Şimdi Ara

Akü Bitti, Radyo Artık Şifre İstiyor (Fiat DOBLO) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
4
Favori
132.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi böyle basit bir hizmet için servislere para vermek bana hiç doğru gelmiyor. Daha önce çeşitli yabancı kökenli forumlarda teybin S/N yazdığınızda forumdaki kişiler size uygun kodu veriyor. Herhalde seri no ya göre kode üreten program var ellerinde. Bu programı aramak için vaktim olmadı ama net üzaerinden bulunamaz mı? anahtar kelime olarak BLAUPUNKT kullanılabilir.
  • Nasıl bir konuysa 2 ayda bir hortlamış :)
  • SLM ARKADAŞLAR KOD ALMAK ICIN LÜTFEN BU NUMARADAN BANA ULAŞIN 0541 593 44 49
  • YADA ÖDEMİŞ OTO ELEKTRONİK FACEBOK ADRESINDEN HOTMAİL otodata@hotmail.com ADRESİNDEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ
  • 2012 yılında hala Fiat Çapulculuğu.

Dandik teyp için şifre koymuşlar. Sanki çalacaklar.
  • ARKADAŞLAR AKÜ DEĞİŞİMİNDE AKÜYÜ ARAÇTAN TAMAMEN SÖKMEDEN TEYBİNİZİ 1 KERE ÇALIŞTIRIN. o zaman şifre istemiyor.

ama şimdi dersiniz ula akü bitti teybi nasıl çalıştıracağız?

aküyü zaten akü satan bayiden alacaksınız. oradan ufak bir takviye ile sorun hallolur. yada yeni aldığınız aküden yapabilirsiniz..

yalnız bir kere fm e yada cd ye geçse yeter yani müziğe yüklenin demiyorum..

şifresi nasıl bulunur diyorsanız da..

Servis Yolu çoktan gözükmüş..
  • selamlar fiat doblo aracın teybi şifre istiyor.servis ücret istiyor...seri numarası gönderiyorum..kodu gönderirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim
    teyp seri no: bp037367030122
  • selamlar fiat doblo aracın teybi şifre istiyor.servis ücret istiyor...seri numarası gönderiyorum..kodu gönderirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim
    teyp seri no: bp037367030122
    msn adresim: mematicezo@hotmail.com
    yardımcı olmanızı rica ediyorum ...Allah razı olsun...
  • 2008 fiat palio sole, aracın teybi şifre istiyor, yardımcı olmanızı rica ediyorum. şimdiden teşekkürler...

msn adresim: huseyingursoy60@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: locked13

quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Kod girme ekranı geliyor ama bir kere yanlış girdim hep wait deyip duruyor :D

merhaba
    wait yazıyorsa yanlış şifre girilmiştır program yapılmadan düzelmez
    iyi günler

ya sıkmayın arkadaş yahu ne yeniden programlaması .

Aynısı fiat fiorinoda başıma geldi. Babam 3 kere yanlış girmiş teybi bloklamış.

internetten araştırdım eğer bloke olduysa 30 dk teyp açık kalınca tekrardan code soruyor. Ben 2 gün bloklu gezdim 3. günün sabahında teyp tekrardan code istedi code u girdim düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Kod girme ekranı geliyor ama bir kere yanlış girdim hep wait deyip duruyor :D

kardeşim sakın tekrar programlatmaya verme teybin 1-2 saat açık kalsın senden tekrar code ister.

benimde başıma geldi 2 gün teyp açık gezdim. 3. gün tekrar code istedi code u girdim düzeldi.
  • Bu devirde hala şifreli teyp falan. Fiat'ın komikliği.
  • merhaba, 2.el bir fiat albea araç aldık ancak radyosunda code error yazıyor internetten biraz araştırdım kod girmeyi ögrendim ancak elimdeki kod dogru degil bana eski sahibinin söyledigi 4 haneli 5616 gibi bir kod var onu giriyorum ancak daha sonra code2 deyip bir dört hane daha sonra code3 deyip bir 4 hane daha istiyor yani 12 haneli bir şifre istiyor verilen kodu 3 kez girdim yine olmadı. internette bazı siteler şasi ve radyo seri nosu ile kodu veriyor ama şeyi anlayamadım radyo seri nosunu nasıl bulucam ki radyo sökülür takılır değil standart donanım sabit yani.

bir diger sorumda şifreyi yanlış girdikten sonra bir süre beklemeniz gerekiyor tekrar girmek için ama bu süreyi araba çalışırken mi beklicem yoksa kontak durumunda(yani ışıklar yanıyor araba ama araba çalışmıyor durumda) hatta araca anahtarı takmadan bile radyo açılıyor ama ne kadar beklersem beklim tekrar şifre sormuyor? hangi durumda beklemem gerektiginide anlamadım?

bilenler yardımcı olursa sevinirim.

• şifre verilir ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqlyani

merhaba, 2.el bir fiat albea araç aldık ancak radyosunda code error yazıyor internetten biraz araştırdım kod girmeyi ögrendim ancak elimdeki kod dogru degil bana eski sahibinin söyledigi 4 haneli 5616 gibi bir kod var onu giriyorum ancak daha sonra code2 deyip bir dört hane daha sonra code3 deyip bir 4 hane daha istiyor yani 12 haneli bir şifre istiyor verilen kodu 3 kez girdim yine olmadı. internette bazı siteler şasi ve radyo seri nosu ile kodu veriyor ama şeyi anlayamadım radyo seri nosunu nasıl bulucam ki radyo sökülür takılır değil standart donanım sabit yani.

bir diger sorumda şifreyi yanlış girdikten sonra bir süre beklemeniz gerekiyor tekrar girmek için ama bu süreyi araba çalışırken mi beklicem yoksa kontak durumunda(yani ışıklar yanıyor araba ama araba çalışmıyor durumda) hatta araca anahtarı takmadan bile radyo açılıyor ama ne kadar beklersem beklim tekrar şifre sormuyor? hangi durumda beklemem gerektiginide anlamadım?

bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Bak arabanın göğüs kısmı ayrı üretilir radyon daha sonra üstüne monte edilir, mutlaka onu çıkarmanın bir yolu vardır bir teypçiye götür o iki dakikada halleder. diyelimki söktün, teybi bir karış çıkar dört bir tarafına bak mutlaka kodu orda bir etiketin üstünde yazar.

• Arkadaslar 2007 doblo Multijet bir aracımız var. Babam dün Erzincan a yola çıktı ve refahiye yakınlarında yolda kalmış. Yerel bir serviste arızayı çözmüş ler fakat akü çıktığı için kod numarası istiyormuş. Elimde bir tek Şase numarası var bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezgin_17 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Eski konuyu hortlatıcam ama banada acil kod lazım
    Benimde kod problemim var yardımcı olabilirseniz sevinirim
    HW VER : 28252885
    SW VER :16
    PROD DATE: 0510
    7355012410

Tesekkürler :)
    hsunal@gmail.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blues Guitarist kullanıcısına yanıt
    Gonderdigim resimdeki codesini cikartirmisin kardes
     Akü Bitti, Radyo Artık Şifre İstiyor (Fiat DOBLO) Akü Bitti, Radyo Artık Şifre İstiyor (Fiat DOBLO) Akü Bitti, Radyo Artık Şifre İstiyor (Fiat DOBLO)

• Bizim eski connect te de aynısı olmuştu 12345 yapmıştık olmuştu

• 2006 model doblo aküyü çıkardım şifre istiyor tam olarak neresinde yazar arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.