Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YouTube ve diğer inceleme videoları aynı şekilde mi yapılmıştır. Kafam karıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Aranıza yeni katıldım bu kamera bi harika.. :)
    Bu arada bana hangi su geçirmez kabı önerebilirsiniz acaba? Ve verebileceğiniz tavsiyeler varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press Alt F4

Merhabalar Aranıza yeni katıldım bu kamera bi harika.. :)
    Bu arada bana hangi su geçirmez kabı önerebilirsiniz acaba? Ve verebileceğiniz tavsiyeler varmı?

10$ civarı kingma marka su kabı iyi hocam genelde ondan aldı herkes

• Merhaba bende xiaomi yi kamerayı gearbest ten almayı düşünüyorum 75 euro sınırını geçmemesi için iki adet sipariş şeklinde düzenledim ancak birisinde ekstra 2 dolar takip no parası istedi. Kısa süre içinde gelir mi? (1 ayı geçer mi) en uygun fiyatlı site burasıydı güvenilir mi? housing olarakhttp://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_203819.html bunu alsam olurmu kendim tercihen bunu seçtim( kingma yerine) sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

• 1-2 foto:)

Kagit kap denemesi

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Hocam gearbestde şunu gördüm nasıl ?
    http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_170859.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press Alt F4

Hocam gearbestde şunu gördüm nasıl ?
    http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_170859.html

Kingma daha iyidir hocam

• Gearbest ten alıcam ben de kaç günde geliyo ve gümrükte sıkıntı çıkarmı?
  • Romuald9 kullanıcısına yanıt

Kingma housing gayet başarılı. Pillerde de herhangi bir problem yaşamadım ben ama şarj aleti biraz sorunlu baskı uygulamadan şarj etmiyor benimki. İşinize yarar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozal126 -- 25 Temmuz 2015; 3:26:52 >

• Legende sızdırmazlık denemesi olmaz...

Denizde denemek lazım en az 5-10 metrede
  • los angeles den san diegoya geciste bir video lapse kaydi yaptim paylasiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zenec

YouTube ve diğer inceleme videoları aynı şekilde mi yapılmıştır. Kafam karıştı

Aynen oyle hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbest'ten 7 haziranda aldığım kamera hala gelemedi özellikle post.nl istedim hızlıdır diye!!!
    Eskiden iki gün de İstanbula'a gelen kargo dört gün oldu gelemedi acaba bisikletlemi gönderdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 25 Temmuz 2015; 11:01:40 >

• @serdarkocc

Işık devamlı yanmayacak, yanıp sönecek. Dosyaları doğru şekilde sdcard'a kopyaladığınıza emin olmalısınız. Mutlaka burada bir yanlışlık vardır.

@_bluescream_

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Bu arada Photo ile 927 adet resim çekerek bir TimeLaps denemesi yapınca benim için çok kötü olan bir durum ile karşılaştım. YDXJ1021.jpg adlı resimden sonra 100MEDIA adlı klasör yerine 101MEDIA adlı yeni bir klasör açarak oradan devam etmiş. Ama işin kötü tarafı şu ki yine baştan başlayarak yani YDXJ0001.jpg den başlamış. Dolayısıyla şu anda 100MEDIA adlı klasörde de 101MEDIA adlı klasörde de aynı dosya isimleriyle farklı resim ve videolar kayıtlı. Bunlar yanlışlıkla yedeklenirken, arşiv yapılırken v.s. birbirinin üzerine yazıldımıydı gitti güzelim resim ve videolar. Böyle saçma birşey nasıl olur?
    İngilizcesi iyi olan bir arkadaş bunu Xiaomi'nin sitesinde dile getirebilir mi acaba? Sanırım Yi Camera ile ilgili problemleri şu konuda toplamaya çalışıyorlar:http://en.miui.com/thread-113561-1-1.html
    Benim resmi de kullanabilirsiniz.

Halledilemiyecek sorun degil pc ortaminda ama gercekten sacma bise. Syni klasore kopyanlaz edilmez illa isim degistireceksin.

Eger yazan olmamis ise yazabilirim fluent ingilizcem olmasada

Evet bilgisayarda Renwiz gibi uygulamalar ile topluca isim değiştirme işlemi yapabiliyorum ki bunu yapmaya da mecburum. Ama asıl mesele niye bunu yapmak zorunda kalıyorum ve ya farketmeseydim?

Bu arada, bu konuyla ilgili sizden başka kimse birşey yazmadı. Sanırım ya kimse binli rakamlara henüz ulaşmadı, yada kimse bu mesajları henüz görmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 25 Temmuz 2015; 11:26:20 >

• @yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Dün gördüğüm bu kamerayı bugün bende sipariş ettim

Hayırlı olsun, keşke hepsini birden aynı siparişle almasaydınız. Şimdi gümrüğe girerse boşuna vergi ödemek zorunda kalacaksınız. 75€ üzerindeki ürünlerden, eğer gümrüğe girerse vergi kesilir.

@emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Banggood candır

ayın 16 sında aldığım ürün İstanbul PİM Diyor :)

ayın 12 sindede Gearbest ten almıştım bi tane hiç bi takip yapamıyorum

İnşallah hafta kadar gelir

O gönderildiği yer. Yani henüz buraya gelmemiş, buraya doğru yola çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 25 Temmuz 2015; 11:21:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

Arkadaşlar bu selfie çubuğundan var bende:http://www.hepsiburada.com/case-4u-z07-5-dahili-bluetooth-kumandali-selfie-cubugu-siyah-p-TELOYNCYBERZ075

Bu bluetoothlu selfie çubuğunu Xiaomi Yi ile kullanabilir miyim?

Birkaç sayfa önceki mesajlarda, birkaç defa ben, birkaç defa diğer arkadaşlar yazdılar.
    Hayır normal Bluetooth'lu butonlar kullanılamıyor. Kendi özel bluetooth butonu var. O mesajlarda ayrıntılı bilgi ve linkleri bulabilirsiniz.

• Hocam daha önce hiç gümrüğe takılan ürünüm olmadı, 250-300 dolar tutarında siparişlerim oldu, onlara güvenerek geçtim siparişi. Hayırlısı bakalım

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Bende sans eseri gormustum yorumu, konuya cok yorum geliyor mobiller icin sayfa takibi yapmak zor. Sanirim hala yazan yok siz yazdiniz mi?

Benimde elime 3 farkli telefondan cekilmis 1000 kusur fotograf elime gecmisti ama tarihe gore siralamam lazimdi, farkli bir program ile halletmistim, ama kamera neden boyle bir sey yapsin ilginc.

Peki neden video timelapse yapmadiniz?? Yoksa sedece deneme amacli mi foto cektiniz. Ben gopro3 ile photo timelapse yaptigimda 9999 fotograf cekmisti sonra hepsini silmistim ctrl a bile yapilaniyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: belgrava

quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: hasanb35

Bi kac obje cekimi atabilirnisiniz acaba yakin cekimlerde nasil gorelim netlik kaybı olmazsa sevinirim bu arada su aralar en guvenilir ve en hizli site hangisidir birde urun amazonda 78 dolar banggood gearbestte falan 67 dolar sj4000 gibi cakmalari yoktur demi bu arada indirim kuponuyla dealextrame den 67 dolara alabilirim belki urunu nereyi tercih etmeliyim acaba siparis vericem korkularim var kararsizim birde bu urunun garantisi yok degilmi ?

Ürünün garantisi var 1 sene. AYrıca Gearbest asla çakma ürün satmıyor bilginiz olsun. Bazen geç kargo sıkıntısı oluyor o kadar.

Gearbest mi?artık alışveriş yapmam.36 gün oldu kargodan haber yok msj atıyorum neoldu benim kargo hiçbir şekilde takip edemiyorum diyorum.Bana 15 gün daha bekleyin diyor.Daha kötüsü 4 ayrı siparişim var bütün yazı bekleyerek geçiririm artık.

Bu aralar iyice bir boş verdiler. Saldılar kendilerini. Bayram değil seyran değil. Benimki 4 gündür Başakşehir Pİm'de bekliyor. Tek bir hareket dahi yok. Var mı böyle bir olay ya! O daha İstanbul'un her ilçesini dolaşacak, Sonra Yalova'ya gelecek, oradan Altınova'ya gelecek orada 2-3 gün bekleyecek. Bana ulaşması 1 ayı bulur herhalde! Banggood ve Aliexpressten aldığım şeyler 13 günde elimdeydi. Gearbestten aldığım kamera ne hikmetse bana nasip olmayacak sanırım. Satarım valla 1 hafta içinde gelmezse

Hocam iyi de bunun satın aldığınız firmayla ne ilgisi var? İster Gearbest, ister Banggood, ister GeekBuying, ister iBuygou ister Aliexpress olsun. Paket üzerlerinde "Sevgili gümrük ve posta memuru, lütfen bu paketi çok fazla bekletip alıcıyı usandırın, sürüm sürüm sürünsün" falan mı yazıyorlar? Ya da diğerleri kendi elemanlarıyla getiriyorlar da sadece bunlar mı postaya veriyorlar?

Yazdığınız şey çok mantıksız. Haksız yere başkalarını suçluyor, insanlara yanlış fikirler sunuyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Bende sans eseri gormustum yorumu, konuya cok yorum geliyor mobiller icin sayfa takibi yapmak zor. Sanirim hala yazan yok siz yazdiniz mi?

Benimde elime 3 farkli telefondan cekilmis 1000 kusur fotograf elime gecmisti ama tarihe gore siralamam lazimdi, farkli bir program ile halletmistim, ama kamera neden boyle bir sey yapsin ilginc.

Peki neden video timelapse yapmadiniz?? Yoksa sedece deneme amacli mi foto cektiniz. Ben gopro3 ile photo timelapse yaptigimda 9999 fotograf cekmisti sonra hepsini silmistim ctrl a bile yapilaniyordu

Sanırım o mesajı da görülmemiş.

Bende video timelapse seçeneği yoktu ve burada niye bulamıyorum diye sormuştum. Benim telefondaki uygulamadan hiç kuşkulanmamıştım. Çünkü en.miui.com'un verdiği son English versiyon yüklüydü ve versiyon kontrollerinde hep "son versiyon yüklü" diyordu. Meğer Google Play'e Global yani İngilizce dili de olan başka bir versiyon yüklenmiş. Normal'de Xiaomi'nin tüm uygulama ve romları Çince'dir. Hep forumlardan birileri dil çevirisi yapıp uygulamaları yeniden yayınlarlar. Darısı diğer cihazların başına. Neyse, sağolsun arkadaşlar onu yükle diyince ve Play'deki versiyon numarasını görünce jeton düştü. Sonra onu yükleyince hem arayüz çok değişti hem de Video Timelapse seçeneği geldi. Bu nedenle ilk TimeLaps denemem foto ile oldu.

Hayır ben bu dosya adları konusunda en.miui'ye yazmadım. Benim İngilizce ile yazarsam herhalde beni forumdan banlarlar. Teknik İngilizcem iyidir ama herhangi bir konuda yazamıyorum. Google zaten bir alem. Onun çevirdiği her cümleyi ben kendim bu berbat İngilizcemle bile değiştirmek zorunda kalıyorum.

Eğer siz yada başka bir arkadaş yazıp buradan da haber verirse, orada destek olurum.

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.