Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (837. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yi international versiyon cihazıma pil almaya karar verdim ancak bir sıkıntım var. az 13-1 ve az 13-2 arasında ne fark var cihazım 23L acaba batarya farkediyor mu yoksa iki batarya da uyumlu mu. acayip kararsız kaldım lütfen biri yardım eli uzatsın. forumda arama yaptım ama sonuca ulaşamadım.
  • Sjcam sj5000x elite, xiaomi yi, sjcam m20yi mi almamı tavsiye edersiniz?turkcellden alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25-30 saniyelik videolar çekiyor sonra bölüyor devam ediyor bu sırada 3-4 saniye kayıp oluyor

Eskiden böyle değildi hangi ayarı değiştirmişimdir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu 20-40 mb lik cideolara bölüyor kayıplı

Üstte yazmıştım nasıl çözebilirim

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

Sjcam sj5000x elite, xiaomi yi, sjcam m20yi mi almamı tavsiye edersiniz?turkcellden alacağım

m20 alırsanız bende sıfır saat ve yanında samandıra selfıe stıck mevcut yardımcı olurum .

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-sj-cam-m20-sifir-full-aparat-342700459/detay/

• Bende de 450 mb / 5 dk civarı bölerek kaydediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BUSAH

Arkadaşlar yi international versiyon cihazıma pil almaya karar verdim ancak bir sıkıntım var. az 13-1 ve az 13-2 arasında ne fark var cihazım 23L acaba batarya farkediyor mu yoksa iki batarya da uyumlu mu. acayip kararsız kaldım lütfen biri yardım eli uzatsın. forumda arama yaptım ama sonuca ulaşamadım.

arkadaşlar konunun amacı birbirimize yardımcı olmak değil mi ? birileri de çıkıp cevap vermiyor. Şimdi kingma marka batarya aldım cihazımla birlikte çalışmadı garip garip sesler çıkartıyor makina sonra kapanıyor.şarj da olmuyor. model isminde az 13-1 yazıyor konu hakkında bi fikri olan var mı ?
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 3 Temmuz 2017; 1:16:9 >
  • En uygun nereden bulabilirim arkadaşlar? Araç kamerası yerine de kullanmak için almak istiyorum.

• http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_170859.html
    bu kap iş yapar mı ? kullanan var mı ?
    orjinal xiaomi kabı vardı bende yere düşünce kapağının köşesi kırıldı.sualtına sokmak istemiyorum o şekilde.
  • Arkadaşlar ben öğrenci pilotum bir ay sonra uçuşlarım başlayacak yçağın içine f/p bir aksiyon kamerası arıyorum bütçe şimdilik maks 100-150tl

• Arkadaşlar bana tavsiye verebilecek birisi varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

Arkadaşlar ben öğrenci pilotum bir ay sonra uçuşlarım başlayacak yçağın içine f/p bir aksiyon kamerası arıyorum bütçe şimdilik maks 100-150tl

ben uçağa binsem 360 derece kamera alırdım sizin yerinizde olsam

öğrenci işi derseniz buraya bakın
    19,99 dolara 4k 30 fps
    ama çok şey beklemeyin
    https://forum.donanimhaber.com/v3-4k30fps-1080p60fps-aksiyon-kamerasi-19-99--127335550

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 8 Temmuz 2017; 12:50:26 >
  • Hocam cevap için çok teşekkür ederim ama 360 derece olmasına okadar gerek varmı sonuçta ön kokpit camına koyarım bide instagrama yüklemeyi düşünüyorum sadece ordada destekllemez bu kamera çok titriyormuş galiba a101e gelen nasıl acaba gyro kafamı karıştırdı şimdi uçakta rüzgarda çok sallanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

Hocam cevap için çok teşekkür ederim ama 360 derece olmasına okadar gerek varmı sonuçta ön kokpit camına koyarım bide instagrama yüklemeyi düşünüyorum sadece ordada destekllemez bu kamera çok titriyormuş galiba a101e gelen nasıl acaba gyro kafamı karıştırdı şimdi uçakta rüzgarda çok sallanabilir

bisiklette çekiyor sanırım videoda normal o yüzden

360 derece böyle birşey oluyor
    linke tıkla 360 derece seyredebilirsinhttps://www.youtube.com/watch?v=3wKte9bWFiQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 8 Temmuz 2017; 22:17:38 >

• Hocam bunlar f-15 savaş uçağı kameranın durduğu yer cam yani pilotun üstü full camdan yapılma oyüzden gökyüzü arkası sağı solu güzel gözüküyo bizim kullanıcağımız uçakların üstü cam değil üstelik kanatlar tavana bağlı o yüzden ön camın oraya koymaya çalışıyorum

• Arkadaslar merhaba, bu urunden en hizli nereden alabilirim? Yakin zamanda alanlar bilgi verebilir mi? Cinden almak icin gec kaldim acil almam lazim bu aralar.

Bir de en son en guvenilir hangi versiyonu almaliyim? Eu versiyon mu? Kodu da bilen yazabilir mi?

• realburaq R kullanıcısına yanıt
    ben n11 den daico diye bir mağazadan almıştım. gayet güzel kullandım, tatilde... kuponla 260 tl ye gelmişti bana...
  • videoyu hangi çözünürlükte ayarlıyorsunuz?
  • n11de suanda 289lıraya satılıyor yi aksıyon kamerası fakat
    aksesuar yok yanında
    haftaya tatıle gıdecegım ıcın su gecırmez kılıf kafa yada gogus bandı arıyorum.
    nerden en ucuz yollu bulabılırım kı?

daico magazası guvenlımı hocam?
  • 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.