Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (836. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel konu olmuş hocam bi sorum olacaktı. yi 1 ile yi 2 arasında kaldım benim için 1080p 60 fps bi kamera yeterli ancak lcd ekran olsun istiyorum. bazı incelemelerde yi 1 kamerası daha güzel gösteriyor hatta, ama şu ekransız olması yüzünden bir türlü alamıyorum. ne tavsiye edersiniz. başka marka da olur. genel amacım ikizlerimin videoları ve kendi street workout videolarım için istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 8 Haziran 2017; 15:36:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

güzel konu olmuş hocam bi sorum olacaktı. yi 1 ile yi 2 arasında kaldım benim için 1080p 60 fps bi kamera yeterli ancak lcd ekran olsun istiyorum. bazı incelemelerde yi 1 kamerası daha güzel gösteriyor hatta, ama şu ekransız olması yüzünden bir türlü alamıyorum. ne tavsiye edersiniz. başka marka da olur. genel amacım ikizlerimin videoları ve kendi street workout videolarım için istiyorum.

Ekransız çok rahat kullanılıyor, açı çok geniş. Ekran aslında fazla pil istafı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera çok ısınma yapmaya başladı. su altı kabın içinde ön cam nem yapıyor.

güncellemeden sonra olmuş olabilir.

sizlerde durum nasıl ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    su altı kabında ısınması normal nem içinde buhu önleyiciler satılıyor ondan almanız gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

su altı kabında ısınması normal nem içinde buhu önleyiciler satılıyor ondan almanız gerekli.

eskiden suya girince nem yapıyordu.
    ben kamerayı kaskta kullanıyorum. hiç nem yapmazdı eskiden.
    görüntüye fazla etkisi olmuyor
  • Mükemmel konu yeni görüyorum. Bende de China version var ama pil kapağı metal :S neyse beni de ekleyiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olguerhan Hocam peki ben şöyle bişey sorsam ben tripodla vücut geliştirme yaparken kendi videomu çekicem yani sabit olacak benim için aksiyon kamerası mı yolsa başka bi video kamera mı uygun olur. Sualtı motorsiklet, veya aksiyon sporlarıyla ilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 11 Haziran 2017; 22:48:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de bu cihazdan almayı düşünüyorum amacım sadece geniş açı fotoğraf çekmek, dslr makineme lens alacak olsam neredeyse bu cihazın 4-5 katı para vermem gerekecek. Fotoğraf için hangi versiyonunu tavsiye edersiniz? Videoyu neredeyse hiç kullanmayacağım.

Ayrıca bu cihazla çektiğiniz manzara fotoğraflarından bana mail atabilirseniz sevinirim. Photoshopta işledikten sonra nasıl olacak merak ediyorum.

• veerzaara kullanıcısına yanıt
    Aksiyon kamerası geniş açı çeker işini görür hocam yalnız dikkat et bol ışıklı altında daha iyi sonuçlar alırsın.
  • Geniş açı için birebir.F/P ürünü önceki arkadaşa verdiğim cevap gibi profesyonel çalışmayacaksanız bol ışık altında işinizi yeterince görecektir.
    DSLR lenslerinin çektiği fotoğrafın yerini tutamaz fakat lens yerine aksiyon kamerası alın farklı çekim açıları açısından işinize çok yarayacak.
    Kendimden örnek vereyim geçen oğlumun doğum gününü DSLR ile foto çekip geniş açı ile videoya aldım.
  • Merhabalar arkadaşlar. Kamerayı yeni aldım dün ilk kez benim için uzun sayılan video çektim. Bikaç sorum olacak.

1. Aldığım gün ilk açtıgımda video modları ıcınde 1080p 60fps yazıyordu. Telefon ile bağlanınca güncelleme var dedi bende indir deyip yine telefon üzerinden kurulum işlemini yaptım. Şuan video çözünürlük kısmında 1080p 50fps yazıyo. sürüm 25L morhipo dan aldım. Sony lens yazıyor kutudada. bu 50 fps 60 fps farklılık nedir. Bu arada ayarlardan pal seçili.

2. Olarak dün bi 10 dk lık 1080p 50fps video çektim. Pc ye attım izledim süper. Tabii dış ortamda biraz rüzgar sesi almışız bu normal sanırım. Hiç bir kılıf koruma yok. Burada sormak istediğim aynı video yu usb bellek ile tv den izlemek istersem video açılıyor ama yeşil kırmızı absürt kayıp bişey oynuyor ekranda. tv de usb bellekden 10 kusur luk mkv lerı izlerken sorun olmuyo bu nun sorunu ne olabilir.

Karıştırdıkçe ögreneceğim bi camera neden daha önce almamışım diye düşünüyorum şimdi.
    Bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim.

Hayırlı forumlar.

• Bakalım hayırlısı ile biz de n11 den 266*tl +20 puanla aldik bakalım...

• Arkadaşlar, kamerayı aldım fakat bu haftasonu tatile çıkacağım için kafa bandı, şu gecirmez kılıf, monopod, tripod, araç kamerasi için tutucu ve microsd karta ihtiyaç var. Yurticinden alacak şekilde önerilerinizi bekliyorum. Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Arkadaşlar, kamerayı aldım fakat bu haftasonu tatile çıkacağım için kafa bandı, şu gecirmez kılıf, monopod, tripod, araç kamerasi için tutucu ve microsd karta ihtiyaç var. Yurticinden alacak şekilde önerilerinizi bekliyorum. Saygilar

selam urunler sıfır olarak bende mevcut mesaj attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: limitsizim

Tercih meselesi dostum yayınlanmayacaksa hele görüntüyü 1080 veya 2k yeterlidir anı video fotoğrafları için. Yayınlasan bile 1080 izleyeni zor bulursun Türkiyede 720p şu an izlenen ve baba youtuberlar bile 1080 her videoya yapmıyor

Walla 4K eziyet,

İşlemesi,

Yüklemesi,

İzletmesi,

Dert.

1080P 60 Fps candır / gerisi yalandır

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Tabiki bende onu anlatıyorum 2k bile zor arşivlemek yayınlamak 1080 bile zaman alıyor gereksiz 4 k şu an.
  • n11 üzerinden aldığım kamera geldi.
    Ancak orjinal olup olmadığını nasıl sorgularım?
    yeşil renk ;
    2016.10 üretim galiba
    site adresi dewww.xiaoyi.com ?
  • Yİ 4K PLUS 4k 60 fps kamerada kampanya
    yurtdışı fiyatına neredeyse
    havale fiyatı 1.211 tl

http://www.herigo.com/Yi-2-Plus-4K-Aksiyon-Kamerasi-Housing-Hediyeli,PR-577.html

yurtdışında 327 dolar civarı aliexpress te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 20 Haziran 2017; 20:48:48 >

• Su altı kabı aldım ( daha önce paylaştığım gearbest linkinden orijinal xiayi aldım 10 dolara, ucuza gelmis oldu )

Denize gidince veya dışarıda elimde tutabilmek için monopod ve bunun kısası varmış galiba

İkisi de denizde kullanılır mı

Hangisini tavsiye edersiniz link verebilir misiniz

Çok pahalı olmasın lütfen

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sdcard aldım ancak çekim yaparken video ile 480 mb lik parçalara bölüyor?

Neden acaba?

• 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.