Şimdi Ara

Akü Bitti, Radyo Artık Şifre İstiyor (Fiat DOBLO) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
132.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: edo

Arkadaşlar Fiat DOBLO'nun aküsü bitti, değiştirdikten sonra Radyo/Kaset Çalar açılmıyor. 4 haneli bir şifre istiyor. Elimde bir kart var aka sanırım o anahtarın kartı. Üzerinde Electronic ve Manual Code diye iki bilgi var ama sistemin istediği şifre bu değil belli ki. Bu radyo yu nasıl açabilirim, yardımcı olur musunuz ?
  • Ya aynı sorun bendede oldu aküyü çıkardık şimdi kod istio Fiat Doblo arabam

BP431954927277
    7643319316

kodlar bu şekilde yardımcı olursanız çok seviniriz. bikaç kod calculatör kullandım fakat olmadı yardımlarınızı bekliyorum
  • gittiğim servise göre değşiyopr yazın aynı problem benim başıma geldi ford focus akü değiştirdik servisin biri 60 lira para istedi başka bi servise gittik teybi çıkardı arkasında yazan numaraları aldı gitti bilgisayrdan bakıp düzeltti para da almadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcossie

Ya aynı sorun bendede oldu aküyü çıkardık şimdi kod istio Fiat Doblo arabam

BP431954927277
    7643319316

kodlar bu şekilde yardımcı olursanız çok seviniriz. bikaç kod calculatör kullandım fakat olmadı yardımlarınızı bekliyorum

merhaba
    sizin cihazın şifresi değişmiş bence yenıden program yuklenıp şifresi açılacak BLAUPUNKT yetkılı servıse getırın araç ruhsat fotokopısıyle şifresini açsınlar
    iyi günler
  • benim arabanın aküsü bittiğinde (2ay önce) aküyü aldığım yer servisi aradı, benim ruhsattan şasi numarasın söyledi. 5dk da aldık kodu.
    para mara vermedik ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: locked13

quote:

Orijinalden alıntı: mcossie

Ya aynı sorun bendede oldu aküyü çıkardık şimdi kod istio Fiat Doblo arabam

BP431954927277
    7643319316

merhaba
    sizin cihazın şifresi değişmiş bence yenıden program yuklenıp şifresi açılacak BLAUPUNKT yetkılı servıse getırın araç ruhsat fotokopısıyle şifresini açsınlar
    iyi günler

Akü çıkınca Zaten Sıfırlamıyormu şifreyi acaba BP CODE CALCULATÖR VARMI ELİNİZDE GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ..

• arkadaşım bendeki teyp seri numaraları bunlar yardımcı olabilirseniz sewinirim
    şimdiden teşekkürler

Serial Number : BP431953876374
    Part Number : 7643319316
  • arkadaslar bendede aynı problem oldu sonra eskı sahıbı ıle ırtıbata gecıp halletım ama bunun yolları karısık ya kod programı ıle kırılacak bnm teybım de kod kramıyordu servısede goturmedım kod kırılmadan nasıl bakılıyor dıceksınız teyıbı sokup ıcınden bı yere ekran baglayarak bakıyorlar ... fıyatı bıraz tuzlu 20 lıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: verag

arkadaslar bendede aynı problem oldu sonra eskı sahıbı ıle ırtıbata gecıp halletım ama bunun yolları karısık ya kod programı ıle kırılacak bnm teybım de kod kramıyordu servısede goturmedım kod kırılmadan nasıl bakılıyor dıceksınız teyıbı sokup ıcınden bı yere ekran baglayarak bakıyorlar ... fıyatı bıraz tuzlu 20 lıra

Yetkili servisler kod kırmaydı ıvıvrdı zıvırdı işleriyle uğraşmadan şase numarasına bakarak kodu söylüyorlar. Ücret talep etmeden!
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

quote:

Orijinalden alıntı: verag

arkadaslar bendede aynı problem oldu sonra eskı sahıbı ıle ırtıbata gecıp halletım ama bunun yolları karısık ya kod programı ıle kırılacak bnm teybım de kod kramıyordu servısede goturmedım kod kırılmadan nasıl bakılıyor dıceksınız teyıbı sokup ıcınden bı yere ekran baglayarak bakıyorlar ... fıyatı bıraz tuzlu 20 lıra

Yetkili servisler kod kırmaydı ıvıvrdı zıvırdı işleriyle uğraşmadan şase numarasına bakarak kodu söylüyorlar. Ücret talep etmeden!

yaw bana niye rastgelmiyo bu servis
    yetkili servise gittim para istediler
    aslında böyle bir hizmet ücretsiz olmalı ama haksız yere para istemeleri doğru değil
    sırf enayi yerine koyup kazıklamak istediklerini düşündüğümden almadım onlardan kod falan
    acaba seri numarasını versem bulabilecek biri varmı arkadaşlar

• arkadaşlar benim arabada da teyp kitlendi
  • bp -nr 7646332316 nr- 7354456180 fiat doblo teyp cod istiyor acil yardım arkadaşlar
  • Kod girme ekranı geliyor ama bir kere yanlış girdim hep wait deyip duruyor :D
  • Kodun güneşliklerde yada torpidonun sağında solunda bir yerde yazılı olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Kod girme ekranı geliyor ama bir kere yanlış girdim hep wait deyip duruyor :D

merhaba
    wait yazıyorsa yanlış şifre girilmiştır program yapılmadan düzelmez
    iyi günler
  • 4 hanelin rakamın son numarasına baslı tutup deneyin bizim kangooda oyleydi
  • Fiat Doblo Aracımın Teyp Kodunu Bilmiyorum
    Seri Numarası: BP431954936765
    Part Numarası: 7 643 319 316

Teşekkürler.....
  • benim probe'de de olmuştu aynı olay, aracın kitapçığı var mı elinde ? kullanım kılavuzunda yazar teyp kodu. yanlış girdiysen de telaşlanma, 30 dakika sonra tekrar kod girilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blues Guitarist

quote:

Orjinalden alıntı: gezgin_17

geçenlerde bende ford servisine elektronik bir arıza için gitmiştim akü başını çıkarınca araç teyb kodu istemiş bana sordular bende bilmiyorum dedim.usta tel.le servis dışında bir yeri aradı teybin üzerindeki rakamları söyledi karşı tarafta kodu söyledi oda girdi.usta bu iş için giriş yapılması gerektiğini, ücretli olduğunu 25-30ytl aldıklarını söyledi.(eğer doğruysa)

doğrudur bazı yerlerde ücret alıyorlar,ben artık bu işi yapmadığım için herhangi bir ücret talep etmeden isteyene teybin kodunu söyleyebilirim..

Kardeşim Bir ricam olucak msn versende eklesem banada yardımcı olurmusun? Çok ihtiyacım var. Teyp code girdi Teybin üzerindekilerini hemen göndereyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blues Guitarist

quote:

Orjinalden alıntı: gezgin_17

geçenlerde bende ford servisine elektronik bir arıza için gitmiştim akü başını çıkarınca araç teyb kodu istemiş bana sordular bende bilmiyorum dedim.usta tel.le servis dışında bir yeri aradı teybin üzerindeki rakamları söyledi karşı tarafta kodu söyledi oda girdi.usta bu iş için giriş yapılması gerektiğini, ücretli olduğunu 25-30ytl aldıklarını söyledi.(eğer doğruysa)

doğrudur bazı yerlerde ücret alıyorlar,ben artık bu işi yapmadığım için herhangi bir ücret talep etmeden isteyene teybin kodunu söyleyebilirim..

Arkadaslar arac doblo yeni akü taktırdıgım icin teyp kode girdi yardımcı olursanız cok sevinirim

BP - NR: 7 645 358 316
    Fiat - NR: 735 388 373 0

Teyp kasanın üstünde yazan bunlar
    Msn : Thesadox_Lkq@hotmail.com

Yardımınızı bekliyorum lütfen . .. .. .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.