Şimdi Ara

AKTİF SUBWOOFERLAR (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.848
Cevap
60
Favori
224.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the-music

Teşekkür ederim hocam.
    Birde sub altına yalıtım malzemesi de koyuyorlar. Onların etkisi nasıl olur.
    Ayakları alırsan gerek yok. Ben pek sıcak bakmıyorum yalıtım malzemesine, sub etkisini azaltabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

Evet en sonunda diğer sub da geldi ve sisteme dahil oldu.

merak ettim komşularla aranız nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

merak ettim komşularla aranız nasıl?

Alıntıları Göster
    Oturdugum site tek katli ikili bitisik evlerden olusuyor. Bu sebeple sadece yan komsu sesi duyabilir. Filmleri hafta sonlari ve makul saatlerde seyrettigimiz icin sorun olmuyor. Bu konuda sansliyiz.
  •  AKTİF SUBWOOFERLAR
  • by@li hayırlı olsun yıkacan ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

Imzadaki sistem dehset olmus. Oldukca pahali bir sistem gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

Imzadaki sistem dehset olmus. Oldukca pahali bir sistem gibi.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim Şükrü hocam. Oldukça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

by@li hayırlı olsun yıkacan ortalığı
    sağol Atilla. :)
  • by@li kullanıcısına yanıt
    Maşallah mükemmel..
    Daha fazla foto video yok mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scansonic s5 hoparlörlerim var sub alıcam tecbübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum 2-3 model önerirseniz memnun olurum 10 inç max boyut olucak
  • Neden hiç küçük subwoofer yok acaba? Tek isteğim Audioengine A2 haparlörüme müzik dinlerken biraz bassın eşlik etmesi ama en az 2,5 bin liradan başlıyor. Evdeki eski 2+1 microlab haparlörlerin subwooferını, Audioengine bağladım gayet tatmin etti ancak subta elektrik kaçağı gibi bir gürültü var o yüzden yeni bir tane bakıyım dedim piyasada yok istediğim gibi 500 TL civarı bir şey. Gene gidipte 2+1 logitech felan alıpta subwooferınımı kullansam acaba? Çok az ses açıyorum.
  • geldim41 G kullanıcısına yanıt
    Sumiko S9
    Rel T9i

• quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Neden hiç küçük subwoofer yok acaba? Tek isteğim Audioengine A2 haparlörüme müzik dinlerken biraz bassın eşlik etmesi ama en az 2,5 bin liradan başlıyor. Evdeki eski 2+1 microlab haparlörlerin subwooferını, Audioengine bağladım gayet tatmin etti ancak subta elektrik kaçağı gibi bir gürültü var o yüzden yeni bir tane bakıyım dedim piyasada yok istediğim gibi 500 TL civarı bir şey. Gene gidipte 2+1 logitech felan alıpta subwooferınımı kullansam acaba? Çok az ses açıyorum.
    O fiyata ancak 2.el bulursunuz malum kurlardan dolayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.el koda marka bir sub buldum 400tl ye ancak markayla ilgili pek birşey bulamadım, ben kücük bir odada müzik dinlemek için kullanıcam axaba uyku modu vs varmı dır bu cihazlarda

• Merhabalar,
    SVS Sound Path hakkında deneyimi olan arkadaşlardan yorum alabilir miyim? Yurtdışı forumlarda memnun olmayan yok bu ayaklardan. Birde siz forumdaşlara sormak istiyorum. Şuan ki fiyatıyla 700 TL'ye değer mi gerçekten. Titreşim konusunda oldukça etkili olduğunu okudum. Bir çok kişi özellikle bu konudan çok memnun. Ses'e etkisi olduğunu söyleyenlerin sayısı da az değil.

Kullandığım cihazım da JL Audio D110. Bu ufak canavar parke üzerinde yürüyor maalesef. Bende altına Koçtaş'ta satılan çamaşır makinesi altına koyulan kare kauçuk'tan satın alıp koydum. Şuan hareket etmiyor ama görüntü olarakta hoş durmuyor.

Varsa deneyimleriniz paylaşırsanız memnun olurum.
  • cypresshilltr kullanıcısına yanıt

selam, ben svs sb1000 ile birlikte kullanıyorum. titreşimi engellemek adına elbette çok işe yarıyor, titreşimin büyük bölümünü absorbe ediyor ama 700 tl kesinlikle etmez. bunlar bildiğin sert lastikten yapılmış ayaklar çünkü... herhangi bir özelliği olan bir materyal değil...

eğer sub'ınızla titreşim problemi yaşıyorsanız altına 4 tane lastik ayak monte edin/yapıştırın ve sorunu çözün. çift taraflı bantla tutturulabilecek 5-6 cm uzunluktaki lastikler yeterli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 7 Ekim 2020; 14:3:52 >
  • Merhabalar,

Sony SA-CS9 ve JBL ES 250 PW arasındayım. JBL RMS 400W diyor. Sony ise sayfasında belirtmemiş bile (heralde düşük olduğundan). JBL 30cm, sony 25cm. JBL kağıt üstünde çok daha iyi duruyor ama fiyatları denk. JBL almak istiyorum kağıt üzerinde şişirilmiş, kalitesiz bi ürün olmasından çekiniyorum. Ne dersiniz?

• pplhntr P kullanıcısına yanıt
    Ben jbl i alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

Merhabalar,

Sony SA-CS9 ve JBL ES 250 PW arasındayım. JBL RMS 400W diyor. Sony ise sayfasında belirtmemiş bile (heralde düşük olduğundan). JBL 30cm, sony 25cm. JBL kağıt üstünde çok daha iyi duruyor ama fiyatları denk. JBL almak istiyorum kağıt üzerinde şişirilmiş, kalitesiz bi ürün olmasından çekiniyorum. Ne dersiniz?

Hiç düşünmeden JBL hocam. Zamanında E150P kullanmıştım güzeldi ES250 ona göre hem daha üst sınıf hemde daha güçlü idi her anlamda bir tek basları biraz sert ama tight diye tabir edilen cinsten benim sevdiğim tarzda. Elimdeki Energy subwoofera yakın tonda. Kesinlikle alıp geçin aynı fiyatsa tabi amfisi vssi yıpranmamış olmasına dikkat edin malum elektronik cihaz.

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.