüz arkadaşlar babama bir adam vermiş babamda eve getirmiş diyorum hala tatava yapıyorsunuz

Çiklit balıkları çok saldırgan balıklardır bizim akvaryumda 5 tane vardı birbirlerini yediler geriye 1 tane kaldı ama çok uzun yaşıyolar 3 yıl oldu alalı o akvaryuma en iyi lepistes gider japonlarla sarı prensesi geri ver onun yerine lepistes al hem çok ürerler hemde çok güzel gözükürler kolay gelsin sorun olursa sor

• Hiç kimse de söylememiş yazıktır günahtır adam cevap bekliyor şurada.

Sarı prense ile ciklet yanyana olmaz dostum
  • Kendi göz zevkiniz için şu balıkları g.t kadar yerde beslemeyin.Bırakın doğada var oldukları gibi yaşasınlar.Ayıptır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.