Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.031
Cevap
82
Favori
366.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bahadırgs

1011,95 lira olur

Hesap işletim, havale, eft v.s. bu tür giderler var mı ? varsa ne kadar peki ?
  • Hiçbir ücret yok 1 yıldır kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oran şu anda en iyisi 1 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı yok

paramin %75 i herzaman aktif bank ta,

diğer kısım dolar ve Borsa ile değerlendirme ye çalışıyorum allaha şükür 2 senede %200 kazandım. .

en son Şekerbank, Zoren vardı güzel kazandırdı burada çok paylaştım ama konu silindi sürekli

şu anda gsray var oda 1.2 aya ortalama %25 ile %45 arası kazandiracak ama kesinlikle ytd ...

bilmeyen hiç bulaşmasın

mevduat en garantisi ve kafan rahat

• Faizle yüzde 200 nasıl kazanılır hocam? Yüzde 16 dan iki yılda yüzde 30 olur en fazla.

• o degilde kimse demiyor ki,bu adamlara devlet bile guvence vermiyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

Faizle yüzde 200 nasıl kazanılır hocam? Yüzde 16 dan iki yılda yüzde 30 olur en fazla.

Bu faiz oranları ile yüzde 2-3 kazanırsan bence öp başına koy. Bu faiz oranları ile ancak paranın değerini korumuş olursun. Ben artık bu bankanın güvenilirliğini geçtim de bu faiz oranına çok süper vs. diyenlere şaşıyorum. Şu an Türkiye'de faize yatıracak parası olanların yapacağı en mantıklı iş parayı vadeli döviz mevduatında değerlendirmektir.

Mahfi hocanın geçen sene sonunda yaptığı şu çalışmaya bir bakın isterseniz, demek istediğimi anlarsınız.http://www.mahfiegilmez.com/2018/01/tl-ve-usd-hesaplarnn-reel-faizi-ve.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 14 Şubat 2018; 21:47:2 >

• ersin584 E kullanıcısına yanıt
    tam okuyalım lütfen

dolar ve Borsa ile değerlendirme ye çalışıyorum allaha şükür 2 senede %200 kazandım

• ewt Mahmut716 kardeşimiz yazmış

dolar ve Borsa ile değerlendirme ye çalışıyorum allaha şükür 2 senede %200 kazandı

msjlar geliyor ama bakın arkadaşlar borsayı bilmeyenler bulaşmasın atın mevduat a bakın keyfinize

girerseniz de %20 ile %40 ile giriş yapın

borsayi çok kotuleyen oluyor ama doğru zamanda alırsan sürekli kazanırsın ama hiç bir zaman acele edip hirs yapmazsan

şu anda Galatasaray var elimde ve bedelli ile çok asagilara geldi fiyat bana göre %40 ucuz ve liderlige yukseldi onumuzdeki gunlerde daha iyi olavak

bunun dışında halkbank var oda düşük fiyatlı

• Hocam borsa hakkında nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz? Hangi hissenin ne derece değer kazanacağını sadece tahmin edebilirsiniz. Her zaman risk vardır. Hem de böylesi bir ekonomik kriz öncesi dönemde. Ben de dövizi takip ediyorum ama böyle öngörüde asla bulunamam

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

Hocam borsa hakkında nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz? Hangi hissenin ne derece değer kazanacağını sadece tahmin edebilirsiniz. Her zaman risk vardır. Hem de böylesi bir ekonomik kriz öncesi dönemde. Ben de dövizi takip ediyorum ama böyle öngörüde asla bulunamam

Ben daha onceden de konu açtım

Pegasus 13 tl iken şimdi 35 tl

Kipa 1.30 iken şimdi 4 tl

Şekerbank 1.20 iken şimdi 1.65 (1.90 larda verdim) ve hala ucuz

Zoren 1.35 iken şimdi 2 tl

Galatasaray ve Şekerbank tan çok al sat yaptım ve %100 den fazla bu hisselerden kazandım

Şimdi mevduat başlığı altında konuyu çok dagitmadan aktif bank ile devam ediyorum ve oranı çok güzel riski fazla sevmem ben ama hayatta biraz olsun risk olmadan bu oranları yakalayamayiz o yüzden

Paranizın hepsini mevduata gommeyin yada arada düşük uygun bulduğunuz dolar,euro,altın ve hisse senedi alarak bir sepet yaparsaniz her zaman kazanırsınız. .

Bunun eksisi de var ama getirisi daha iyi oluyor

Eger hiçbiri cazip gelmiyorsa o zaman %100 mevduat ta kalın çünkü bende o şekilde mevduat ta aylarca kaldığım oluyor. ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanTEAC -- 28 Şubat 2018; 23:6:41 >

• Beyler size bir soru bu %16 günlükmü dilediğimiz zaman bozdurup eft ile havAle yapabiliyoruz sanırım

• İstediğin an bozdurabiliyorsun günlük gibi düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Beyler size bir soru bu %16 günlükmü dilediğimiz zaman bozdurup eft ile havAle yapabiliyoruz sanırım

Blaskoo

• An itibari ile enparadaki hesabımın yarısını denemek için buraya aktardım ve 50 bine 30 günde 560 liraya yakın veriyor iyi bir şey. Enpara o kadar vermiyor ya 12.50 alıyorum birde... Bir şey olmaz ise saatılacak olan evimizin parasını buraya aktarmayı düşünüyorum. 400 bini 40 gün bekletsem 6bine yakın para. O zaman ıphone 7 ve bir tane elektrikli motor alabilirim bedavadan gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda atak yapan bir banka

• despot12 kullanıcısına yanıt
    Öyle oluyorsa 80 gün yatırın, 2 iphone olsun bedava, hatta1 yıl yatırıp 9 bedava iphone alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 5 Mart 2018; 20:54:28 >
  • En yüksek faiz bunlarda...Faiz lobisi düşmanı zat niye bu bankaya iki çift laf etmiyor acaba?

• Ascomba kullanıcısına yanıt
    Ascomba

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusal4802

Dünyanın en iyi 5 bankası içinde şu an.okursanız haberleri.

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Öyle oluyorsa 80 gün yatırın, 2 iphone olsun bedava, hatta1 yıl yatırıp 9 bedava iphone alabilirsiniz

hocam parayı o kadar bekletemem.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.